سنسورهای هوشمند HALO برای مدرسه


به نشانه روزگار، زمانی در مدارس سیگار می کشید، حالا بخار می کند. کالج باکستر در کیدرمینستر، که بخشی از تراست آموزشی Severn Academies است، با دانشجویان بیشتری مواجه شده بود که در توالت ها بخار می کردند. متیو کارپنتر، مدیر کالج به یاد می آورد: «کودکان به دلیل رفتارهای ضد اجتماعی زیاد نگران رفتن به توالت بودند. نحوه عملکرد ویپ ها در مقایسه با سیگار باعث می شود که به سرعت از آنها استفاده شود و انواع یکبار مصرف کم هزینه به راحتی پنهان یا دور ریخته شوند.

مدرسه در مورد حسگرهای هوشمند HALO تصمیم گرفت که توسط Ecl-ips، آ مبتنی بر Bromsgrove شرکت امنیتی حسگرهای هوشمند HALO می توانند بخار و همچنین THC (ترکیب روانگردان موجود در حشیش) را تشخیص دهند. THC ممکن است در برخی از سیگارهای الکترونیکی یافت شود، اگرچه این کار در بریتانیا غیرقانونی است. این محصولات علاوه بر یک دستگاه نظارت بر سلامت و کیفیت هوا است که می تواند صدای غیرعادی را نیز تشخیص دهد که می تواند نشان دهنده خشونت یا پرخاشگری باشد و درخواست کمک کند. مدرسه همچنین اطمینان حاصل کرد که سیاست‌هایش به آن اجازه می‌دهد تا علیه افرادی که در حال کشیدن سیگار هستند اقدام کند و کارپنتر گفت مدارس دیگر نیز می‌توانند همین کار را انجام دهند.

او گفت: “من برنامه ریزی برای نحوه نظارت بر سیستم و اقدامات بعدی که منعکس کننده این تغییرات در سیاست رفتاری مدرسه است، توصیه می کنم. تعداد قابل توجهی هشدار دریافت خواهید کرد و باید بتوانید به سرعت پاسخ دهید. همچنین توصیه می‌کنم سنسور را با دوربین مداربسته نزدیک در ورودی توالت جفت کنید تا بتوانید به سرعت دانش‌آموزانی را که در توالت بودند شناسایی کنید و از یک فلزیاب چوبی برای پشتیبانی از چک کردن کت و کیف استفاده کنید.

از زمانی که سنسورها نصب شده اند، کودکان در حال بخار کردن هستند و با آنها برخورد شده است. و مدرسه اختلال کمتری توسط دانش آموزان، در کلاس و توالت ها را گزارش می دهد.

کارپنتر گفت: “این میزان رفتار ضد اجتماعی در توالت ها را تغییر داده است، کودکان کوچکتر در رفتن به توالت اعتماد به نفس بیشتری دارند. همچنین تعداد دانش‌آموزانی که در طول درس‌ها به توالت می‌روند کاهش یافته است.»

درباره Ecl-ips

سنسورهای هوشمند HALO در ایالات متحده و توسط IPVideo Corporation ساخته شده است. Ecl-ips همچنین یک نصب کننده دوربین مدار بسته، هشدار مزاحم و کنترل دسترسی است که در وست میدلندز و مناطق اطراف آن مستقر است و در حال فعالیت است. سنسور هوشمند HALO می تواند با سیستم های امنیتی ارائه شده توسط Ecl-ips یکپارچه شود. بازدید کنید https://ecl-ips.com/.

برای سایر مطالعات موردی Ecl-ips از بخش آموزش بازدید کنید https://ecl-ips.com/case-studies/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/halo-smart-sensors-for-school/