سه دوربین 16000 متر مربع را پوشش می دهند – شماره 4 2023 – Dallmeier Electronic Southern Africa

هندریک اشتراوس.

جاناتان ریدر، تکنسین دوربین مداربسته در Sun International، در توضیح این فناوری می‌گوید: «این دوربین‌ها معضل نوری کاهش وضوح در عمق یا فاصله را با ترکیب سنسورهای متعدد با لنزهایی با فواصل کانونی مختلف حل می‌کنند. به این ترتیب، سیستم‌ها تصویری با وضوح بالا از کل فضای جسم، از جمله مناطق تصویر عقب – و برای کل منطقه کمی بیش از 16000 متر ارائه می‌کنند.2، اپراتور فقط به سه سیستم دوربین پانومرا S8 Ultraline نیاز دارد. در پایان روز، اپراتورها به یک تصویر کلی نگاه می کنند. با دوربین های استاندارد 4K، این به سرعت به 20 تا 24 تصویر منفرد می رسد.

در www.securitysa.com/*dallm1 درباره Panomera S8 Ultraline اطلاعات بیشتری کسب کنید.
وام)

“این پارادوکس کلاسیک بسیاری از راه حل های امنیتی نیز بود: چگونه می توانید کل منطقه ساحل را به گونه ای ایمن کنید که بازدیدکنندگان به بهترین شکل ممکن محافظت شوند، اما احساس آزار و اذیت نکنند؟” هندریک اشتراوس، مدیر امنیت استراحتگاه در سان سیتی می گوید. “به سرعت برای ما روشن شد که انتخاب صحیح فناوری نقش اصلی را در این وضعیت اولیه ایفا می کند.”

سپس تصاویر این لنزها توسط نرم افزار به یکدیگر دوخته می شوند تا یک تصویر کلی تشکیل دهند – هشت تصویر مجزا با هم ترکیب می شوند تا یک تصویر کلی را تشکیل دهند. این بدان معنی است که اپراتور همیشه در طول مشاهده زنده یک نمای کلی کامل دارد، زیرا کل زمین تنها در سه مانیتور نمایش داده می شود. در صورت لزوم، هر بخش از تصویر کلی را می توان با ماوس انتخاب کرد و در یک پنجره جداگانه باز کرد. اپراتورها می توانند در صورت لزوم روی این نماهای دقیق زوم کنند و آنها را قادر می سازد تا جزئیات را با دقت شناسایی و ردیابی کنند.

Panomera S8 Ultraline

سان سیتی توچال با یک راه حل فناوری ویدیویی از سازنده آلمانی Dallmeier مستقر در رگنسبورگ، توانسته است تجربه مشتری خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

حداکثر نمای کلی با تمام جزئیات

در این شرایط و پس از آزمایش های گسترده، فناوری دوربین معمولی منتفی شد. تصاویر به سادگی به اندازه کافی دقیق نبودند، در غیر این صورت اپراتور مجبور می شد سایت را با دوربین های زیادی “اسپیک” کند. در پایان، بخش نظارت، فناوری حسگر چند کانونی پانومرا را ثبت شده از Dallmeier انتخاب کرد.

تجربه مشتری بهبود یافته است


منبع: https://www.securitysa.com/19748R

هر تعداد از این نماهای دقیق را می توان همزمان باز کرد و این عملکرد در عملیات زنده و همچنین در ضبط در دسترس است. این ابزاری قدرتمند برای بررسی جنایات یا تعیین علت دقیق تصادف در اختیار کارشناسان امنیتی Sun City قرار می دهد.

سنسورهای پانومرا به سیستم عامل لینوکس سخت شده DOMERA OS مجهز شده اند. علاوه بر هسته‌ای با پشتیبانی طولانی‌مدت، عملکردهای امنیتی گسترده‌ای مانند غیرفعال کردن پورت‌های استفاده نشده یا اعمال گذرواژه‌های سخت‌گیرانه را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، سیستم عامل DOMERA از احراز هویت شبکه ایمن (IEEE 802.1X) و انتقال داده های رمزگذاری شده (TLS 1.2/AES-256) پشتیبانی می کند. همه اجزای نرم افزار تحت نظارت دائمی، نگهداری و به روز رسانی هستند، در حالی که اثربخشی همه اقدامات با آزمایش های منظم نفوذ خارجی تضمین می شود.

با توجه به وسعت استراحتگاه، نظارت بر حرکات همه ساکنان و بازدیدکنندگان روزانه در دره امواج کاری دشوار است و بنابراین، مانند هر شهربازی، متأسفانه پاسخگویی در قبال اقدامات کاربران دره اجتناب ناپذیر است. اپراتورها با استفاده از دوربین‌های سنسور چند کانونی پانومرا و نرم‌افزار مدیریت ویدئو SeMSy ثبت اختراع Dallmeier موفق شده‌اند مسئولیت خود را در قبال ایمنی همه بازدیدکنندگان دره مدیریت کنند. در صورت بروز حادثه، این شرکت همچنین به مستندات ویدئویی با استفاده آسان دسترسی دارد. این امر امکان بازسازی دقیق علل حوادث و انجام اقدامات مناسب را فراهم می کند.

پانومرا به یک شبکه عصبی به شدت آموزش دیده مجهز است که تصاویر گرفته شده را با وضوح بالا تجزیه و تحلیل می کند و مستقل از حرکات در پس زمینه (فضاهای سبز، مناطق آبی و غیره) است. به طور قابل اعتماد اشیاء تعریف شده (افراد، وسایل نقلیه و غیره) را در زمان واقعی طبقه بندی می کند. داده های گرفته شده همراه با جریان ویدئو به سیستم ضبط Dallmeier برای ارزیابی و ذخیره سازی ارسال می شود و برای پردازش بیشتر با برنامه های EdgeAnalytics یکپارچه در دسترس است.


ما سال‌هاست که از فناوری دوربین استاندارد Dallmeier و سیستم مدیریت ویدیو و زنگ هشدار SeMSy شرکت، در داخل خانه، در کازینو استفاده می‌کنیم. ما در مجموع حدود 1200 دوربین داریم و هنوز از کیفیت سیستم ها مطمئن هستیم. بنابراین، برای ما منطقی بود که از Dallmeier در فضای باز نیز استفاده کنیم. به خصوص که به سادگی هیچ فناوری دوربینی در بازار وجود ندارد که نیازهای کلیدی ما را برآورده کند. حداکثر بهبود تجربه مشتری با حداقل دید.”

استخر افسانه ای موج در دره امواج، جاذبه اصلی پارک آبی معروف سان سیتی است. در اینجا، بازدیدکنندگان جای خود را در زیر نور خورشید پیدا می کنند، با امواجی به ارتفاع دو متر که هر 90 ثانیه به هوا شلیک می کنند. اما در جاهایی که نور زیاد است، سایه زیادی نیز وجود دارد که به صورت جیب بری و گهگاه تصادفات شنا به وجود می آید.

چالش، آشتی دادن منافع امنیتی بازدیدکنندگان و تمایل به بهبود خدمات مشتری با انتظار اقامت بی دغدغه در ساحل بود. البته نشانه‌هایی وجود دارد که به فناوری امنیت ویدیویی در جای خود اشاره می‌کند، اما بعید است که مهمانان بخواهند دائماً با دید دوربین‌ها مواجه شوند.

مزیت دیگر این فناوری این است که با هشت سنسور مجزای موجود برای هر تصویر، می توان مشکل تفاوت های زیاد در روشنایی را حل کرد. از این گذشته، هر یک از سنسورها باید فقط با تفاوت روشنایی دقیقاً در ناحیه تصویری که مسئول آن است تنظیم شود. و در دره امواج، تضادها نمی تواند بیشتر باشد: زمین شامل سواحل شنی روشن و جنگل های بارانی استوایی مجاور است – یک چالش بزرگ برای هر سیستم تصویربرداری.

برنامه‌های تعبیه‌شده هوش مصنوعی EdgeAnalytics از داده‌های خام طبقه‌بندی اشیاء هوش مصنوعی عمیق برای ارزیابی عملیات ضبط‌شده با توجه به معیارهای خاص موارد استفاده مختلف استفاده می‌کنند. برای مثال، اپلیکیشن Line Crossing، عبور از یک خط تعریف شده توسط یک شی مرتبط (شخص، وسیله نقلیه و غیره) را تشخیص می دهد و یک پیام متناظر با زمان و جهت حرکت ایجاد می کند. پیام‌ها و مقادیر رویداد تولید شده، داده‌های خام موجود در جریان ویدئو را تکمیل می‌کنند و می‌توانند با نرم‌افزار مشتری Dallmeier نمایش و ارزیابی شوند.

فقط سه سیستم برای بیش از 16000 متر2

ساحل روشن، جنگل تاریک

ترکیبی از سنسورهای با وضوح بالا Panomera S8 Ultraline محدوده دینامیکی 130 dB UWDR را به طور موثر ارائه می دهد و منجر به یک جلوه “Panomera” شدید می شود. وضوح تصویر بیش از 125 پیکسل بر متر را تا فاصله 160، 104 یا 82 متر ارائه می دهد که تشخیص افراد در کل فاصله را امکان پذیر می کند. شناسایی افراد (250 پیکسل بر متر) بسته به مدل تا فاصله 46 متری پشتیبانی می شود.

سه دوربین 16000 متر را پوشش می دهند 2

شماره 4 2023 سرگرمی و مهمان نوازی (صنعت)

آفتاب گرفتن زیر دوربین ممنوع