سه راه برای جلوگیری از عدم تحویل – شماره 4 2022

هنگامی که فروشندگان تقلبی سعی می کنند کالایی را به شما بفروشند و درخواست پرداخت پیش پرداخت می کنند، از شما می خواهند که مستقیماً به آنها پرداخت کنید، بنابراین قبل از اینکه مجبور به انجام کاری شوند، پول شما را دریافت می کنند. مشکل این است که فروشندگان واقعی این کار را انجام می دهند تا بدانند قبل از ارسال کالا به آنها پول پرداخت می کنید.

کلاهبرداری های بدون تحویل روی یک چیز تمرکز می کنند: ارسال نکردن آنچه می گویند انجام می دهند. خواه این محصولی باشد که تحویل داده نشده است، محصول اشتباهی باشد، محصولی با کیفیت پایین باشد، یا خدماتی باشد که انجام نشده یا با استاندارد پایین انجام شده باشد، این بخشی از یک کلاهبرداری است. کلاهبرداری های بدون تحویل را می توان به طور کامل با ارسال پول خود به فروشنده در زمانی که خوشحال هستید که سفارش داده اید همان چیزی است که دریافت کرده اید متوقف کنید.

با استفاده از گزینه‌های امانی بسیار آسان، می‌توانید مطمئن شوید که همیشه می‌دانید از چه کسی خرید می‌کنید و می‌توانید با خیال راحت پول ارسال کنید و بدانید که سیستم آنها را تأیید کرده است. میزان ایمنی در خرید از فروشندگان در این پلتفرم‌ها به این بستگی دارد که سیستم ثبت نام آنها در رد پروفایل‌های جعلی چقدر خوب است. استفاده از یک سرویس امانی که به خوبی بررسی شده و قابل اعتماد است مانند Truzo یک انتخاب عالی برای ایجاد بیشترین ایمنی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه escrow می‌تواند به شما یا کسب‌وکارتان کمک کند، بازدید کنید www.truzo.comمنبع: https://www.securitysa.com/17004R

توسط ترنس نایدو، تروزو.

در بیشتر موارد، کلاهبرداری های بدون تحویل به صورت آنلاین اتفاق می افتد که در آن خریداران پیشاپیش به فروشنده پرداخت می کنند. پس از دریافت پول، فروشندگان پایان معامله را متوقف نمی‌کنند و یا محصول را ارسال نمی‌کنند یا چیزی متفاوت از آنچه توضیح داده شد ارسال می‌کنند.

این روزها، بسیاری از خدمات پرداخت عالی وجود دارد که باعث می شود کاربران قبل از اینکه بتوانند از آن برای خرید و فروش استفاده کنند، حساب خود را ثبت کنند، مانند خدمات امانی قابل اعتماد و PayPal. Escrow از امنیت بیشتری برخوردار است زیرا مانند PayPal پول را برای فروشنده ارسال نمی کند، بنابراین نیازی به ایجاد اختلاف برای بازگرداندن پول خود ندارید.

از آنجایی که حتی فروشندگان واقعی همیشه نمی خواهند کالا یا خدماتی را بدون ارسال پول خود ارسال کنند، خدمات امانی می تواند شکاف را پر کند. شما می‌توانید پول محصول را از قبل پرداخت کنید، اما وجوه نزد ارائه‌دهنده خدمات امانی شما نگهداری می‌شود و تنها زمانی به فروشنده پرداخت می‌شود که موافقت کنید از کالا یا خدمات راضی هستید.

با استفاده از پلتفرم امانی، می‌توانید هزینه کالا را پرداخت کنید، اما وجوه در یک حساب امانی نگهداری می‌شود تا زمانی که کالا را دریافت کنید و خوشحال باشید که آن چیزی است که سفارش داده‌اید. این یکی از ساده ترین راه ها برای جلوگیری از کلاهبرداری های آنلاین بدون تحویل است زیرا می تواند به سرعت به شما کمک کند فروشندگان واقعی و جعلی را از هم جدا کنید و همیشه از خود و پول خود محافظت کنید.

هنگامی که شما درخواست می کنید که پرداخت برای محصول یا خدمات بر روی یک پلتفرم امن انجام شود که از شما محافظت می کند، فروشندگان قلابی می ترسند زیرا می دانند که پول شما را دریافت نخواهند کرد مگر اینکه به قول خود عمل کنند.

به‌عنوان یک خریدار، همیشه نمی‌توانید بدانید که کدام فروشنده‌ها محصولات مورد توافق را تحویل می‌دهند و کدام یک سعی می‌کنند از شما کلاهبرداری کنند، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید در حین خرید چیزهایی که نیاز دارید، از خود محافظت کنید. چند پلتفرم عالی وجود دارد که به شما کمک می کند به هر کسی که از آن خرید می کنید اعتماد کنید زیرا پول شما همیشه محافظت می شود. در اینجا سه ​​نکته اصلی تروزو برای جلوگیری از عدم تحویل محصولاتی که خریداری می کنید آورده شده است.

خرید و فروش کالاها و خدمات دنیای ما را چرخانده است. شغل ایجاد می کند و همچنین به ما کمک می کند آنچه را که برای زندگی نیاز داریم به دست آوریم. اما از آنجایی که بسیاری از فروش‌ها به صورت آنلاین انجام شده است، می‌تواند برای خریداران سخت‌تر شود تا بتوانند با خیال راحت به آنچه نیاز دارند، دست یابند، و گاهی اوقات فروشندگان در موقعیتی قرار می‌گیرند که با ندادن کالا یا خدماتی که خریداری کرده‌اند، پول را از خریداران بدزدند. این “عدم تحویل” نامیده می شود و یک کلاهبرداری علیه خریداران بی گناه است.

هویت و مشخصات فروشنده را بررسی کنید

به فروشندگان پولی از قبل پرداخت نکنید

این به این معنی است که حتی سفارشات اشتباه یا فقط جزئی تحویل داده شده دیگر مشکلی ندارند. هم خریداران و هم فروشندگان با استفاده از سرویس امانی محافظت می شوند، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی مایل به استفاده از آن نباشد مگر اینکه بخواهد از شما کلاهبرداری کند.

پس گرفتن پول شما

کلاهبرداران از طریق پروفایل ها و هویت های جعلی مخفی می شوند تا بدون اینکه دستگیر شوند، پول را از مردم بدزدند. بنابراین، وقتی از شخصی آنلاین خرید می‌کنید و مستقیماً به او پرداخت می‌کنید، می‌تواند در مورد اینکه واقعاً چه کسی است دروغ بگوید.

سه راه برای جلوگیری از عدم تحویل

شماره 4 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک