سه نیروگاه قابل حمل جدید برای سهولت کاهش بار – شماره 1 2023

قیمت های خرده فروشی توصیه شده:

یکی از ویژگی های برجسته هر محصول EcoFlow فناوری X-Stream است. این به نیروگاه های EcoFlow اجازه می دهد تا در کمتر از یک ساعت از صفر تا 80 درصد شارژ شوند. علاوه بر این، سری‌های DELTA 2 و RIVER 2 به طیف وسیعی از ویژگی‌های ایمنی، از جمله حفاظت در برابر اتصال کوتاه و حفاظت در برابر دمای بیش از حد، مجهز هستند که آرامش بیشتری را برای کاربران تضمین می‌کند.

• RIVER 2 – R6 999,00

DELTA 2 با چهار خروجی AC (کل خروجی 1800 وات، خروجی‌های موج سینوسی خالص)، به شما امکان می‌دهد تا 13 دستگاه را به طور همزمان روشن کنید و حتی می‌توانید ماشین لباسشویی خود را ساعت‌ها روشن کنید. DELTA 2 دارای طول عمر بیش از 3000 چرخه است. هنگامی که به دیوار خانه خود وصل می شود، می توان آن را از صفر تا 80 درصد در 50 دقیقه و شارژ کامل را در 80 دقیقه شارژ کرد. هنگام استفاده از پنل‌های خورشیدی EcoFlow، شارژ کامل آن سه ساعت طول می‌کشد.

وو می‌گوید: “مأموریت ما ارائه راه‌حل‌های انرژی قابل اعتماد، راحت و سازگار با محیط‌زیست برای مردم سراسر جهان است، و ما از آوردن آن به آفریقای جنوبی هیجان‌زده هستیم. چه با سری DELTA یا RIVER بروید، با EcoFlow خواهید توانست همیشه قدرت داشته باش.”

برای مصرف کنندگانی که نیاز به انرژی کمتری دارند، RIVER 2 و RIVER 2 Max نقطه ورود عالی به دنیای برق قابل حمل هستند. RIVER 2 دارای ظرفیت 256 وات ساعت، خروجی نامی 300 وات (X-boost این ظرفیت را تا 600 وات افزایش می دهد) و پنج پریز برق دارد. پسرعموی بزرگتر آن، RIVER 2 Max، خروجی نامی 500 وات (X-boost 1000 W) با ظرفیت 512 وات و 9 خروجی تولید می کند.

همه این نیروگاه‌های EcoFlow مجهز به باتری‌های لیتیوم یونی با ظرفیت بالا هستند که تا 3000 چرخه شارژ کامل تا رسیدن به ظرفیت 80 درصد دوام می‌آورند. DELTA 2 به لطف خروجی عظیم 1800 وات (که با حالت X-Boost تا 2200 وات می رسد) می تواند 90 درصد لوازم خانگی را تامین کند. سری های DELTA 2 و RIVER 2 دارای سریع ترین سرعت شارژ در صنعت هستند و نگرانی شما را در مورد ذخیره انرژی در مواجهه با کاهش بار کاهش می دهند.

هر دو دارای طول عمر 3000 شارژ قبل از رسیدن به ظرفیت 80٪ هستند. RIVER 2 Max دارای زمان شارژ کامل زیر یک ساعت با اتصال به پریز برق AC و چهار ساعت با استفاده از اتصالات شارژ خورشیدی است. به طور مشابه، RIVER 2 یک شارژ سریع به یک پریز دیواری AC متصل می شود و با پنل های خورشیدی، حدود سه ساعت طول می کشد.

سه نیروگاه قابل حمل جدید برای سهولت کاهش بار

شماره 1 2023 اخبارخدمات امنیتی و مدیریت ریسک, محصولات

DELTA 2، نه فقط یک باتری

جوی وو، رئیس LAMEA و APAC در EcoFlow، می‌گوید: «آفریقای جنوبی اولین کشوری نیست که با چالش‌های تامین برق در آن فعالیت می‌کنیم و نه تنها کشوری است. ما دندان های خود را در بازارهای مختلف کوتاه کرده ایم، به همین دلیل است که می توانیم با اطمینان کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم.

با یک باتری با ظرفیت 1-3 کیلووات ساعت قابل افزایش، DELTA 2 می تواند به راحتی وسایل و دستگاه های موجود در خانه شما را در طول دوره های طولانی کاهش بار در حال کار نگه دارد. ظرفیت های مختلف سری RIVER 2 تضمین می کند که لوازم ضروری حتی در زمانی که برق روشن نیست روشن می مانند. علاوه بر این، از آنجایی که هر دو سری DELTA 2 و RIVER 2 در کمتر از دو ساعت به طور کامل شارژ می شوند، کاربران می توانند مطمئن باشند که هنگام قطع موقت برق، همیشه آماده خواهند بود.

قیمت و در دسترس بودن

• DELTA 2 – R24 999,00

با وزن 12 کیلوگرم (DELTA 2)، 6.1 کیلوگرم (RIVER 2 Max) و 3.5 کیلوگرم (RIVER 2)، هر سه نیروگاه به اندازه کافی سبک هستند که می توانند به هر کجا که نیاز دارید منتقل شوند. هر کدام از بلوتوث، وای فای و استفاده از دوشاخه های استاندارد آفریقای جنوبی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، آنها به حداقل تلاش در راه اندازی نیاز دارند.

• RIVER 2 MAX – R12 999,00منبع: https://www.securitysa.com/18808R

EcoFlow که در سال 2017 تأسیس شد، در شرق و غرب به عنوان یک شرکت برق دوستدار محیط زیست و فناوری برای مصرف کنندگانی که با قطع برق دست و پنجه نرم می کنند، شهرت پیدا کرده است. در مارس 2023، این شرکت به طور رسمی سه نیروگاه قابل حمل DELTA 2، RIVER 2 و RIVER 2 Max را در آفریقای جنوبی راه اندازی کرد.

قدرت، هر زمان و هر کجا که به آن نیاز دارید

نقطه اوج آنچه EcoFlow در حال حاضر در آفریقای جنوبی ارائه می دهد، DELTA 2، یک راه حل انرژی قوی است که به کاربران این امکان را می دهد تا به برق خود تبدیل شوند. باتری آن با ظرفیت 1 تا 3 کیلووات ساعت قابل ارتقا و خروجی بسیار زیاد به این معنی است که DELTA 2 دارای قدرت کافی برای قطع برق، ماجراجویی در فضای باز و کارهای حرفه ای است. یخچال 150 واتی شما را 7 تا 10 ساعت و تلویزیون 110 وات شما را 8 ساعت یا بیشتر روشن نگه می‌دارد.

سری RIVER 2

EcoFlow سه نیروگاه قابل حمل راه اندازی کرده است که برق کافی را برای مصرف کنندگان در هر کجا که هستند فراهم می کند. سری DELTA 2 و RIVER 2 در حالی که آفریقای جنوبی خود را در چنگال بحران برق می‌بیند، راه‌حل‌های پرتوانی برای تامین برق فرار هستند.

سری های DELTA 2 و RIVER 2 EcoFlow برای خرید از نمایندگی های مجاز در سراسر آفریقای جنوبی و مستقیماً از نمایندگی رسمی در دسترس هستند. https://za.ecoflow.com/.