سوال 600000 دلاری – شماره 7 2022

• عفونت های بدافزار.

بیمه سایبری سیاستی است که به سازمان کمک می کند تا هر گونه ضرر مالی متحمل شده به دنبال نقض داده یا حمله سایبری را بپردازد. همچنین به پوشش هرگونه هزینه‌های مربوط به فرآیند اصلاح، مانند پرداخت هزینه تحقیقات، ارتباطات بحران، خدمات حقوقی و بازپرداخت مشتری کمک می‌کند.

چه کسانی به بیمه سایبری نیاز دارند؟

حفاظت از کسب و کار، کارمندان و مشتریان شما مسئولیت شماست. هنگامی که برای محافظت از کسب و کار خود در برابر یک حمله سایبری بالقوه آماده هستید، حتما تحقیقات خود را انجام دهید و یک شریک معتبر برای پیاده سازی فناوری MFA و EDR انتخاب کنید. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که دریافت بیمه سایبری کافی نیست. شما باید به طور مداوم بر کسب و کار خود نظارت داشته باشید، از آخرین روند حملات سایبری مطلع باشید و کارکنان خود را در زمینه امنیت سایبری با یک برنامه آموزشی جامع آگاهی از امنیت آموزش دهید. سهم خود را برای حفظ خطرات احتمالی انجام دهید و از کارمندان، مشتریان و کسب و کارتان در برابر عوامل بد محافظت کنید.

اطلاعات بیشتر را در www.vipre.comمنبع: https://www.securitysa.com/18078R

در حالی که همه کسب‌وکارها می‌توانند از داشتن بیمه سایبری بهره ببرند، کسب‌وکارهای کوچک معمولاً به دلیل هزینه، زمان صرف شده برای یافتن ارائه‌دهنده و عدم درک اهمیت بیمه‌نامه سایبری، این پوشش را ندارند.

توسط عثمان چوداری، مدیر ارشد محصولات گروه امنیتی VIPRE.

• نقض داده ها.

نه خیلی سریع…

سوال 600000 دلاری

شماره 7 2022 امنیت سایبری، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، مالی (صنعت)

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی: EDR از نرم‌افزار جمع‌آوری داده‌های نقطه پایانی نصب شده بر روی ماشین‌ها برای نظارت دائمی، پرچم‌گذاری و پاسخگویی به تهدیدات سایبری مانند باج‌افزار و بدافزار استفاده می‌کند. در صورت شناسایی فعالیت مشکوک، سیستم فعال می شود. EDR همچنین می تواند به طور خودکار فعالیت های مخرب را مسدود کند تا به طور موقت یک نقطه پایانی آلوده را از بقیه شبکه جدا کند تا از انتشار بدافزار جلوگیری کند.

• باج افزار.

احراز هویت چند عاملی: MFA یک فناوری امنیتی است که دو یا چند اعتبار مستقل را ترکیب می کند: آنچه کاربر می داند، مانند رمز عبور. آنچه کاربر دارد، مانند رمز امنیتی؛ و اینکه کاربر چیست، با استفاده از روش‌های تأیید بیومتریک برای ایجاد یک دفاع لایه‌ای، دسترسی یک بازیگر بد به یک هدف، مانند مکان فیزیکی، دستگاه محاسباتی، شبکه یا پایگاه داده را دشوارتر می‌کند.

قبل از اینکه بیشتر به موضوع بیمه سایبری بپردازیم، ابتدا در مورد نحوه عملکرد بیمه سایبری و اینکه چه کسی می تواند از یک بیمه نامه بهره مند شود بحث کنیم.

فراتر از خطرات مربوط به شهرت، هزینه یک حمله سایبری می تواند ویرانگر باشد. امروزه، نقض داده ها می تواند به بیش از 600000 دلار برسد، در حالی که هزینه متوسط ​​برای بررسی و بازیابی از یک حمله تقریباً 2.4 میلیون دلار است.

قبل از درخواست برای بیمه سایبری، ابتدا باید نشان دهید که کسب و کار شما فهرست بلندبالایی از فناوری‌ها و شیوه‌های امنیت سایبری مانند احراز هویت چندعاملی (MFA) و تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR) را برای دریافت پوشش پیاده‌سازی کرده است.

جرایم سایبری همچنان یک موضوع دائمی و مبرم برای مشاغل کوچک است. در واقع، طبق گفته اتحاد ملی امنیت سایبری، نزدیک به 60 درصد از مشاغل کوچکی که حمله سایبری را تجربه می کنند، درهای خود را ظرف شش ماه می بندند.

بیمه سایبری چگونه کار می کند؟

وزارت امور خارجه در خنثی کردن بازیگران بد بسیار موثر است. یک مطالعه توسط مایکروسافت نشان داد که MFA یک لایه امنیتی اضافی را فراهم می کند که می تواند تا 99.9٪ از حملات ناشی از حساب های در معرض خطر را مسدود کند.

• وقفه کسب و کار شبکه.

جای تعجب نیست که بازیگران بد در مورد هدف قرار دادن مشاغل، حیله‌گر و خلاق‌تر می‌شوند – و کسب‌وکارهای کوچک معمولاً مزاحم نقشه‌های غارتگرانه آن‌ها هستند.

• خطرات ایمیل تجاری.

علیرغم افزایش ریسک، بسیاری از کسب و کارهای کوچک به دلیل کمبود منابع و – شگفت آور – عدم آگاهی از تهدید، در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستند. علاوه بر این، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که فقط 19٪ از شرکت ها دارای بیمه سایبری هستند، که اگر بازیگران بد دفاع شرکت شما را دور بزنند، می تواند ویرانگر باشد.

با تهدید دائمی و فزاینده حملات سایبری بالقوه، بسیاری از شرکت ها برای بیمه سایبری اقدام می کنند که به طور کلی انواع حملات را پوشش می دهد، از جمله:

• مطالبات اخاذی سایبری.

عثمان چودهری.

نیاز به بیمه سایبری