سپر حریم خصوصی با تاری صورت اختیاری – شماره 6 2022 – Axis Communications SA

• انتخاب رنگ یا پوشش موزاییک.وام)

• پوشش دینامیکی قابل اعتماد و بلادرنگ با نرخ فریم بالا.

• از حریم خصوصی محافظت می کند.

سپر حریم خصوصی با تاری صورت اختیاری

شماره 6 2022 محصولات، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

مزایای کلیدی:

Axis Live Privacy Shield برای نظارت یا ضبط ویدئویی از راه دور در مناطق داخلی که نظارت در آنها به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی مشکل دارد، مناسب است. این برای صحنه های داخلی و خارجی نزدیک در مکان هایی مانند بیمارستان ها، خانه های سالمندان، هتل ها، مدارس، دفاتر و فروشگاه ها ایده آل است.

Axis Live Privacy Shield یک نمای دوربین زنده را با یک صحنه پس‌زمینه تنظیم شده مقایسه می‌کند و پوشش پویا را در مناطق تغییر اعمال می‌کند. کاربران می‌توانند بین رنگ شفاف یا پوشش موزاییک، سطح پوشش مورد نیاز و تعداد دفعات به‌روزرسانی خودکار پس‌زمینه انتخاب کنند. پوشش رنگی بیشترین محافظت از حریم خصوصی را فراهم می کند و به طور موثر مجموعه داده های شخصی را حذف می کند و در عین حال امکان دیده شدن حرکات را فراهم می کند. ماسک موزاییک اجسام متحرک را با وضوح بسیار پایین نشان می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا با دیدن رنگ های یک شی، فرم ها را بهتر تشخیص دهند.

• راه حل مبتنی بر لبه مقرون به صرفه و با کارایی بالا.

• نصب، پیکربندی و مدیریت آسان.

با پوشاندن مبتنی بر هوش مصنوعی – پشتیبانی شده در دوربین های Axis منتخب با واحد پردازش یادگیری عمیق (DLPU) – این برنامه ویدیوی زنده را برای اشکال انسان تجزیه و تحلیل می کند و به کاربران امکان می دهد افراد، چهره ها یا پس زمینه را در مکان های محدود انتخاب کنند. به کاربران امکان می‌دهد زمان‌بندی اعمال و حذف برنامه حریم خصوصی مانند استفاده از عملکرد جدید در روزهای هفته و حذف آن در آخر هفته‌ها را برنامه‌ریزی کنند.

Axis Live Privacy Shield، تنها نرم‌افزار دوربین آنالیز لبه بازار که افراد را در جریان‌های ویدیویی با حداکثر نرخ فریم کامل ماسک می‌کند، اکنون از ویژگی تاری چهره پشتیبانی می‌کند. این جدیدترین افزوده سطوح مختلفی از راندمان پوشاندن را ممکن می‌سازد، چه پوشاندن کل افراد، چه چهره‌ها یا برعکس. ارزش و امکانات بیشتری به Axis Live Privacy Shield می‌افزاید، که امروزه پوشش پویا مبتنی بر حرکت و پوشش پویا مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17596R