سپر ST22 در ایرلند نمایش داده می شود


سری نمایش‌های Security TWENTY هفته گذشته از چند روز مهم در ایرلند لذت بردند. روز سه شنبه، ST22 بلفاست در هتل اروپا اجرا شد. و پس از مهلت دادن به غرفه‌داران برای سفر به جمهوری، ST22 Dublin در روز پنج‌شنبه، اولین نمایشگاه از سال 2019، اجرا شد، به این معنی که ST سرانجام پس از همه‌گیری کووید به حالت عادی بازگشت.

یکی از خاطرات غم انگیز مرگ یکی از دوستان مجله امنیتی حرفه ای، دونیه اوکالاگان، از آخرین رویداد ST Dublin بود. با این حال، او در گردهمایی شب قبل از نمایش ST به یاد آورد و خیریه پیشنهادی او Little Blue Heroes مانند سال 2019 هدف خوبی بود که عواید قرعه کشی به آن اختصاص یافت.

از آنجایی که هتل Red Cow Moran محل معمول دوبلین در میان پناهندگان اوکراینی است، ST22 Dublin یک مکان جدید به نام Crowne Plaza Blanchardstown داشت. چه به لطف مکان جدید، چه به لطف این واقعیت که ST به مدت سه سال در شهر نبوده است، یا به دلایل دیگر، ST Dublin به زودی با ترکیبی معمولی از بازدیدکنندگان – کاربران نهایی و تامین کنندگان شرکتی، نصب کنندگان و پلیس جمهوری ایرلند، گاردا.

همچنین حدود 48 ساعت قبل، ST بلفاست با سروصدای دلپذیری همراه بود. دلیل خوبی که شام ​​غیررسمی دوشنبه شب در طبقه دوازدهم اروپا پول جمع آوری کرد – حدود 1000 پوند – RNLI در ایرلند شمالی بود.

رویداد بلفاست یک کنفرانس صبحگاهی داشت که مانند همیشه توسط میک نویل، مرد سابق پلیس متأسفانه اطلاع رسانی و سرگرمی انجام شد. Super Recognisers International; و یکی از غرفه داران، جان دیویدسون از نهاد صدور گواهینامه بازرسی امنیت ملی (NSI). او در نسخه چاپی ژوئیه امنیت حرفه ای برای سخنرانی خود در این نمایشگاه حضور داشت فایرکس در اکسل لندن در ماه مه در کنار IFSEC، برخی از کاستی‌های تکان دهنده سر در تاسیسات آتش‌سوزی را که او (و دیگران) با آنها مواجه شده و از آنها عکس گرفته‌اند، نشان می‌دهد. در ST، موضوع او سایبر بود – آیا، و چگونه، مسئولیت نصب کننده امنیت در یک سیستم شبکه ای است.

اونجا بودی؟ به گالری عکس های ما از بلفاست نگاهی بیندازید –

و دوبلین –

تنها برای پایان دادن به سال باقی مانده است، همانطور که ST به طور منظم با نمایش لندن، در 3 نوامبر، در نمایشگاه انجام می دهد هتل رادیسون رد، هیترو. برای افراد عادی ST، این مکان همان مکان قبل از کووید است، فقط با یک نام تجاری جدید.

مانند همیشه، شرکت در ST، صرف نظر از علاقه شما به امنیت خصوصی رایگان است – ما فقط از شما می خواهیم که قبل از روز ثبت نام کنید تا به ما در قضاوت اعداد برای مقاصد پذیرایی کمک کنید. در این پیوند ثبت نام کنید، یا به سازمان دهنده لیز لوید ایمیل بزنید – [email protected].

عکس مارک رو; لیوان های هدیه در غرفه CAME، غرفه ST22 دوبلین.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/bumper-st22-shows-in-ireland/