سیستم آتش نشانی در ساوت شیلدز اف سی


باشگاه فوتبال لیگ برتر شمالی ساوث شیلدز اف سی اعلام حریق CAST را دارد C-TEC در ورزشگاه 1 Cloud Arena نصب شده است. مارینرز اخیراً یک غرفه 900 نفره با جعبه‌های اجرایی، اتاق‌های کار و اتاق‌های هیئت ساخته بود. سیستم CAST سازگار با EN54-13 دارای یک پانل آتش نشانی CAST XFP دو حلقه است که به آشکارسازهای CAST، VADهای صداگیر و نقاط تماس متصل است.

نصب کننده ACS Technologies بود. متیو جفرسون، مدیر فروش ACS، یک شرکت تخصصی سیستم های ایمنی جانی مستقر در شمال شرق، گفت: “CAST قدرتمند، مقرون به صرفه و برای پروژه هایی مانند این است. این سیستم تمام ویژگی‌های کلیدی مورد نیاز شما مانند نصب آسان را دارد و هیچ یک از موارد پیچیده را که ندارید، دقیقاً همان چیزی است که ما در سیستم اعلام حریق به دنبال آن هستیم. ما همچنین دوست داریم که C-TEC یک تولید کننده بریتانیایی باشد و از خدمات مشتری عالی ارائه شده توسط مدیر حساب ما، سیمون گریفیث، و تیم پشتیبانی فنی قدردانی می کنیم.

در مورد محصول

پانل های کنترل CAST، دستگاه های تشخیص و هشدار همگی در کارخانه C-TEC مستقر در ویگان طراحی و ساخته شده اند. تمامی سیستم‌های CAST همچنین با نرم‌افزار ENVISION، C-TEC Cloud از راه دور، مدیریت داده و نرم‌افزار تست سیستم سازگاری کامل دارند. بازدید کنید www.c-tec.com
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/fire-system-at-south-shields-fc/