سیستم مدیریت انبار برای ECONOFOODS – شماره 8 2022


سیستم مدیریت انبار برای ECONOFOODS

شماره 8 2022 مدیریت دارایی، EAS، RFID

ECONOFOODS، ارائه‌دهنده موفق غذاهای منجمد و سرد به‌علاوه طیف گسترده‌ای از محصولات خواربار، متخصص نرم‌افزار مدیریت انبار (WMS) CQuential Solutions را برای برآورده کردن نیازهای مدیریت انبار خود با گسترش شبکه توزیع خود انتخاب کرده است.

ECONOFOODS در حال حاضر دارای هفت مرکز توزیع و 27 فروشگاه خرده‌فروشی است که در شش استان آفریقای جنوبی به‌علاوه یک عملیات فرامرزی در لسوتو می‌باشد. یان هندریک بوشنر، مدیر مالی عملیاتی، ECONOFOODS Gauteng & Northwest می گوید: «شرکت 1500 نفر را استخدام می کند و تقریباً به 1000 مشتری خدمات غذایی ماهانه از مراکز توزیع خدمات ارائه می دهد.

وی خاطرنشان می کند که این شرکت در سال 1996 با هدف عرضه محصولات با کیفیت بالا با قیمت عمده و همه همراه با تجربه خدمات برتر تاسیس شد. ما به یک سیستم پیشرفته نیاز داشتیم که بتواند عملیات انبار ما را بهینه کند، بازدهی بیشتری را به همراه داشته باشد و با گسترش شبکه توزیع، از برنامه های رشد ما حمایت کند. سیستم مدیریت انبار CQuential (WMS) الزامات ما را برآورده کرد و در انبار ژوهانسبورگ ما مستقر شد.

او تأیید می کند که استقرار CQuential WMS به عنوان یک پیاده سازی آزمایشی عمل می کند که در نهایت در 18 ماه آینده در تمام انبارهای ECONOFOODS عرضه خواهد شد.

Shaun O’Brien، مدیر عامل CQuential، می‌گوید که پیاده‌سازی به سرعت و با موفقیت پیش رفته است و آنها اکنون مرحله راه‌اندازی اولیه را پشت سر گذاشته‌اند. ما اکنون به فضایی نقل مکان کرده‌ایم که در آن عملکرد WMS برای برآوردن نیازهای خاص ECONOFOODS طراحی شده است.

اوبراین می‌گوید که این پیاده‌سازی بدون چالش نبود، از جمله:

• مدیریت تغییر.

• درک الزامات انبار.

• تغییر در نقش های کارکنان به صورت مستمر.

• در دسترس بودن داده های اصلی.

• کار با یک قهرمان WMS در تجارت ECONOFOODS.

تیم CQuential رویکرد استراتژیک زیر را برای غلبه بر این موانع پیشنهاد کرد:

• رویکرد مرحله ای به جای انفجار بزرگ.

• بررسی ارگانوگرام انبار با راهکارهای پیشنهادی.

• تخصیص زمان بیشتر برای پشتیبانی زنده.

• ارتباطات بهبود یافته و مسئولیت های تعریف شده برای هر یک از ذینفعان پروژه.

بوشنر تأیید می کند که این رابطه ادامه دارد. “CQuential بخشی جدایی ناپذیر از عملیات ما در ژوهانسبورگ است و بنابراین ما آنها را به عنوان یک شریک تجاری می بینیم. علاوه بر این، ما به دنبال ایجاد آن با پیشرفت های بیشتر سیستم هستیم. این امر مستلزم تعامل مکرر بین هر دو شرکت است زیرا ما همچنان به گسترش WMS CQuential در انبارهای خود در سراسر کشور ادامه می دهیم.

برای اطلاعات بیشتر با CQuential تماس بگیرید، +27 11 236 4360، [email protected]، www.cquential.comمنبع: https://www.securitysa.com/18176R