سیستم های Exos X | امنیت حرفه ای


سیگیت آرایه های ذخیره سازی Exos X خود را با معماری کنترلر نسل ششم سیگیت راه اندازی کرده است. توسعه دهندگان می گویند که سیستم های جدید Exos X تا دو برابر عملکرد نسل قبلی دارند. برای کمک به محافظت از داده‌های ذخیره‌شده، سیستم‌های Exos X از کدگذاری پاک‌سازی ADAPT (فناوری حفاظت خودکار توزیع‌شده پیشرفته) با فناوری ذخیره‌سازی خودترمیمی سیگیت ADR (بازسازی درایو خودکار) استفاده می‌کنند.

Exos X محفظه‌های ذخیره‌سازی بلوکی در مقیاس پتابایت هستند که ده‌ها تا صدها هارد دیسک و SSD را جمع‌آوری و مجازی می‌کنند. آنها برای مراکز داده سازمانی معمولی و همچنین ابرهای خصوصی هستند. سازندگان می‌گویند، رمزگذاری پاک‌سازی ADAPT سیگیت، سربار اضافی داده‌ها را به حداقل می‌رساند و زمان بازیابی را با بازسازی سیستم تسریع می‌کند. جفت شدن با ADAPT، ADR می تواند به طور مداوم درایوها را بدون نیاز به تعویض دستی نظارت، تشخیص و به طور خودکار بازسازی کند. این امر به مراکز داده اجازه می دهد تا مدیریت فیزیکی درایو، مداخله انسانی و زباله های الکترونیکی رایانه را کاهش دهند.

کنترلر جدید VelosCT تا 725000 IOPS (ورودی/خروجی در ثانیه) با تأخیر 1 میلی‌ثانیه، سرعت خواندن متوالی تا 12 گیگابایت بر ثانیه و نوشتن با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه کار می‌کند.

کن کلافی، معاون ارشد سیستم‌های سیگیت، گفت: «با استفاده از یکپارچگی عمودی منحصر به فرد سیگیت که از طراحی و ساخت دستگاه سیلیکونی گرفته تا خدمات را در بر می‌گیرد، سطوح جدیدی از نوآوری و ارزش را به بازار سیستم‌های ذخیره‌سازی سازمانی می‌آوریم. سیستم‌های جدید Exos X با کنترل‌کننده جدیدی که توسط سیگیت مهندسی و ساخته شده است، می‌توانند به سطح جدیدی از در دسترس بودن، قابلیت اطمینان و عملکرد آرایه RAID برای کارایی بهتر دست یابند و در عین حال بار اداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. سیستم‌های Exos X به مشتریان مرکز داده ما کمک می‌کنند تا یک استراتژی مدیریت داده‌های آینده را شکل دهند.»

و Dorin Vanderjack، معاون و مدیر کل فروش حساب های OEM و استراتژیک اینتل در ایالات متحده، گفت: «ما از معرفی کنترلر RAID جدید Seagate که کارایی بالا و راه حل های سیستمی مقرون به صرفه را ارائه می دهد، خرسندیم. در این زمان از رشد بی‌سابقه داده‌ها، ادغام پردازنده‌های Intel® Xeon® D با معماری پیشرفته مبتنی بر ASIC سیگیت، هزینه کل مالکیت مشتریان را بهبود می‌بخشد و کمک می‌کند تا ارزش تجاری بیشتری را از سخت‌افزار و داده‌های آن‌ها بدست آورید.

سیستم‌های Exos X همچنین از پروتکل‌های مدیریت استاندارد باز Redfish و Swordfish پشتیبانی می‌کنند. Exos X 2U12، 2U24، و محفظه با چگالی بالا 5U84، با کنترلرهای جدید VelosCT ASIC از طریق توزیع کنندگان Seagate در دسترس هستند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/ip-products/exos-x-systems/