سیستم پاپ آپ برای باشگاه کارت


Forest Edge Kart Club خارج از وینچستر به یک سیستم نظارت تصویری پاپ آپ برای استفاده در رویدادهای روز مسابقه خود نیاز داشت. دوربین ها به مارشال کردن و ضبط کارت ها در طول مسابقات در صورت بروز حادثه برای بررسی بعدا کمک می کنند. وب سایت باشگاه نیز پخش زنده را ارائه می دهد.

Forest Edge Kart Club در زمین وزارت دفاع ساخته شده است و دسترسی به تاریخ های مشخص محدود شده است. مسابقات در تعطیلات آخر هفته اجرا می شود. سیستم اصلی، که مانع از نظارت چند دوربین توافق شده بر ساختمان‌های بیرونی می‌شود که فقط در طول رویدادها روشن می‌شوند، نمی‌تواند به‌طور دائم نصب شود.

توزیع کننده CMS و سازنده شمع ها باید محصولاتی را برای استقرار در آخر هفته های مسابقه، قبل از ذخیره شدن، بدون نیاز به تنظیم یا پیکربندی طولانی هر بار که سیستم بیرون آورد، ارائه می داد. در مجموع، خارج کردن سیستم از فضای ذخیره سازی، نصب و راه اندازی موقت حدود دو ساعت طول می کشد، به عنوان بخشی از آماده سازی یک روز مسابقه.

متخصص LILIN، دوربین های 120 فریم در ثانیه (FPS) تصاویر را ارائه می دهد. حدود 9 دوربین مسیر را پوشش می دهند. یک سرور Navigator که نرم افزار NAV3.0 را اجرا می کند، برای ضبط وقایع و ارائه تسهیلات بازبینی فریم به فریم برای حوادث سفارش داده شد. قبل از این، باشگاه هیچ راهی برای نظارت بر مسابقه نداشت. و بنابراین ممکن است مجازات های نادرستی بر اساس شاهدان صادر شود. اکنون، هرگونه شروع نادرست، مسائل ایمنی یا سایر اختلافات را می توان برای قضاوت دقیق با اعضا به تفصیل بررسی کرد.

کارمندان MSUK در Forest Edge Kart Club موافقند: «جلسات قضایی در کارتینگ همیشه موردی بوده است که از طرفین درگیر خواسته شده است که چه اتفاقی افتاده است و اظهارات کتبی شاهد از مقامات برای تصمیم گیری درباره آنچه اتفاق افتاده است. از زمان نصب سیستم دوربین، می‌توانیم شواهد ویدیویی واضح را مشاهده و بررسی کنیم و همچنین این را به همه طرف‌های درگیر نشان دهیم. این ما را قادر می‌سازد سریع‌تر تصمیم‌گیری کنیم و به رقبا اجازه می‌دهد تا آنچه را که اتفاق افتاده است، بررسی کنند تا آنچه را که به خاطر می‌آورند. همچنین می‌توانیم در صورت نیاز، کلیپ‌های ویدیویی را برای ذخیره به عنوان مدرک بگیریم، که شواهد را برای هر گونه نیاز آینده حفظ می‌کند. در مجموع، سیستم فرآیند را سریع‌تر، آسان‌تر و مهم‌تر از همه واقعی‌تر کرده است.»

مسابقات، تمرین‌ها و رویدادهای دیگر به صورت آنلاین پخش می‌شوند. جریان های دوربین LILIN را می توان به نرم افزار OBS اضافه کرد و چندین جریان دوربین و منابع دیگر را در یک نما جمع آوری کرد.

در Forest Edge، مایکل پارسونز، اپراتور اصلی، گفت: «دوربین‌های LILIN جزء کلیدی در سیستم ما هستند و به طور کامل نیازهای دقیق ما را برآورده می‌کنند. ما آن را به شدت برای هر برنامه مشابه توصیه می کنیم. دوربین‌های ZFR8122 به دلیل کیفیت اپتیکال عالی با سرعت 120 فریم در ثانیه و دوام در محیط‌های بیرونی که قابلیت اطمینان در آن بسیار مهم است، انتخاب شدند. نرخ فریم بالا یک عامل کلیدی بود که به ما اجازه می‌داد تا سرعت فیلم‌برداری را بدون از دست دادن کیفیت کاهش دهیم و باشگاه کارت را قادر می‌سازد تا موقعیت خود را به عنوان یکی از پیست‌های کارت برتر در بریتانیا حفظ کند.

(تصویر از عکاسی FOXY RED؛ بخشی از رسانه Stu Stretton)
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/pop-up-system-for-kart-club/