سیم مفتول استیل و کاربرد انواع سیم مفتول | foulka

سیم مفتول استیل و کاربرد انواع سیم مفتول | foulka

– در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با کارشناسان در تماس باشید. – با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان در تماس باشید. از جمله وسایل مورد نیاز در ساخت زیور آلات دستساز به سیم مفتول ها می توان اشاره کرد. یکی از معیارهای سیم مفتول خوب نرمی و وزن هر کلاف می باشد که در ادامه هریک از این موارد به تفضیل بیان گردیده است. ساخت شده از شاسی پروفیل استیل
طبق سفارش با طبقات روکشدار یا مفتول استیل تولید میگردد . این نوع کابل ها به دلیل داشتن مقاومت بسیار زیاد حتی در ابعاد بزرگ، برای کارهای ساختمان سازی نیز استفاده می شدند، که امروزه در بخش های مانند اتصال های برقی و یا انتقال داده مانند کابل های کواکسیال از اهمیت بسیار برخوردار است.

لیست مفتول استیل، به ترتیب توان و زمان

این محصول بسیار مقرون به صرفه است و برای انجام کارهای مختلف مانند آرماتور بندی و یا استفاده در تولید مواد اولیه بسیار سودمند است. قیمت مفتول استیل نرم و فنری بر اساس کشور تولید کننده شرکت فولکا آن تعیین می‌شود. به طور مثال قیمت مفتول استیل نرم و فنری کشور هند به مراتب پایین تر از قیمت مفتول استیم نرم و فنری کشور ترکیه می‌باشد. یکی از کشورهایی که در ایران در حوزه مفتول استیل نرم و فنری فعالیت گسترده دارد، چین است قیمت محصولات این کشور معمولا مقرون به صرفه تر و مناسب تر است. برای استعلام قیمت مفتول استیل نرم و فنری و می‌توانید با کارشناسان ما در صنایع آلیاژي هنر در تماس باشید. با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار شما می‌توانید برای دریافت قیمت انواع سیم مفتول استیل ، قیمت نبشی ساختمانی، قیمت تیرآهن IPE و فیمت ناودانی ساختمانی و قیمت ورق فلزی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

در بسیاری از مشاغل و یا بخش هایی در صنعت نیازمند استفاده از سیم هایی با مقاومت بسیار بالایی هستیم، این نوع سیم مفتولی به دلیل داشتن مقاومت سطحی بسیار زیاد و همچنین خاصیت چکش پذیری برای بخش های مختلف بسیار کاربردی است. یکی از موارد مهمی که در این نوع کابل وجود دارد، طراحی بدنه آن می باشد. این محصول پرکاربرد به لحاظ ویژگی هایی چون انعطاف بالا، عدم خاصیت آهن ربایی و …  از نظر شیمیایی ماهیت خود را از دست نداده اما از نظر خواص مکانیکی و فیزیکی مفتولی نرم و انعطاف پذیر نسبت به مفتول های سخت صنعتی است. کروم عنصر آلیاژی اساسی است که با تشکیل یک فیلم اکسید کروم در سطح فولاد، آن را ضد زنگ می‌سازد.

  • آهن آنلاین قیمت سیم مفتول استنلس استیل را  به صورت قرقره و کلاف در سایزهای 0/02 تا 6 میلی‌متر در آلیاژهای 301، 302، 304، 309، 310، 316، 321 و 420 به صورت کیلویی ارائه و عرضه می‌کند.
  • هنگامی که مفتول استیل بریده یا خراش داده می‌شود، کروم موجود در سطح آن، فوراً اکسید شده و فیلم اکسید ناحیه صدمه دیده را بازسازی می‌کند.
  • استفاده از سیم مفتول استیل در جاهایی که به لحاظ مهندسی و اقتصادی بهتر است از سیم مفتول استیل استفاده کنند مصرف می شود.
  • از جمله ويژگی های اين گروه از فولادها شکل پذيری، چقرمگی زياد در دمای اتاق و دمای پايين و مقاومت خوب در برابر پوسته شدن، اکسايش، خزش و تغییر ویژگی در دمای بالا مي باشد.

این محصول که تا حدودی شبیه به مفتول سفید است، دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر سایش است و از طرفی نیز کیفیت ساخت بالایی دارد و می تواند به دلیل داشتن انعطاف پذیری مناسب، به عنوان تثبیت کننده مورد استفاده قرار بگیرد. سیم مفتول استیل در بازار ایران مواردی مانند مفتول استیل 304 – مفتول استیل 316 – مفتول استیل 201 – مفتول استیل 420 (مفتول استیل بگیر)  در دسترس می باشد. یکی از بهترین و ساده ترین راه های تشخص میلگرد استیل بگیر از مفتول استیل نگیر همراه داشتن یک آهنربا است. سیم مفتول استیل 304، سیم مفتول استیل 316 ، سیم مفتول استیل321، قیمت سیم مفتول استیل 430 که به دو صورت شاخه و کلاف عرضه می شوند.از نظر ظاهری شبیه به سایر مفتول ها هستند.

مفتول گالوانیزه

سیم مفتول استیل از لحاظ ویژگی فیزیکی و مکانیکی در برابر خوردگی و رطوبت و زنگ و دمای بالا مقاومت قابل توجهی دارند. کارشناسان فروش آهن آنلاین، قیمت سیم مفتول استیل را معمولا در سایزهای 2 تا 4 و آلیاژهای 304L و 316L، بروز رسانی می نمایند. مفتول استیل (Stainless Steel) مفتولی است که از فولادهای ضد زنگ (استنلس استیل) ساخته شده است. از جمله ويژگی های اين گروه از فولادها شکل پذيری، چقرمگی زياد در دمای اتاق و دمای پايين و مقاومت خوب در برابر پوسته شدن، اکسايش، خزش و تغییر ویژگی در دمای بالا مي باشد. در این مطلب به شرح انواع سیم مفتول، سیم مفتول استنلس استیل و کاربردهای آن در صنایع مختلف اشاره شده است. با مس، مفتول آهن به صورت کامل پوشیده می شود و این سیم مفتول مس وار را تولید می کند.

فروش میلگرد استیل 3204