شاخه ها و ریشه ها – شماره 4 2022 – فن آوری های کاتکسیس

CathexisVision 2022 امکان اتصال از راه دور به CathexisVision Mobile را می دهد، برنامه جدیدی که به سرعت و راحتی اختصاص داده شده است و دارای یک رابط کاربری بسیار زیبا و ساده است. این برنامه به اپراتورها اجازه می دهد تا از ابزارهای نظارتی CathexisVision در حین حرکت استفاده کنند. Cathexis در اینجا متوقف نخواهد شد. در حال حاضر Carbon Enterprise در حال توسعه است، یک پلت فرم پیچیده برای نظارت بر چندین سایت به طور همزمان، از یک رابط کارآمد.

فرآیند نوآوری فنی این شرکت با یک زیرساخت پشتیبانی قوی همراه است، که یک پایه قوی برای تیم های فروش و مدیریت محصول برای ارتباط با شبکه شرکای فناوری، تامین کنندگان، توزیع کنندگان و مشتریان کاتکسیس فراهم می کند.

با سابقه اثبات شده ارائه راه حل های امنیتی مناسب و مقرون به صرفه در منطقه، کاتکسیس با استقرار بر پایه نوآوری و یکپارچگی خود به رشد خود ادامه خواهد داد.

امسال همچنین شاهد راه‌اندازی Carbon، یک رابط کاربری گرافیکی با زیبایی‌شناسی مدرن شیک، انعطاف‌پذیری بیشتر هنگام سفارشی‌سازی سطوح دسترسی و نمایش‌های مانیتور، و پردازش سریع‌تر و عملکرد ویدیو بودیم. Carbon بسیاری از ویژگی‌های موجود CathexisVision، مانند ابزارهای جستجوی هوشمند و عملکردهای جستجوی پایگاه داده را به قالبی بصری و قابل دسترسی ترجمه می‌کند و نهایت سهولت استفاده را برای اپراتور فراهم می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با Cathexis Africa تماس بگیرید، +27 31 240 0800، [email protected]، www.cathexisvideo.comوام)

شاخه ها و ریشه ها

شماره 4 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

از زمان آغاز به کار خود در بیش از 25 سال پیش، Cathexis در مقیاس جهانی رشد کرده است و راه حل های امنیتی را برای سازمان ها و خرده فروشان متعددی که به امنیت گسترده نیاز دارند، ارائه می دهد. در حالی که Cathexis راه‌حل‌های VMS را برای مشتریان عمده بین‌المللی ارائه می‌کند، این شرکت برای مشتریان نزدیک‌تر به خانه، از جمله مشاغل، بانک‌ها، مؤسسات آموزشی، املاک مسکونی، مراکز داده، زنجیره‌های خرده‌فروشی و تولیدکنندگان در آفریقای جنوبی و در سراسر آفریقا، ارزش قائل شده است. تیم Cathexis به این روابط طولانی مدت برای رهبری مستمر خود در بازار اعتبار می دهد.

با توجه به تغییرات سریع در زمینه فناوری هوش مصنوعی، نرم افزار غنی از ویژگی های CathexisVision به تکامل خود ادامه می دهد تا نیازهای امنیتی و مدیریت سایت بخش های مختلف را برآورده کند. علاوه بر این، ظرفیت نرم افزار برای ادغام شخص ثالث، مدیریت دوربین مدار بسته و چندین سیستم را از یک رابط واحد تسهیل می کند و قدرت نظارت و کارایی هر نصب را تقویت می کند.

Cathexis یک شرکت محلی آفریقای جنوبی است که مهندسان توسعه در دفتر دوربان به نوآوری و بهبود سیستم های مدیریت نظارت تصویری شرکت ادامه می دهند. این تیم که به‌خاطر کارکنان کمک‌کننده و ساده‌اش شناخته شده است، سخت تلاش می‌کند تا به نوآوری و تقویت نقاط قوت محصول شاخص، CathexisVision، که کسب‌وکارها و خانه‌ها را ایمن نگه می‌دارد و مدیریت زیرساخت موثر در سایت‌های داخل و خارج از آفریقای جنوبی را تسهیل می‌کند. . به عنوان شرکت پیشرو VMS آفریقای جنوبی، Cathexis همچنان خود را به عنوان یک فروشنده فناوری قابل اعتماد در منطقه SADC ثابت می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/16842R

رشد و موفقیت بین المللی این شرکت از ریشه های عمیق آن در آفریقای جنوبی سرچشمه گرفته است. بخش مهندسی، تیم پشتیبانی و سایر بخش‌ها از نزدیک در دفتر مرکزی دوربان و مقر Cathexis Africa در Centurion با یکدیگر همکاری می‌کنند تا راه‌حل‌های جامع VMS را برای کاربران نهایی شرکت ایجاد کنند.