شارژ و شارژ سیم کارت های پیش پرداخت – شماره 1 2023

نرم افزار Clarity آسان برای استفاده Apex BI راه حلی را برای این مشکل با فعال کردن شارژ مجدد زمان پخش در چندین اپراتور از یک پلت فرم ارائه می دهد. تمامی شارژها به کاربرانی اختصاص می یابد که به نوبه خود به ساختارهای شرکت مربوطه اختصاص داده می شوند.

• متمرکز کردن بینش و دید از طریق گزارش و داشبورد.

• موجودی باقیمانده در شبکه های خاص را پرس و جو کنید.

نیل باکلی.

راه حل Clarity Mobile Recharge به کسب و کارها این امکان را می دهد که:

کسب‌وکارها در هر اندازه با کابوس اداری گزارش در مورد هزینه‌های مربوط به شارژ زمان پخش سیم‌کارت‌های پیش‌پرداخت و شارژی، که اغلب از منابع متعدد، از جمله شرکت‌های مخابراتی و فروشگاه‌های خرده‌فروشی تهیه می‌شوند، به چالش کشیده می‌شوند. این به نوبه خود یک فرآیند ادعای زمان‌بر، دستی (و مستعد خطا) برای بخش‌های منابع انسانی و/یا مالی ایجاد می‌کند. همچنین در صورتی که سیم کارت به موقع شارژ نشود، می تواند منجر به قطع اتصال شود.

• اعلان ها و هشدارهای خودکار را بر اساس سیاست ها دریافت کنید.

• سیم کارت های اعتباری را شارژ و شارژ کنید.

• تخصیص هزینه شارژ مجدد و بازیابی هزینه را خودکار کنید.

• محدودیت هایی را برای ارزش شارژها تعیین کنید.

«Clarity Mobile Recharge دید و کنترل بر این هزینه‌های اضافی را ارائه می‌دهد و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا آنها را به‌طور مناسب تخصیص دهند.» او اضافه می کند که در نهایت، آرامش خاطر بزرگترین مزیت است زیرا تمام ویژگی های ذکر شده در بالا از طریق پلت فرم Clarity که امن است، ارائه می شود. کاربر پسند و مبتنی بر ابر. باکلی نتیجه می گیرد: «ادغام های API در دسترس هستند، و ما یک پایگاه دانش یکپارچه گسترده به اضافه چندین کانال پشتیبانی داریم.منبع: https://www.securitysa.com/18810R

• گزارش مطابق با ساختار شرکت.

نیل باکلی، MD، Apex BI، توضیح می‌دهد که این بدان معناست که نه تنها شارژ مجدد ساده می‌شود، بلکه سازمان‌ها همچنین می‌توانند هزینه‌های شارژ مرتبط را ردیابی، مدیریت و به طور خودکار اختصاص دهند. پلتفرم Clarity به مدیران سیم‌کارت این امکان را می‌دهد تا قبل از بارگذاری کورکورانه زمان پخش اضافی روی سیم‌کارت‌ها، موجودی موجود در برخی از شرکت‌های مخابراتی را جویا شوند. ما دوست داریم این را قدرت دانستن بنامیم.»

سیم کارت های پیش پرداخت را شارژ و شارژ کنید

شماره 1 2023 مدیریت دارایی، EAS، RFID، محصولات

• سیاهههای مربوط به شارژ مجدد برای پیگیری تمام فعالیت ها.