شام سالانه CSyP | امنیت حرفه ای


شام سالانه ثبت نام از متخصصان امنیتی خبره (CSyPs) به یکی از متمایزترین رویدادها در تقویم امنیتی خصوصی بریتانیا تبدیل شده است. ما کت شام خود را برای شرکت در شام یازدهمین سالگرد دوشنبه گذشته پوشیدیم.

بارونس روث هنیگ به عنوان رئیس مؤسسه امنیت سخنرانی مقدماتی خوش آمد گویی کرد و گفت که از رشد تقاضا برای وضعیت CSyP خرسند است و از 260 CSyP به عنوان «پیشگامان مهم» استقبال کرد. او همچنین از مربیان و ارزیابان تمجید کرد که هر کدام داوطلبانه وقت خود را صرف کردند. در میان کارکنان اتاق پشتی که مدیریت CSyP را انجام می‌دهند، بارونس هنیگ ویکی اسمیت را که مدیریت را از دی توماس که مدت‌ها خدمت کرده بود، تحسین کرد. بارونس هنیگ خاطرنشان کرد که کارگاه های سفارشی برای ادارات دولت مرکزی بریتانیا، از طریق دفتر کابینه، برای کسانی که در خدمات ملکی علاقه مند به جستجوی وضعیت CSyP هستند، علاوه بر جلسات عمومی تر برای علاقه مندان، وجود دارد.

در میان جدول بالا، از شرکت پرستش، استاد فعلی پل میلر بود. جین گیفورد، معاون پلیس کمبریج شایر؛ گذشته استاد پیتر فرانسوی; رئیس سابق موسسه پروفسور آلیسون ویکفیلد. باب مارتین، خزانه دار مؤسسه، که نان تست وفادار را ارائه کرد. و رئیس موسسه پیتر لاوری. دون راندال که شجاعانه بازوی خود را به بارونس هنیگ داد تا او را از پله‌ها از نیم طبقه (جایی که نوشیدنی‌های قبل از شام و مکالمه در آن لذت می‌بردند) به سمت اتاق غذاخوری همراهی کند، تماس تلفنی برقرار کرد و به یاد او یک دقیقه سکوت خواست. ملکه الیزابت دوم.

گری اوانسون، مسئول ثبت پانل و رئیس قبلی مؤسسه، بیوگرافی CSyP های جدید را خواند. و حدود 12 CSyP را که ده سال در این ثبت گذرانده اند، فهرست کرده است که آنها را واجد شرایط دریافت گواهینامه و پین برگردان دیگر می کند.

CSyP در 20 کشور وجود دارد. دو نفر از جمهوری ایرلند، گری برگین و پل کلت، در میان مهمانان بودند، به عنوان دو نفر از 25 نفری که تا کنون امسال وضعیت CSyP را به دست آورده اند. گری، که در حال تکمیل دوره دکترا در مدیریت بازرگانی است، مدیر پیمانکار نگهبانی Manguard Plus است. در حالی که پل کلت افسر ارشد زندان میدلندز در جمهوری است.

برای بررسی مختصر سایر دریافت‌کنندگان CSyP در شب، آنها دقت آکادمیک و تنوع بسیار زیاد «استاندارد طلایی» مدیریت امنیت در دنیای انگلیسی زبان را نشان می‌دهند. و همچنین CSyP برای کسانی که درخواست می کنند یک راه حل نیست. بارونس هنیگ اشاره کرد که CSyP حدود 420 برنامه کاربردی داشته است.

Garth Allsopp بازرس اصلی امنیت هسته ای است. توماس بالوگون یک تیم امنیت سایبری را در وزارت دفاع رهبری می کند. جیمز بور مدیر یک شرکت فناوری، اطلاعات و امنیت سایبری است. اد کادمور، 22 سال در پلیس متحرک، اکنون در بخش خدمات حفاظتی آمازون است. استفان دیکین دکترای معماری داده، امنیت و فناوری برای فناوری عملکردهای جهانی در سیتی است. لی گارنر، بازرس امنیت هسته ای در ONR (دفتر مقررات هسته ای) است. نایل گریفین، 32 سال با پلیس ساسکس، اکنون مدیر کل شرکت محصولات مانع Hardstaff Secure است. جین گیفورد، که در نسخه چاپی آگوست امنیت حرفه ای به عنوان دویست و پنجاهمین ثبت نام کننده معرفی شد. کریس میدلتون مدیر امنیت و خدمات مشتری در ABM انگلستان است (که روز بعد یکی از سخنرانان در مورد تنوع در نمایشگاه بین المللی امنیت در لندن المپیا بود). تام اودریسکول، رئیس استراتژی امنیتی و اطلاعاتی در بزرگراه ملی است. رابرت استنهاوس یک تفنگدار دریایی سلطنتی و پلیس سابق است که اکنون مشاور امنیتی در شورای ترکیبی Cheshire West و Chester است. برت تیلور معاون مدیر، ایمنی و امنیت در اداره توسعه دروازه دیریه در عربستان سعودی است (که در شب آنجا بود). جورج تربس هماهنگ کننده امنیت ضد ترور پلیس متحرک است. برایان فون کراوس مدیر عامل شرکت مدیریت ریسک FireWatch Solutions در ایالات متحده است. و دیوید وارد اکنون یک مشاور بود صندلی موسس شورای امنیت شهر، گروهی از پیمانکاران نگهبان مستقر در شهر لندن.

در اوایل سال جاری، سایر CSyP ها با گواهی های ثبت نام خود در شهر لندن ارائه شدند – تونی کوپر، چارلی فرانک و بیل نلسون. و اندرو دونالدسون، نیل ایوانز و آنجلا ورنون لاوسون، مدیر ارشد اجرایی جدید مؤسسه امنیتی، توسط پرنسس آن به عنوان حامی مؤسسه در AGM مؤسسه.

پس از صرف غذا، افسر ارشد امنیتی دولت (CSO) و رئیس بخش امنیتی دولت، وینسنت دیوین، مستقر در دفتر کابینه، که در پایان سال از دومینیک فورتسکیو برگزیده شد، سخنرانی کردند.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه نوامبر مجله امنیت حرفه ای.

درباره CSyP

متقاضیان باید نشان دهند که در سطح استراتژیک کار می کنند یا مشاوره می دهند و یک رویکرد استراتژیک و دیدگاهی نسبت به رشته های امنیتی اتخاذ می کنند. این لزوماً به داشتن یک سمت کارگردانی یا معادل آن وابسته نیست، اما باید شواهد روشنی مبنی بر عملی یا مشاوره شخصی استراتژیک وجود داشته باشد.
مشارکت یا در یک زمینه امنیتی عملیاتی بسیار بالا. برای واجد شرایط بودن باید مدرک مرتبط با امنیت، یا مدرک دانشگاهی به علاوه مدرک امنیتی داشته باشید. یا، اگر مدارک تحصیلی وجود نداشته باشد، متقاضیان یک نمونه کار کتبی شامل سه مقاله با مجموع 7500 کلمه از لیستی از سؤالات داده شده را تکمیل می کنند که یکی از آنها توسط ارزیاب مدارک الزامی است. بازدید کنید https://www.charteredsecurityprofessional.org/.

تحت منشور سلطنتی خود، شرکت Worshipful of Security Professionals به عنوان 108 امین شرکت Livery شهر لندن توانست در سال 2010 یک ثبت نام برای پزشکان مجاز ایجاد کند. این توسط موسسه امنیتی مدیریت می شود شرکت پرستشگر. متقاضیان موفق ممکن است از CSyP پس از اسمی استفاده کنند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/csyp-annual-dinner/