شاگردان برنده | امنیت حرفه ای


آکادمی TIS در یک مسابقه مهندسی آتش نشانی و امنیت ملی که توسط Skills for Security در NEC در بیرمنگام میزبانی شده بود، کارآموزان تاج “کارآموزان نهایی” را کسب کردند. این مسابقه رقبا را به چالش می کشد تا توانایی های مهندسی، کار تیمی و مهارت های ارتباطی خود را نشان دهند.

کارآموزان جک کمپسون و مایکل رومانو، مرکز تصویر، ملزم به تکمیل نصب در انواع سیستم – هشدار نفوذگر، نظارت تصویری، و کنترل دسترسی و ورود درب – با ارزیابی بر اساس انتخاب تجهیزات، مهندسی فنی، استاندارد نصب، خاتمه و پیکربندی شدند. ، بررسی انطباق و مستندسازی. تیم برنده TIS برنده جایزه 1000 پوندی برای اشتراک گذاری شد.

TISادغام‌کننده سیستم‌های ایمنی، امنیت و ارتباطات، آکادمی کارآموزی خود را در سال 2021 راه‌اندازی کرد تا کمبود گسترده مهارت‌های مهندسی را برطرف کند و فرصت‌های شغلی برای جوانان در سراسر دفاتر خود در منسفیلد، ناتینگهام، کولشیل خارج از بیرمنگام، لیدز و آکسبریج ایجاد کند.

جیمز توئیگمدیر عامل TIS، گفت: «ما به آنچه جک و مایکل در این چالش شاگردی انجام داده اند بسیار افتخار می کنیم و این یک ویترین فوق العاده برای کل تیم آکادمی TIS، از کارآموزان گرفته تا مربیان و کارکنان پشتیبانی است. برای ما به عنوان یک تجارت مهم بود که آکادمی را راه اندازی کنیم و تعهد خود را برای ارائه افراد بسیار ماهر در کسب و کار رو به رشد و تقاضای خود تجدید کنیم. دیدن کارآموزان ما که استعداد خود را نشان می دهند و به خاطر تلاش سختشان شناخته می شوند، فوق العاده است.”

تصویر سمت چپ، دیوید اسکات، مدیر عامل، مهارت‌های امنیت است. او گفت: “به هر دو کارآموز و TIS برای عملکرد باورنکردنی در مسابقات امسال تبریک می گویم. داوران ما امسال با همت و کیفیت کار همه رقبا بر سر ماه بودند. جک و مایکل همگی باید از استاندارد کارشان که در رقابت تکمیل شده اند خوشحال باشند.

جک کمپسون افزود: «من فکر می‌کنم چالش مهارت‌ها برای امنیت فرصتی عالی برای شرکت و کسب تجربه عملی اضافی در طیف وسیعی از سیستم‌های جدیدی بود که قبلاً روی آنها کار نکرده‌ایم. عنصر رقابت جالب بود زیرا ما را در موقعیت های جدیدی قرار می داد که با فناوری های ناآشنا مواجه نشده بودیم. خوشبختانه، ما توانستیم دانشی را که از آکادمی به دست آورده بودیم در عمل به کار ببریم تا نحوه تکمیل مشخصات فنی را بفهمیم. برنده شدن در مسابقه یک امتیاز اضافی بود!»
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/winning-apprentices/