شبکه جدید شهرستان | امنیت حرفه ای


در پروژه‌ای 5 میلیون پوندی، بخش غربی همرسمیت و فولهام لندن شورای (H&F). در حال نصب دوربین های مدار بسته جدید است.

White City Estate و Shepherds Bush Green اولین مناطقی هستند (تصویر از نورث است، در خیابان Commonwealth کار می کند) که دوربین هایی با فناوری IoT (اینترنت اشیا) دارند تا تجزیه و تحلیل را در اختیار شورا قرار دهند. هدف؛ برای دادن اطلاعات به شورا، به عنوان مثال برای تصمیم گیری در مورد تغییر مسیر ترافیک.

دوربین های چند سنسوری در قراردادی چهار ساله عرضه خواهند شد. نصاب North در حال توسعه یک شبکه دوربین مداربسته فضای عمومی جدید است که جایگزین سیستم آنالوگ می شود که مانند سایر دولت های محلی در حال نزدیک شدن به پایان عمر خود است.

به عنوان بخشی از مرحله بعدی کار، این منطقه دوربین های جدیدی در و اطراف استادیوم های باشگاه های فوتبال لیگ برتر چلسی و فولام و باشگاه چمپیونشیپ کوئینز پارک رنجرز نصب خواهد کرد.

مانند سایر شوراها، H&F بر تعهد خود به حفظ امنیت ساکنان، با تمرکز بر ایمنی زنان و جرایم خیابانی تاکید می کند. H&F اکنون دارای 1869 دوربین در مکان‌های عمومی است که آن را به یکی از بزرگترین شبکه‌های دوربین مداربسته در خیابان تبدیل می‌کند.

را نیز ببینید وب سایت شهرستان از ماه گذشته در مورد تیم مجری قانون شورای همرسمیت و فولهام (LET) در حال گشت زنی در دستور تعطیلی جزئی که توسط پلیس متحرک در شپردز بوش گرین تعیین شده بود. شورا و پلیس متحرک در حال انجام یک عملیات سه ماهه، پروژه W12، علیه مصرف مواد مخدر در آن منطقه، در نسخه چاپی دسامبر 2018 مجله امنیتی حرفه ای ارائه شده است.

این پروژه گسترده‌تر اجازه می‌دهد تا جریانی از داده‌های بلادرنگ از طریق حسگرهای اینترنت اشیا به شورا برسد، کیفیت هوا در مکان‌های محبوب، مدیریت مردم در پارک‌ها برای بهبود دسترسی، و املاک خالی (برای مبارزه با جرم و جنایت و رطوبت) را پوشش دهد.

تونی الیور، مشاور فنی سرپرست تیم، در شمال وی گفت: «شورای H&F سرمایه‌گذاری که برای ارتقای عملکرد دوربین‌های مداربسته انجام می‌دهد، بر تعهد واضح خود برای بهبود مستمر کیفیت محیط برای افرادی که در آنجا زندگی می‌کنند تأکید می‌کند. نورث بسیار مفتخر است که با تیم‌های H&F برای ایجاد پیشرفته‌ترین شبکه‌های دوربین مدار بسته فضای عمومی همکاری می‌کند و راه طولانی برای بهبود ایمنی و رفاه در منطقه خواهد داشت.

طی سال‌های اخیر، نورث به‌طور قابل‌توجهی مجموعه کار خود را با مقامات محلی در سراسر بریتانیا تقویت کرده است، و قدرتی را که راه‌حل‌های هوشمند برای ارائه بینش مبتنی بر داده در مورد نحوه تعامل مردم با شهرها و شهرها دارند، نشان می‌دهد. این به تصمیم گیرندگان اجازه می دهد تا انتخاب های آگاهانه تری داشته باشند که به نفع جوامع، اقتصادهای محلی و پایداری باشد.»

و ربکا هاروی، عضو کابینه H&F برای گنجاندن اجتماعی و ایمنی جامعه، گفت: “Hammersmith & Fulham مصمم است تا کارآمدترین، موثرترین و آینده نگرترین سیستم دوربین مداربسته لندن را ارائه دهد. این بخشی از اقدامات پیشگیرانه ای است که ما برای محافظت از زنان و دختران، کاهش جرم و جنایت و ایمن تر کردن خیابان هایمان برای ساکنان، مشاغل و بازدیدکنندگان انجام می دهیم.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/175790-2/