شب جوایز WiS به نوامبر موکول شد


روز پس از برگزاری جوایز Women in Security (WiS) 2022 باید در لندن برگزار می شد، مجله حرفه ای امنیت، دکتر روی کوپر تصمیم خود را برای به تعویق انداختن شب به پنجشنبه 10 نوامبر توضیح می دهد تا در همان مکان، Underglobe در شکسپیر برگزار شود. کره زمین در کرانه جنوبی.

روی کوپر مانند بسیاری از دیگر نقاط جهان، عصر پنجشنبه، 8 سپتامبر، خبر مرگ ملکه الیزابت دوم را شنید. او پس از موفقیت‌آمیزترین رویداد امنیتی TWENTY، ST22 Dublin، در فرودگاه دوبلین نشسته بود و با همکارانش در راه خانه بود. او تصمیم سختی داشت. آیا عصر جوایز WiS که قرار است چهارشنبه بعد برگزار شود، همچنان باید برگزار شود؟ از یک طرف، این به معنای تنظیم مجدد است و ممکن است برخی افراد نتوانند در هر زمان که برنامه مجدداً برنامه ریزی شده شرکت کنند. از سوی دیگر، چه کار محترمانه ای بود، و به هر حال برخی از فینالیست ها و مهمانانشان ممکن بود نتوانند در 14 سپتامبر شرکت کنند، اگر برای ایمن سازی مکان های مختلف برای ایام عزاداری کار می کردند. و قبل از مراسم خاکسپاری روز دوشنبه.

روی یادآوری می کند: “ما احساس کردیم که ادامه دادن جشن بزرگ زمانی که کشور در سوگ ملکه است، نامناسب است.” تصمیم او زمانی موجه شد که معلوم شد صف کسانی که مایل به ادای احترام در ایالت خوابیده در تالار وست مینستر هستند، کیلومترها در امتداد رودخانه تیمز کشیده شده و از کنار تئاتر گلوب، که یکی از مکان‌های لندن برای ارائه باز است. نوشیدنی برای کسانی که ساعت ها در صف ایستاده اند. دارندگان بلیط WiS در بهترین حالت خود، که برای پذیرایی نوشیدنی ساعت 6:30 بعد از ظهر می‌رسند، ممکن است از اولین نفر در صف عبور کرده باشند.

علاوه بر این، یکی از انجمن های صنعتی که میزبان WiS بوده و با یک قاضی از آن پشتیبانی می کند، می باشد موسسه امنیت، که حامی سلطنتی آن پرنسس آن است. روی امیدوار است که تاریخ جدید 10 نوامبر در آینده به اندازه کافی دور باشد تا مردم بتوانند دفتر خاطرات خود را دوباره تنظیم کنند و بتوانند در آن شرکت کنند. روی احساس می‌کند که قطعاً تصمیم درستی برای به تعویق انداختن آن بوده است، حتی اگر WiS بسیار محبوب شده است – در واقع، ماه‌ها تمام شده است و لیست انتظار نیز وجود دارد.

WiS 2022 اکنون آخرین رویداد سال مجله امنیتی حرفه ای خواهد بود (یک هفته قبل از آن آخرین رویداد معمول سال، ST London در هیترو است) و روی امیدوار است که مردم بتوانند آن را به عنوان شروع جشن های کریسمس تلقی کنند. او در حال حاضر به این فکر می کند که چه کاری متفاوت انجام دهد تا حس زمستانی بیشتری به این رویداد اضافه کند. “من همیشه این را در مورد زنان در امنیت گفته ام، من “عامل عجب” را می خواهم. من می خواهم مردم بیایند و بگویند “وای!” و ترک کنید و در شبکه های اجتماعی بگویید “وای”.

بنابراین در سال‌هایی بود که WiS روی قایق‌ای نگه داشته می‌شد که از رودخانه تیمز پایین می‌رفت، و باید پل برج را بالا می‌بردند تا به سمت گرینویچ (و برگشت) برود و در Underglobe هم همین‌طور بوده است.

داوری قبلاً انجام شده است – نامزدهای نهایی در هر یک از پنج دسته، در نسخه چاپی ماه سپتامبر مجله، و برندگان مشخص شده اند. آنها تا شب اعلام نمی شوند. روی گفت که به‌عنوان نشانه‌ای از استاندارد (و تعداد) بالاتر ورودی‌ها، یافتن برنده برای داوران دشوارتر است. در یک دسته، مساوی بود، و از بارونس روث هنیگ خواسته شد که بین دو ورودی قضاوت کند (و او دارد).

روی جزئیاتی از شب را بیان کرد. بخش بریتانیا از بدنه مدیریت امنیت جهانی ASIS میزبان 2022 است. رئیس بخش بریتانیا، Letitia Emeana چند کلمه خوشامدگویی خواهد گفت، و Una Riley به عنوان متولی WiS در مورد برنامه ریزی شده آکادمی برندگان WiS صحبت خواهد کرد، همانطور که در نسخه چاپی سپتامبر مجله امنیتی حرفه ای پیش نمایش داده شد. اولین گردهمایی آن آکادمی – ده ها نفر از برندگان گذشته که به بیش از ده سال پیش می رسد – در ماه فوریه در لندن برنامه ریزی شده است.

اگرچه بزرگترین رویداد در تقویم صنعت امنیت بریتانیا نیست، اما رو به رشد است، و WiS آشکارا نیازی را برطرف کرده است – به عنوان جشن زنانی که امنیت خصوصی را انجام می دهند، در هر ظرفیت و هر سطحی که «بالاتر و فراتر» می شوند (مانند همتایان مرد خود) برای خدمت به مشتریان و ملت به طور کلی. روی خلاصه کرد: “شب خوبی خواهد بود.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/wis-awards-night-postponed-to-november/