شب WiS | امنیت حرفه ای


همانطور که شکسپیر زمانی بیان کرد، همه چیز خوب است که به خوبی به پایان می رسد، و شب گذشته برای مراسم سالانه زنان در امنیت (WiS) در سال 2022، توسط مجله امنیت حرفه ای، همینطور بود. قرار بود این شب در اواسط سپتامبر در Underglobe واقع در بانک جنوبی لندن برگزار شود، اما به دلیل عزاداری ملکه الیزابت دوم در یک اطلاعیه کوتاه به تعویق افتاد.

برندگان با دسته بندی در پرانتز عبارتند از: هانا بوث از دانشگاه هریوت-وات، ادینبورگ (مدیر امنیتی). الی هرست از مشاور آگاهی امنیت اطلاعات Advent IM (کمک به صنعت). Iona Blake of Boots (مدیر بازرگانی)، Demelza Staples، Professional Security (بدون ارتباط با مجله – فنی)؛ و استفانی انگلستان، بیمارستان زنان لیورپول (خط مقدم).

روی گزارش داد، قبل و در طول مراسم، مجله ام دی روی کوپر به عنوان استاد مراسم و حامی جوایز، اونا رایلی، تاکید کرد که تمام 15 فینالیست به دلیل عبور از داوری توسط یک پانل صنعتی از بین حدود 350 اثر برنده شدند. . دیگر فینالیست‌ها و دسته‌های آنها جین فیرودر از G4S در استادیوم اتحاد در منچستر و روث ریپلی از شرکت والت دیزنی (مدیر امنیتی) بودند. ساتیا رای، مدیر عامل جدید انجمن بین المللی امنیت حرفه ای، IPSA و آرویکا استپانیان از گروه STM (کمک به صنعت). دبی لامون از بخش امنیت و تریسی مک کالیستر از MAN Commercial Protection (مدیر بازرگانی)؛ Arctic Jiang از Hikvision و Lauren Summers of Mitie (فنی)؛ و هلن باگلی از Mitie و ساندرا پری از گروه Westgrove (خط مقدم).

سپس چیزی که قبلاً تبلیغ نشده بود یک جایزه ویژه بود. نیک آلدوورث، پلیس ارشد سابق ضد ترور، برای ادای احترام به برنده: فیگن موری، روی صحنه رفت. برای قدردانی از مبارزات انتخاباتی او برای قانون مارتین، مسئولیت قانونی پیشنهادی در محل برگزاری برای محافظت در برابر تروریسم، و برای کار او برای حمایت از بازماندگان اقدامات تروریستی و افراد داغدار، تماشاگران ایستادند و او را به روی صحنه تشویق کردند.

مصاحبه با فیگن را نیز ببینید نسخه چاپی نوامبر مجله امنیتی حرفه ای

پس از کسب و کار شب، رقص با یک گروه دنبال شد تا زمانی که محل در ساعت 1 بامداد بسته شد. پیش از این، پس از اینکه حاضران گرد هم آمدند و از گفتگو و دکور و نمایش نور با موضوع رویای شب نیمه تابستان لذت بردند، و پس از مقدمه ای از روی، رئیس ASIS UK Letitia Emeana به نمایندگی از صنعت امسال سخنرانی خوشامدگویی کرد. انجمنی که میزبان بود او با یادآوری تعویق به دلیل مرگ ملکه الیزابت دوم، یادآوری کرد که چگونه این امر انعطاف پذیری و وظیفه صنعت امنیت را نشان داده است. او از داوران برگرفته از انجمن های صنعتی تشکر کرد. و حامیان مالی (از آنها می خواهند برای تشویق تماشاگران بایستند). وی با توصیف WiS به عنوان یک رویداد ضروری و پرفروش، افزود که همچنین یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین رویدادها در تقویم امنیتی است.

او خطاب به فینالیست‌ها گفت: «همه شما نمونه‌های درخشانی در کارتان هستید و این مورد شناسایی و قدردانی قرار گرفته است. و به شما برندگان، چراغ های درخشان و چراغ های پیشرو، تبریک و آفرین. همه شما شگفت انگیز هستید.»

یونا رایلی آکادمی جوایز WiS را توصیف کرد، چیزی که در نسخه چاپی ماه سپتامبر این مجله بیان شده است. تمام فینالیست های گذشته و برندگان 11 سال تاکنون در آکادمی شبکه پذیرفته خواهند شد. اولین گردهمایی در دفاتر لندن برنامه ریزی شده است اطلاعات، که نمایشگاه هایی از جمله IFSEC و FIREX; در 7 فوریه

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه دسامبر این مجله.

عکس مارک رو; آیونا بلیک روی صحنه برای دریافت جایزه خود، بین روی کوپر و اونا رایلی.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/wis-night/