شراب Franciacorta | امنیت حرفه ای


کارخانه شراب سازی و مقر تاریخی Società Agricola Monte Rossa srl ​​که از سال 1972 متعلق به خانواده رابوتی است، سالانه 500000 بطری تولید می کند و 70 هکتار تاکستان مدیریت شده دارد.

در ماه مه گذشته، کارخانه شراب سازی جدید مونت روسا – در چند کیلومتری مقر تاریخی – افتتاح شد. این شامل یک سیستم تشخیص حریق طراحی شده با شرکت نصب و راه اندازی Eurodue srl از Brescia، توزیع کننده تجهیزات آتش نشانی و هوچیکی فروشنده – دلال.

مانند بسیاری از شراب سازی های دیگر در ایتالیا و در واقع در جاهای دیگر، مونت روسا از ساختمان هایی برای پردازش، ذخیره سازی و بسته بندی تشکیل شده است که عمدتاً از بتن مسلح و سنگ تراشی ساخته شده اند. از نظر آتش سوزی، اتاقی که بیشترین خطر را دارد، محل نگهداری و بسته بندی است، زیرا مقادیر زیادی مواد قابل احتراق اغلب در آنجا ذخیره می شود. در شراب سازی، معمولاً از مواد (مانند نیتروژن) موجود در ظروف تحت فشار (سیلندر) استفاده می شود، بنابراین هنگام استفاده از آنها باید دقت ویژه ای داشت و محصولات باید اطمینان حاصل کنند که در مواقع اضطراری می توان اتاق را آب بندی کرد تا از انفجار و آتش سوزی جلوگیری شود. .

تشخیص حریق باید مساحتی به وسعت 20000 متر مربع را پوشش دهد که در چهار سطح داخلی و خارجی تقسیم شده است. سیستم‌های تشخیص حریق خودکار و دستی در دفاتر، آزمایشگاه‌ها، مناطق شراب‌سازی، انبار Barrique، اتاق‌های پیری بطری «سور لاتس» و مناطق تخلیه و بطری‌سازی نصب شدند. سیستم جدید هوچیکی همچنین درب های ضد حریق قسمت های پردازش و تولید ساختمان را کنترل می کند.

محصولاتی که برای محافظت از ساختمان، محتویات، کارکنان و بازدیدکنندگان انتخاب می‌شوند شامل حسگرهای SCI هستند که بخشی از ESP (محدوده هوشمند) هستند.

Ezio Danese، مدیر پروژه Hochiki Italia گفت: استاندارد UNI 9795 مستلزم نصب یک جداکننده اتصال کوتاه برای هر منطقه در یک ساختمان است. آشکارسازهای SCI با ایزولاتور یکپارچه و دستگاه‌های نصب شده مختلف مانند نقاط تماس و ماژول‌های ورودی/خروجی با جداکننده دوگانه تضمین می‌کنند که سیستم بدون نیاز به نصب جداکننده‌های اضافی مطابق با الزامات قانونی است. این قطعاً یک مزیت برای نصب کننده است.»

دستگاه های هشدار تصویری (VAD) نیز نصب شدند. اینها یکی از اجزای کلیدی نصب بودند، زیرا آنها یک نشانه بصری از وضعیت هشدار را ارائه می دهند، که برای مناطقی که عموم مردم ممکن است از آنها بازدید کنند یا در مناطقی که کارکنان ممکن است از محافظ گوش استفاده کنند ضروری است.

فیلیپو پیوبنی، یکی از مالکان Eurodue srl، افزود: «این که بتوانیم چنین پروژه مهم سیستم تشخیص حریق را به پایان برسانیم همیشه مایه خوشحالی است. ما مفتخریم که سایتی مانند کارخانه شراب سازی Monte Rossa را ایمن کرده ایم که نه تنها از نظر فناوری پیشرفته است، بلکه به همان اندازه با سنت شراب سازی در منطقه Franciacorta مرتبط است. این سیستم با کیفیت بالا بهترین محافظت ممکن را برای کارکنان و بازدیدکنندگان بسیاری از مرکز فراهم می کند. این سیستم توسط شرکت Bignetti Salvato نصب شده و توسط FYS srl di Gregorelli Francesco، مرکز کمک فنی Hochiki، که قادر به بهینه سازی الزامات عملیاتی مختلف مطابق با پروژه و مقررات فعلی بود، به دقت برنامه ریزی شده است. سیستم تشخیص حریق هوچیکی که در Monte Rossa نصب شده است، برای آینده قابل پیش‌بینی پر در کلاه شرکت ما است.

بازدید کنید hochikieurope.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/franciacorta-wines/