شرکت Dahua Technology آمریکای شمالی انبار و مرکز خدمات مشتریان جدیدی را در کانادا افتتاح کرد – Dahua Technology USA Inc

وانگ افزود: «تیم‌های جدید انبار و پشتیبانی فنی ما حضور ما را در کانادا تقویت می‌کنند، که در حال حاضر مدیران فروش و مشاوران فنی در هر منطقه دارد. ما امیدواریم با ارائه خدمات به نیازهای آنها در نزدیکی خانه، روابط نزدیکتری با فروشندگان و توزیع کنندگان کانادایی خود ایجاد کنیم. »


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=63121

IRVINE، کالیفرنیا – Dahua Technology، ارائه‌دهنده جهانی راه‌حل‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو، تأسیساتی را در انتاریو، کانادا افتتاح کرده است که شامل یک انبار 1170 متر مربعی و مرکز خدمات مشتریان است که کمک‌های فنی دو زبانه را ارائه می‌دهد. این تسهیلات ردپای انبارداری داهوا را در آمریکای شمالی با انبارهای موجود در کارسون، کالیفرنیا، و همچنین ایندیاناپولیس، ایندیانا، گسترش می‌دهد.

Steven Mei، مدیر راه حل های محصول در Dahua Technology کانادا گفت: “تیم کانادایی ما متشکل از تکنسین های با تجربه با تخصص شبکه است که می توانند عیب یابی دقیق سخت افزار و نرم افزار Dahua را ارائه دهند.”

برنامه‌های آتی برای تأسیسات انتاریو شامل توانایی آن برای ارسال محصول به منطقه شمال شرقی ایالات متحده در صورت اتمام موجودی در ایندیاناپولیس خواهد بود و نیاز به ارسال از کالیفرنیا را از بین می‌برد.

این به این معنی است که محموله های کانادایی از داخل کانادا، بدون فرآیند ترخیص گمرکی دو روزه، هزینه های حمل و نقل بالا و کاغذبازی های دست و پاگیر انجام می شود.

تیم وانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت Dahua Technology کانادا، در مورد اهمیت موجودی محلی در کانادا صحبت کرد. او گفت: “تاسیسات جدید ما در انتاریو نشان دهنده تعهد ما به توزیع کنندگان و فروشندگان کانادایی ما است، به ویژه در زمینه تمام چالش های زنجیره تامین که صنعت در حال حاضر با آن مواجه است.” از دیدگاه لجستیکی، این تسهیلات به طور قابل توجهی زمان تحویل را برای مشتریان در کانادا کاهش می دهد. تقریباً 65٪ از سفارشات کانادایی ما به انتاریو ارسال می شود. اکنون می‌توانیم موجودی خود را به این مشتریان نزدیک‌تر نگه داریم و زمانی را که قبلاً برای عبور از مرز لازم بود حذف کنیم. »

مرکز خدمات مشتری یک مکمل استراتژیک برای فعالیت های پشتیبانی فنی موجود در آمریکای شمالی فناوری داهوا است. این مرکز که از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر به وقت شرقی کار می کند، پشتیبانی عالی را به زبان های انگلیسی و فرانسوی ارائه می دهد و در تعطیلات ایالات متحده باز خواهد بود.

تسهیلات کانادایی از عملیات در ایالات متحده و کانادا پشتیبانی می کند و خدمات پشتیبانی فنی گسترده ای برای مشتریان مستقر در کانادا و ایالات متحده و موجودی انبار شده در کانادا برای رفع نیازهای مشتریان کانادایی در دسترس است.