شرکت Dahua Technology آمریکای شمالی انبار و مرکز خدمات مشتریان جدیدی را در کانادا افتتاح کرد – Dahua Technology USA Inc

IRVINE، کالیفرنیا – Dahua Technology، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های هوشمند اینترنت اشیاء مبتنی بر ویدئو در جهان، تأسیساتی را در انتاریو، کانادا افتتاح کرده است که شامل یک انبار 12600 فوت مربعی و یک مرکز خدمات مشتری است که پشتیبانی فنی دوزبانه را ارائه می‌کند. این تسهیلات فضای انبار موجود داهوا را در آمریکای شمالی گسترش می‌دهد.

تسهیلات جدید از عملیات با خدمات پشتیبانی فناوری گسترده و موجودی ذخیره شده در کانادا برای پذیرش مشتریان پشتیبانی می کند.

وانگ می‌افزاید: «تیم‌های جدید انبار و پشتیبانی فنی ما حضور ما را در کانادا تقویت می‌کنند، که در حال حاضر شامل مدیران فروش و مشاوران فنی در هر منطقه است». “ما امیدواریم با تامین نیازهای آنها در نزدیکی خانه، روابط قوی تری با فروشندگان و توزیع کنندگان کانادایی خود ایجاد کنیم.”


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=63078

مرکز خدمات مشتری یک مکمل استراتژیک برای عملیات پشتیبانی فنی موجود در آمریکای شمالی فناوری داهوا است. این مرکز که از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر به وقت شرقی کار می کند، پشتیبانی سطح بالایی را به زبان های انگلیسی و فرانسوی ارائه می دهد.

تیم وانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت داهوا فناوری کانادا، در مورد اهمیت موجودی محلی در کانادا صحبت کرد. او گفت: “تاسیسات جدید ما در انتاریو نشان دهنده تعهد ما به توزیع کنندگان و فروشندگان کانادایی ما است، به خصوص با تمام چالش های زنجیره تامین که در حال حاضر در سراسر صنعت با آن مواجه است.” از نقطه نظر تدارکات، این تسهیلات به شدت زمان تحویل مشتریان در کانادا را کوتاه می کند. حدود 65 درصد از سفارش‌های کانادایی ما به انتاریو ارسال می‌شوند و اکنون می‌توانیم موجودی را نزدیک‌تر به آن مشتریان نگه داریم و زمان لازم برای عبور از مرز را حذف کنیم.»

این بدان معناست که محموله‌های کانادایی از داخل کشور، بدون روال ترخیص گمرکی دو روزه، هزینه‌های حمل و نقل بالا و مشکلات اداری ارسال می‌شوند.

استیون می، مدیر راه حل محصول در Dahua Technology کانادا، اظهار داشت: «تیم ما در کانادا متشکل از استعدادهای فنی و حرفه ای است که در شبکه سازی مهارت دارند و می توانند عیب یابی عمیق سخت افزار و نرم افزار داهوا را ارائه دهند.