شرکت Obscure Technologies با Rubrik در بازار SA – شماره 2 2023

جاستین لی، دکتر فناوری‌های مبهم، می‌گوید: «امنیت داده سریع‌ترین حوزه در حال رشد امنیت سایبری در حال حاضر و اولویت اصلی سازمان‌های آفریقای جنوبی است. این فضا یک قطعه گمشده در پازل سبد امنیتی ما بود، بنابراین افزودن Rubrik به مجموعه محصولات ما نیازهای در حال توسعه امنیت سایبری و حفاظت از داده‌های شرکا و مشتریان ما را در سراسر جهان برطرف می‌کند.

متخصص امنیت سایبری در آفریقای جنوبی، Obscure Technologies، با Rubrik، شرکت امنیت داده بدون اعتماد، برای توزیع راه حل های خود در آفریقای جنوبی شریک شده است.

او می‌افزاید: «داده‌ها با ارزش‌ترین دارایی اکثر شرکت‌های امروزی هستند. Rubrik یک انبار امن برای محافظت از داده‌ها ارائه می‌کند و در صورت نفوذ به سازمان‌ها، Rubrik آنها را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را به آخرین موقعیت شناخته‌شده بازگردانند و به سرعت تجارت را راه‌اندازی کنند.

جاستین لی

با اضافه شدن Rubrik به مجموعه خود، ما به شرکای خود فرصتی برای باز کردن جریان های درآمدی جدید برای پایگاه های نصب شده فعلی خود ارائه می دهیم و چیزی را به بازار عرضه می کنیم که معتقدیم اولویت اصلی است. لی نتیجه می‌گیرد که این نیاز رو به رشد در فضای باج‌افزار و بدافزار را برآورده می‌کند و از تداوم و انعطاف‌پذیری پشتیبانی می‌کند، که در حال تبدیل شدن به یک نیاز حیاتی برای تجارت است.

Obscure Technologies با Rubrik در بازار SA شریک است

شماره 2 2023 اخبار، امنیت سایبری

Obscure Technologies به طور مداوم در حال اضافه کردن بهترین محصولات به مجموعه خود است و اکنون مجموعه ای از 17 راه حل امنیت سایبری و حفاظت از داده ها را با هجدهمین سرویس ارائه شده به زودی معرفی می کند.

قرارداد توزیع غیر انحصاری، امنیت داده‌ها، انعطاف‌پذیری سایبری و قابلیت بازیابی را به مجموعه محصولات Obscure Technologies اضافه می‌کند. Rubrik انعطاف پذیری داده ها، قابلیت مشاهده داده ها و بازیابی باج افزار را با پشتیبان گیری با شکاف هوا، تغییرناپذیر و با دسترسی کنترل شده فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر به www.obscuretech.netمنبع: https://www.securitysa.com/18882R