شریک توزیع | امنیت حرفه ای


سراژ انگلستان، ارائه دهنده سیستم های دوربین مدار بسته، در نمایشگاه دیروز Security TWENTY در باشگاه فوتبال منچستریونایتد در میان غرفه داران حضور داشت. این شرکت AES (تجهیزات آلارم تجهیزات) را به عنوان دومین شریک توزیع خود اضافه کرده است. این شرکت می گوید که این حرکت به SERAGE UK اجازه می دهد تا دسترسی خود را به بازار ایرلند گسترش دهد.

AES، توزیع کننده تجهیزات امنیتی مستقر در کورک، 30 سال تجربه را به ارمغان می آورد.

سام چری، مدیر عامل SERAGE UK گفت: “SERAGE UK از شراکت با AES و گسترش شبکه توزیع خود به ایرلند هیجان زده است. این همکاری به ما این امکان را می‌دهد تا راه‌حل‌های دوربین مداربسته نوآورانه خود را به پایگاه مشتریان گسترده‌تری ارائه دهیم، در حالی که تعهد خود را به تعالی و رضایت مشتری تأیید می‌کنیم.»

این شرکت ها می گویند که این همکاری بین SERAGE UK و AES نشان دهنده دیدگاه مشترک ارائه سیستم های امنیتی با کیفیت بالا، قابل اعتماد و پیشرفته به نصاب ها است.

و جان مک لافلین، مدیر عامل AES، گفت: “ما از پیوستن به نیروهای SERAGE UK خرسندیم. افزودن راه حل های دوربین مدار بسته با کیفیت آنها به مجموعه محصولات ما، پیشنهادات ما را افزایش می دهد و ما را قادر می سازد تا راه حل های امنیتی پیشرفته ای را به مشتریان خود ارائه دهیم. ما با هم به پیش بردن مرزهای نوآوری در صنعت ادامه خواهیم داد.”

SERAGE UK می گوید که گسترش آن به بازار ایرلند با AES به عنوان یک توزیع کننده مجاز، نقطه عطف مهمی در سفر آنها برای ارائه راه حل های دوربین مدار بسته نوآورانه در سراسر بریتانیا و ایرلند، به پروژه هایی در هر اندازه است. بازدید کنید www.serage.co.uk.

برای اطلاعات بیشتر در مورد AES ایرلند بازدید کنید www.aesireland.ie/.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/cctv/distribution-partner-10/