شریک خیریه | امنیت حرفه ای


اطلس سکیوریتی، پیمانکار امنیتی خصوصی، انتخاب کرده است اقدام برای کودکان به عنوان شریک خیریه خود بررسی شادی کارکنان سالانه اخیر اطلس، حمایت از یک موسسه خیریه کودکان را به عنوان محبوب ترین انتخاب در میان کارمندان نشان داد.

Action for Children خیریه ای است که با ارائه مراقبت و حمایت عملی و عاطفی از جوانان آسیب پذیر حمایت و حمایت می کند. با 447 سرویس در سراسر بریتانیا، در مدارس و آنلاین، در سال 2021/22 به 671275 کودک، جوان و خانواده کمک کرد.

کارمندان اطلس کمک های مالی، داوطلبانه و جمع آوری کمک های مالی خواهند کرد. آنها در رویدادهایی مانند ماراتن لندن در ماه آوریل شرکت خواهند کرد، جایی که آنها از مسابقه‌هایی که برای Action for Children دونده می‌شوند حمایت و تشویق خواهند کرد. آنها قرار است در ماه مه در مسابقات یورکشایر Three Peaks Challenge شرکت کنند. در ماه ژوئن، اطلس همچنین خدمات امنیتی خود را برای FestivALL، یک جشنواره موسیقی افتتاحیه برای کودکان و خانواده ها که توسط Action for Children حمایت می شود، داوطلب خواهد کرد.

گری استانتون، مدیر عامل اطلس، در تصویر، می‌گوید: «ما می‌خواستیم مطمئن شویم که به صحبت‌های مردممان گوش می‌دهیم و با خیریه‌ای که نزدیک‌ترین به آنها است کار می‌کنیم. من خوشحالم که با Action for Children همراه هستم زیرا می دانم این چیزی است که مردم ما می خواهند و می دانم که حمایت از چه خیریه ارزشمندی است. من مطمئن هستم که اطلس و همه افراد آن همه تلاش خود را برای ترویج این هدف در همه رویدادهای آن انجام خواهند داد.”

ناتالی سالازار، مدیر منطقه ای Action for Children در لندن و جنوب شرقی، می گوید: «ما از همکاری با Atlas Security خرسندیم. فوق‌العاده است که بخشی از اقدامات بزرگ حاصل از نظرسنجی شادی کارکنان آن باشید. ما واقعاً مشتاق هستیم که برخی از این رویدادها و فعالیت های داوطلبانه را در چند سال آینده زنده کنیم. امنیت اطلس تغییرات بزرگی را برای بهبود زندگی بسیاری از کودکان و جوانان در سراسر بریتانیا ایجاد خواهد کرد. متشکرم، تیم اطلس!»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/charity-partner/