شش اولویت اصلی برای امنیت کسب و کار در این فصل جشن – شماره 7 2022

1. کنترل دسترسی: بسیار مهم است که کسب و کارها، تا آنجا که ممکن است، اطمینان حاصل کنند که نوعی دسترسی کنترل شده وجود دارد. “یک دروازه امنیتی قفل شده می تواند چند دقیقه حیاتی را برای ارزیابی یک موقعیت در اختیار شما قرار دهد، قبل از اینکه مظنونین واقعاً در محل باشند. اگر احساس می کنید چیزی درست نیست، دروازه را باز نکنید.

4. مقادیر زیادی پول نقد در محل نگهداری نکنید: برداشت مقدار زیادی پول نقد از بانک یا نگهداری مقادیر زیادی پول نقد در محل توصیه نمی شود. مطمئن شوید که مجموعه ای منظم از پول نقد خود دارید تا ضرر شما در صورت بروز حادثه حداقل باشد.

5. امنیت محیط خود را بررسی کنید: اکنون نیز فرصت مناسبی است تا امنیت محیطی خود را بررسی کنید و مناطق آسیب پذیر را تقویت کنید. با حصار، دیوار و دروازه خود شروع کنید. بررسی کنید که هیچ درخت یا بوته ای وجود نداشته باشد که بتوان از آن برای بالا رفتن از ملک استفاده کرد. مطمئن شوید که دروازه شما ایمن است تا نتوان آن را از روی لولاها بلند کرد یا به راحتی در اوردرایو دستی قرار داد. Bartmann همچنین به شدت توصیه می کند که روی تیرهایی که محیط بیرونی را می پوشانند، سرمایه گذاری کنید. در صورتی که مزاحمان از امنیت محیط عبور کنند، پرتوها یک هشدار فوری ارائه می دهند.

«مطمئن شوید که فرد تماس در نمایه امنیتی کسب و کار شما در دسترس است، اگر زنگ هشداری وجود داشته باشد. همچنین ممکن است بخواهید یک نگهبان در نظر بگیرید تا در تعطیلات ملک را زیر نظر داشته باشد. بارتمن می افزاید: حتماً یک نگهبان را زودتر رزرو کنید زیرا زمان محبوبی برای رویدادها است.

2. اطمینان حاصل کنید که همه کارکنان تمرینات ایمنی را می دانند: اطمینان حاصل کنید که کارکنان به اندازه کافی در مورد اقدامات امنیتی توضیح داده شده اند و در مورد تلاش آگاهانه برای ایمن نگه داشتن محل کار خود هوشیار هستند. کارکنان باید همیشه دکمه های وحشت را به همراه داشته باشند و در صورت مشاهده چیزی یا شخصی مشکوک از استفاده از آنها دریغ نکنند.

“بزهکاران بدون شک “خرید” خود را در هفته های آینده انجام خواهند داد. با این حال، اگر همه کارکنان هوشیار باشند و نسبت به خطرات احتمالی هوشیار باشند، می توانید از تبدیل شدن به یک آمار جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که مجرمان از هر شکافی برای ورود به دارایی شما استفاده می کنند. امنیت خوب از محیط شما شروع می‌شود و باید مانند لایه‌های پیاز، دقیقاً تا هسته، از جمله پارکینگ، ورودی و فضای داخلی، پوست کنده شود. اگر احساس می‌کنید می‌توانید با یک نظر متخصص در بررسی سیستم امنیتی کمک کنید، یک ارزیابی خطر حرفه‌ای توسط ارائه‌دهنده امنیت خود انجام دهید.»

بارتمن شش اولویت اصلی خود را ارائه می دهد که باید در نظر بگیرید تا کسب و کار خود را ایمن نگه دارید:

برای اطلاعات بیشتر با گروه خدمات فیدلیتی تماس بگیرید، [email protected]، www.fidelity-services.com / www.adt.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/18004R

6. سیستم هشدار خود را به طور منظم تست کنید: درست مانند املاک مسکونی، کسب و کارها نیز باید قبل از شروع فصل تعطیلات، سیستم های هشدار خود را تست کنند. او می‌گوید: «اگر مشکوک هستید که نقصی وجود دارد، ترتیبی دهید که یک تکنسین زودتر از این سایت بازدید کند. اگر در تعطیلات دسامبر کسب و کار خود را تعطیل می‌کنید، مطمئن شوید که دارایی امن است و آلارم تنظیم شده است.

Wahl Bartmann، مدیرعامل گروه خدمات Fidelity، صاحبان مشاغل را تشویق می کند که کارکنان خود را در جریان بگذارند و بیشتر مراقب باشند. در این زمان از سال، دیدن مجرمانی که به عنوان یک مشتری یا تامین کننده تحویل کالا وارد یک کسب و کار می شوند، و سپس به نگه داشتن کارکنان با اسلحه غیر معمول نیست. ما همچنین شاهد هدف قرار گرفتن مشاغل در زمان افتتاح و بسته شدن هستیم. اگر آنها می دانند که چیز ارزشمندی وجود دارد که باید از آن استفاده کنند، یک فرصت کوچک زمانی که یکی از کارکنان آسیب پذیر است، تنها چیزی است که جنایتکاران به آن نیاز دارند. برای جلوگیری از هدف قرار گرفتن، صاحبان مشاغل باید ایمنی را در اولویت قرار دهند و امنیت را در محل مرتبط با یک سرویس واکنش مسلحانه ایجاد کنند.

3. به صورت جفت قفل کنید: در حالت ایده آل، دو نفر باید وظیفه قفل کردن کسب و کار و اطمینان از ایمن بودن محل را در پایان روز بر عهده بگیرند.

وال بارتمن.

شش اولویت اصلی برای امنیت کسب و کار در این فصل جشن

شماره 7 2022 اخبار

با نزدیک شدن به فصل جشن، این فقط جرایم مسکونی نیست که نگران کننده است. جرایم مربوط به کسب و کار همچنان ادامه دارد، و هر کسب و کاری که مقادیر زیادی پول نقد در محل نگهداری می کند، خطری قطعی برای همه افراد شاغل در آنجا ایجاد می کند.