صدها نصاب به تور فناوری Paxton می پیوندند – شماره 2 2023 – Paxton

تور Paxton Tech Tour 2023 به نصابان فرصتی برای توسعه دانش و کشف فرصت های تجاری با محصولات و خدمات Paxton می دهد. هر شرکت کننده یک جعبه هدیه نصب انحصاری Paxton دریافت می کند و می تواند در مسابقات مجازی یا مسابقات شرکت کند تا شانس برنده شدن یک کیت استارتر Net2 یا یک تجربه غذاخوری خوب را داشته باشد.

با ایجاد امتیاز در طول زمان، نصاب‌ها می‌توانند از سطوح بالاتر بروند و به مزایای انحصاری مانند نشان‌های شریک برای نشان دادن تخصص خود، فهرست‌های بالا در وب‌سایت Paxton دسترسی داشته باشند و می‌توانند آن امتیازها را با محصولات Paxton، اقلام مارک دار و کوپن‌های آمازون مبادله کنند.

Pardon Gombe از MultiVision Technology این رویداد را یک رویداد “ثمربخش” توصیف می کند. یادگیری ویژگی ها و کیفیت محصولات Paxton بسیار قابل توجه بود. آنها راه حل های رقابتی کنترل دسترسی را ارائه می دهند که متناسب با نیازهای خاص مشتریان ما باشد.

صدها نصاب به تور پکستون می‌پیوندند

شماره 2 2023 اخبار، آموزش و آموزش


منبع: https://www.securitysa.com/18938R

سازنده برنامه وفاداری مشتری خود را که اخیراً راه اندازی شده در این رویدادها به نمایش می گذارد. Paxton Rewards یک برنامه کاملاً جدید مبتنی بر برنامه برای نصب کنندگان آفریقای جنوبی است. این به مشتریان برای شرکت در آموزش، خرید و نصب محصولات Paxton پاداش می دهد و همچنین به آنها فرصتی می دهد تا کسب و کار خود را از طریق کانال های Paxton تبلیغ کنند.

برای تور Paxton Tech Tour 2023 در www.securitysa.com/*pax3 ثبت نام کنید.وام)

Stephen Bezuidenhout از Smart Protect در تور Paxton Tech شرکت کرد و محتوای آموزشی را برای شرکتش مفید دانست. او گفت: “خوب بود که تجربه عملی از محصولات داشتم و من چیزهای زیادی از آن روز گرفتم.”

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در چند ماه آینده با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنیم. این تور یک فرصت عالی برای ما است تا به مشتریان جدید فناوری هوشمندی را که ارائه می‌دهیم نشان دهیم و برای مشتریان فعلی که قبل از نصب بعدی Paxton خود تجدید نظر کنند.

گراهام تورن، مدیر فروش کشور پکستون در آفریقای جنوبی، گفت: «گذراندن زمان با کیفیت با نصابان خود در این رویدادها فوق العاده است. چند جلسه اول بسیار موفق بود و توسط نصاب های جدید و موجود Paxton مورد استقبال قرار گرفت. همه با وضعیت Silver Partner در برنامه وفاداری نصب‌کننده جدید ما، از مزایای انحصاری ما خارج می‌شوند.»

Paxton تور فناوری Paxton را در ماه فوریه آغاز کرد و صدها شرکت نصب و نصب کننده در نمایشگاه تجربه محصول نیم روزه ثبت نام کردند. دور اول رویدادها به سرعت پر شده است و فضای بیشتری در ماه مارس تا می 2023 در دسترس است. متخصصان صنعت امنیت می توانند در وب سایت Paxton ثبت نام کنند یا با توزیع کنندگان محلی خود تماس بگیرند.