صرفه جویی با ادغام زنگ قدیمی – شماره 4 2022 – Elvey Security Technologies

“بزرگترین چالش در محل، محدوده محدود تجهیزات امنیتی موجود بود. علاوه بر این، تسهیلات توسط یک فرد به صورت روزانه باز و بسته نمی شود، بنابراین نیاز به سیستمی بود که بتواند این متغیر را در خود جای دهد. ما در گذشته از نزدیک با Fidelity ADT کار کرده‌ایم و خط تولید آژاکس ما کاملاً با نیازهای Virgin Active مطابقت دارد.

صرفه جویی با ادغام زنگ قدیمی

شماره 4 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم


منبع: https://www.securitysa.com/16832R

ویرجین اکتیو 136 کلوپ سلامت را در سراسر آفریقای جنوبی، بوتسوانا و نامیبیا اداره می‌کند و مشتاق کمک به افراد در هر سنی است که سبک زندگی فعالی داشته باشند. از آنجایی که روزانه هزاران نفر از ساعات اولیه صبح تا اواخر عصر به امکانات خود دسترسی دارند، امنیت در اولویت قرار دارد.

با Elvey قراردادی برای ارائه پنل های کنترلی Ajax HUB 2 Plus، دو دوربین حرکتی داخلی Ajax MotionProtect و Ajax MultiTransmitter نصب شده توسط Fidelity ADT در هر یک از سایت های ورزشی Virgin Active منعقد شد.

موتینلی توضیح می‌دهد که وقتی قطع برق در باشگاه‌ها اتفاق می‌افتد، شبکه GSM در آن منطقه زمانی که دکل‌های سلولی بدون برق می‌مانند، آفلاین می‌شود. این منجر به وقفه های غیرقابل قبول در ارتباط بین سیستم امنیتی ورزشگاه و اتاق کنترل Fidelity ADT می شود. «پنل‌های کنترل Ajax Hub 2 Plus این شکاف را با اجازه دادن به افزونگی با استفاده از ارتباطات Wi-Fi، اترنت یا VHF پر می‌کنند. نتیجه نهایی انتقال و ارتباط قابل اعتماد به اتاق کنترل است. علاوه بر این، برنامه ADT Connect Ajax بر روی گوشی کاربر، امکانات مدیریتی قدرتمندی مانند امکان مسلح کردن یا خلع سلاح سیستم هشدار از طریق تلفن همراه را فراهم می کند. تا به امروز سیستم‌های آژاکس در یک سالن ورزشی Virgin Active در ژوهانسبورگ و دیگری در کیپ تاون نصب شده‌اند و نصب‌های بیشتری در پی خواهد داشت.وام)

Ajax MotionCam به طور همزمان از دو پروتکل رادیویی تخصصی استفاده می کند: جواهر برای ارسال آلارم های آنی و Wings برای تحویل سریع تصویر. کاربران اولین عکس فوری از رویداد را ظرف 9 ثانیه پس از شناسایی حرکت دریافت خواهند کرد. طبق معمول، اعلان هشدار در کسری از ثانیه می رسد، حتی اگر سیگنال ناپایدار باشد.

MultiTransmitter یک ماژول برای اتصال دستگاه های شخص ثالث سیمی به یک هاب Ajax است و در این مورد برای مدیریت امنیت از طریق برنامه ADT Connect Ajax استفاده می شود. این به ویژه سودمند است زیرا به شما امکان می دهد محصولات سیمی شخص ثالث را به اکوسیستم Ajax بیاورید. این بدان معناست که Virgin Active می‌تواند برخی از تجهیزات قدیمی خود را حفظ کند، که منجر به صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه آنها می‌شود.»

با توجه به ماهیت هر مکان، با اتاق های متعدد پراکنده در مناطق بزرگ و اغلب چندین طبقه، فناوری امنیتی بی سیم راه حل ایده آلی برای اطمینان از ارتباط جامع و بدون وقفه هشدارهای سیستم هشدار است. از ارائه‌دهنده خدمات Fidelity ADT درخواست شد تا با همکاری یکپارچه با حفظ برخی از فناوری‌های امنیتی سیمی موجود، راه‌حلی را تهیه کند که با نیازهای بی‌سیم مقابله کند.