صفحه اصلی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

هر دو مورد پله‌برقی و آسانسور در راستای یک هدف عمل می‌کنند؛ جابه‌جایی افراد و محموله‌های مختلف از طبقه‌ای به طبقه دیگر. در مقایسه پله‌برقی با آسانسور می‌توان گفت که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و باید برای انتخاب آنها ابتدا نوع نیاز و استفاده خود را بسنجید. شرکت آسانبرکاران عرشیان در طول سالهای گذشته کلیه عملیات سرویس و نگهداری قراردادهای منعقده و همچنین سایر مشتریان موجود در کشور را با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تامین قطعات خارجی و داخلی به عهده داشته و در این زمینه فعالیت خود را گسترش داده است. این شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن می باشد که با ظرفیت سالیانه ۴۹ هزار محصول بخش عظیمی از نیاز داخلی صنعت آسانسور کشور را پاسخ می دهد.

  • از آنجا که حرکت مسافرین در طول ساختمان دچار وقفه می‌شود، روی هم رفـته زمان حرکت برای رسیدن به طبقات بالاتر افزایش می‌یابد.
  • تعداد پله‌هـای افقی در بالا و پائین حداقل 3 عدد است هر چند که در برخی متروها مانند متروی سنگاپور 4 عدد پله افقی در بالا و پائین، نیز سفارش داده می‌شود.
  • باید توجه داشت که ورود و خروج آسانسورها به طبقات و بالعکس باید به‌راحتی و بدون تداخل حرکتی صورت گیرد و فضای کافی جهت انتظار درهای ورودی و خروجی در نظر گرفته شود.

برای اولین بار در سال 1995 میلادی اتحادیه آسانسور و پله برقی انگلستان با همکاری پروفسور یانوفسکی و پروفسور جینا بارنی اقدام به برگزاری دوره‌‌‌‌‌های آموزشی کوتاه مدت ماژولاری در انگلستان نمود که بیشتر مورد استفاده نصابان و متخصین این کشور بود. در ادامه این اتحادیه با همکاری دانشگاه نورث همپتون انگلستان دوره‌‌‌‌‌های دانشگاهی این رشته را در مقطع کاردانی و کارشناسی آغاز نمود. اولین دوره این مقاطع در سال 1998 در نورث همپتون انگلستان با هدایت جانات آدامز، برایان واتز، استفان کازمارسیزیک که از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک و علوم کاربردی بودند آغاز شد.

قیمت موتور آسانسور بهران تحت تاثیر، میزان تقاضای بازار، تغییر نرخ ارز ، نوع موتور و مکانیزم به کار رفته در آن، ظرفیت آسانسور، برند آسانسور و تعداد طبقات ساختمان و تعداد توقف های آن بستگی دارد. کشورهای زیادی، انواع موتورهای آسانسور و قطعات مربوط به پله برقی و آسانسور را تولید می کنند که دارای کیفیت و ایمنی متفاوت می باشند. شرکت بهران آسانبر یکی از این شرکت های تولید کننده معتبر در سطح کشور و خاورمیانه می باشد. با توجه به این که در موتورهای گیربکس سرعت روتور بالا می‌باشد، استفاده از گیربکس برای برآورده ساختن سرعت دورانی موجب اتلاف انرژی می‌شود؛ همچنین وجود گیربکس و قطعات مکانیکی به مرور زمان قطعا دچار خوردگی شده و این موضوع افت کیفیت حرکتی نهایی آسانسور را نیز در پی خواهد داشت. از دیگر محدودیت‌های موتورهای گیربکس عدم امکان استفاده در پروژه های فاقد سایت آسانسور آتیس موتورخانه می‌باشد.

سیستم هدایتگری در داخل خرپا تعبیه شده تا زنجیر پله ها که باعث حرکت دائم پله ها در یک مسیر حلقوی میشود را در مسیر خود قرار دهد. یکی برای چرخ های جلوئی پله ها که به چرخ پله موسوم بوده و دیگری برای چرخهای عقبی پله ها که به چرخ کشنده موسوم می باشد. موقعیت نسبی این چرخها باعث میشود تا پله ها پس از خروج از صفحه شانه پائین بصورت یک راه پله در طول مسیر خرپا قرار گیرند. در طول مسیر خرپا، این چرخها در حداکثر فاصله نسبت بهم قرار گرفته اند که باعث می شود تا هر پله نسبت به پله قبله زاویه 90 درجه ایجاد کند.

بورس و بازار صنعت آسانسور در کجا قرار گرفته؟

همچنین جنس بدنه داخلی و خارجی این شلنگ ها نیز می بایست به گونه ای طراحی و تولید شود که در برابر محیط های خورنده، مرطوب و آلوده، دچار سایش یا خوردگی نشوند. با مراجعه به بخش دریافت خدمات مشاوره فنی و تماس با کارشناسان فروش وب‌سایت لاران صنعت، می توانید اطلاعات لازم را راجع به مشخصات فنی این تجهیزات و کاربرد آنها کسب نمایید و خریدی آگاهانه و مطلوب را انجام دهید. براساس این فاکتور ها و عوامل همواره قیمت محصولات توسط کارشناسان تعیین می شود و البته در امر قیمت گذاری همواره نکات لازم توسط کارشناسان به مشتریان اطلاع داده می شود. با تمامی این تفاسیر شرکت صنایع مهندسی هیدروفرکو همواره محصولات خود را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار خریداران و متقاضیان قرار داده و خدمات پس فروش بسیار خوبی را نیز ارائه می نماید. با کمی بررسی و تحقیق در بازار می توان به راحتی به این موضوع پی برد که قیمت محصولات شرکت هیدروفرکو نسبت به کیفیت و دقت ارائه شده در طراحی و تولید آن ها، بسیار مناسب می باشند.

موتورهای گیربکس در یک نوع دسته‌بندی به دو گروه تک سرعته و دو سرعته تقسیم می‌شوند. آسانسورهای کششی به دو دسته گیرلس و گیربکس تقسیم بندی می‌شوند که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت. در حجره جو کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما حجره جو هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. این شرکت در ارائه خدمات خود مشتری مداری را مد نظر قرار داده و برای بقای خود پشتوانه الهی را کافی می داند.

پله‌های برقی معمولاً دارای پله‌های فلزی و تسمه‌ای هستند که شیب آن‌ها بین ۲۷ تا ۳۵ درجه است. دستگیره‌ها نیز از جنس لاستیک با الیاف مخصوص هستند که متحرک بوده و سرعت آن با سرعت حرکت پله یکسان است. پله برقی نیز مانند سایر دستگاه‌‌‌‌های مکانیکی نیاز به سرویس و نگهداری ماهیانه دارند که این امر میبایست توسط متخصصین انجام گردد. شرکت توسن ران فعالیت خود را از سال 78 با هدف ارائه خدمات در زمینه طراحی، فروش، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری انواع تجهیزات آسانسور، پله برقی و پیاده روی متحرک آغاز نمود تا امروز این شرکت به منظور ارتقاء سطح کیفی در این صنعت در تلاش بوده است. در واقع فرد باید بلافاصله بعد از اینکه با فروشنده در کشور مبدا به توافق رسید، مدارک ترخیص پله برقی در گمرک را جمع‌آوری کند. جمع‌آوری مدارک مورد نیاز بدون مشاوره با افراد متخصص امکان‌پذیر نخواهد بود بنابراین فرد باید جهت مشاوره ترخیص قطعات پله برقی از گمرک به ترخیص کار پله برقی مراجعه کند.

صفحه اصلی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

پلتفرم پائینی چرخها و تجهیزات لازم جهت بازگشت پله به مبدا را درخود جای داده است. بعلاوه پلتفرمها مجهز به یک سینی یا صفحه ثابت و یک صفحه شانه ای می باشند. سینی مذکور فضای لازم برای ایستادن مسافرین قبل از سوار شدن به پله ها ی متحرک را فراهم میکند. این سینی با سطح تمام شده کف همتراز بوده و معمولا بصورتی تعبیه می شود که قابل جابجائی بوده و تجهیزات زیر آن در دسترس متخصصین نصب و نگهداری باشد.

ضمناً ابعاد این تابلوها بسیار بزرگ و سیستم آن بسیار پیچیده بود و رفع خرابی آن به زمان و مهارت بسیاری نیاز داشت. آسانسورها در گذشته نه چندان دور بوسیله تابلو‌‌‌‌های رله‌ای فرماندهی می‌شدند. این موتورها بوسیله دو سیم پیچی که داشتند قادر بودند با دو سرعت حرکت تند و کند کنند. آسانسور با سرعت تند حرکت می‌کرد و برای ایستادن در سطح طبقات و کاهش تکان زمان ایستادن با تغییر به سرعت کند و طی مسیر کوتاهی با این سرعت می‌ایستاد. شرکت آسانبرکاران عرشیان با توجه به تجربیات اجرایی خود به ویژه در متروهای اصفهان، شیراز و مشهد با استفاده از کادر مجرب و همچنین جذب پیمانکاران متخصص کلیه عملیات نصب و راه اندازی را انجام می دهد. آسانسور آتلانتیس افتخار دارد با کسب نمایندگی فروش شرکت آریان آسانسور در سال 1400 ، تمام محصولات شرکت آریان به مشتریان عرضه نماید.

۶ سیستم فراخوانی آسانسور

کیفیت حرکتی مطلوب و دقت ایست بالا در لول طبقه، مزیت سیستم Closed Loop نسبت به Open Loop می‌باشد. از آسانسورها در ساختمانهای چند طبقه مانند دفاتر ، آپارتمانها ، بانکها ، بیمارستانها و غیره استفاده می شود اما پله برقی اصفهان در مراکز خرید ، مترو ، ایستگاه راه آهن و غیره استفاده می شود. درجه حفاظت موتور و قطعات الکتریکی IP54 انتخاب می‌شود، این امر به دلیل امکان ورود آب به داخل سازه پله برقی از طریق کفش خیس یا برفی، چتر خیس یا اجسام خیس است.