صندلی CIISec | امنیت حرفه ای


لوک بیسون، گروه CISO آویوا، به موسسه خبره امنیت اطلاعات تبدیل شده است.CIISec) رئیس جدید هیئت مدیره. او ریاست دکتر آلستر مک‌ویلسون را که پس از 17 سال کار در موسسه کنار می‌رود، بر عهده می‌گیرد.

لوک دو دهه تجربه در فناوری و رهبری را به ارمغان می‌آورد، او در هانی‌ول و بی‌تی کار کرده و پیش از پیوستن به شرکت بیمه، به معاونت امنیت رئیس‌جمهور، بریتانیا و اروپای قاره‌ای رسیده است.

لوک بیسون گفت: “من افتخار می کنم که به عنوان رئیس انتخاب شدم و به CIISec و این حرفه کمک می کنم تا به تکامل سریع خود ادامه دهند. حرفه امنیت سایبری از زمان تأسیس مؤسسه در سال 2006 راه طولانی را پیموده است، و من مشتاقانه منتظر توسعه برنامه های موفق خود هستم، در حالی که با کل جامعه خود کار می کنم و در خدمت آن هستیم: از اعضا گرفته تا شرکای دانشگاهی و حرفه ای ما و هر بخشی از این حرفه.»

CIISec که در سال 2006 تأسیس شد، در سال 2018 منشور سلطنتی دریافت کرد. کار آن برای حرفه ای کردن infosec شامل چارچوب مهارت ها به عنوان راهنمای توسعه شغلی، تبدیل شدن به بخشی از اتحاد امنیت سایبری و ایفای نقش در شورای امنیت سایبری بریتانیا است.

آماندا فینچ، مدیر عامل CIISec گفت: «ما می‌خواهیم از آلستر مک‌ویلسون به‌خاطر سال‌ها خدمت متعهدانه، تأثیرگذاری و اشتیاقش به عنوان رئیس، تشکر کنیم و خوشحالیم که از لوک بیسون استقبال می‌کنیم. از زمان تاسیس این موسسه، ما شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی، هم در داخل و هم در صنعت بوده‌ایم و انتظار داریم که در طول دهه 2020 و بعد از آن، پیشرفت‌های بسیار بیشتری داشته باشیم. ما مطمئن هستیم که لوک سالها تجربه CISO خود را در این نقش به ارمغان خواهد آورد: کمک به تکامل حرفه امنیتی برای رویارویی با تهدیدات و نیازهای در حال تغییر و در عین حال جذب افراد با استعداد از هر زمینه و دیدگاهی به امنیت سایبری.

درباره CIISec

موسسه منشور امنیت اطلاعات (CIISec) یک نهاد غیرانتفاعی است که توسط اعضای آن اداره می شود و برای استانداردهای آموزشی، صلاحیت ها، شیوه های عملیاتی و افراد کار می کند. بازدید کنید https://www.ciisec.org/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ciisec-chair/