ضبط 64 کانال | امنیت حرفه ای


IDS یک مدل 64 کاناله اضافه کرده است DR-8564، به محدوده ضبط کننده ویدئوی شبکه آن. ضبط کننده 4K سازگار با NDAA سرعت و کیفیت انتقال خود را با استفاده از جدیدترین چیپست اینتل ارائه می دهد. با توان ورودی 540 مگابیت بر ثانیه و ضبط بی‌درنگ UHD تا 1920 آی‌پی‌سی، ضبط‌کننده از کدک هوشمند برای کاهش پهنای باند و نیازهای ذخیره‌سازی استفاده می‌کند و RAID 1، 5، و 10 و همچنین قدرت اضافی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سازندگان می‌گویند که NVR با قابلیت‌های نمایش زنده همزمان و بدون تأخیر قابل مشاهده، عملکرد در سطح سازمانی، امنیت سایبری و افزونگی حیاتی را ارائه می‌دهد. با استفاده از فناوری DirectIP و FEN (برای هر شبکه) شرکت، DR-8564 پیکربندی با یک کلیک را برای استقرار چند سایت و همچنین پشتیبانی ارائه می دهد. ONVIF برای ادغام دوربین های سایر سازندگان.

به گفته شرکت ضبط کننده برای برنامه های با اندازه متوسط ​​تا بزرگ مناسب است و دارای پروتکل های اختصاصی IDIS، احراز هویت متقابل دستگاه plug-and-play و احراز هویت دو مرحله ای است. IDIS iBank، یک ساختار پایگاه داده تخصصی و اثر انگشت زنجیر شده، همچنین یکپارچگی فیلم های ضبط شده را برای استفاده به عنوان شواهد پزشکی قانونی تضمین می کند.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا، در تصویر، گفت: «IDIS DR-8564 یکی از قوی‌ترین راه‌حل‌های ضبط ما تاکنون است. جدیدترین فناوری چیپست اینتل DR-8564 را قادر می سازد تا سرعت و کیفیت انتقال بی نظیری را ارائه دهد، در حالی که ضمانت های طولانی مدت، خرابی هارد کم پیشرو در صنعت، و نصب پلاگین و بازی DirectIP با طیف گسترده ای از دوربین ها، هزینه کل پایین را تضمین می کند. مالکیت.”

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/64-channel-recorder/