طراحی داخلی مغازه و نما و ویترین با مهران طاهری

به همین دلیل دیوار سمت راست اصطلاحا «دیوار قدرت» نامیده میشود، و اولین دیواری است که مشتریان پس از ورود به دکور مغازه با آن روبهرو میشوند. در نهایت هر روسری را داخل یکی از خانه های آن ویترین بگذارید. آیا دوست ندارید بچه ای در آن شیرینی فروشی باشید؟ در طراحی بخش داخلی یک شیرینی فروشی می توانید همان طور که گفته شد به سبک های مختلفی عمل کنید. رنگ مغازه برای جذب مشتری شاید در یک طلا فروشی رنگ سفید باشد اما همان رنگ باعث جذب مشتری در دکور مغازه موبایل نشود. پرداخته ایم تا بهترین رنگ برای جذب مشتری را در دکور مغازه به کار ببرید. بهتر است که مغازه را به چندین بخش تقسیم، و اجناس را در هر ردیف دستهبندی کنید تا محصولاتی که در یک دسته قرار میگیرند، در یک ردیف باشند.

اگر برای علاقه مندان این طیف محصولات امکان تهیه راحت، مستقیم و بدون دغدغه وجود داشته باشد، خرید لوازم آرایشی تجربه ای خوب ولذتبخش به دنبال خواهد داشت. ویترین به تنهایی فرصت خوبی برای جذب مشتری فراهم می کند، حتی برای کسانی که قصد خرید یا ورود به مغازه را نداشته باشند. پیشخوان و یا ورودی برای هر فروشگاهی، نخستین جایی است که مشتری هنگام ورود، آنجا را می بیند؛ پس باید بهترین، پرفروش ترین و محصولات را در آنجا بگذارید. علاوه بر این رعایت این نکته باعث می شود آرامش را در آنجا حکم فرما کنید. از آنجا که بانکها مکانی شلوغ و پر رفت و آمد هستند. در این روش میتوانید روی هر قفسه قیمتگذاری داشته باشید مثلاً اگر شخصی بخواهد از قیمت شال دامنی اطلاع کسب نماید، می تواند ویترین مربوط به انواع شال دامنی را مورد مشاهده قرار دهد و از قیمت آن اطلاعات کافی داشته باشد. برای نمایش این مدلها میتوانید از سردیسهای تزئینی کمک بگیرید. از رنگ های ساده استفاده کنید. شاید همیشه همرنگ جماعت بودن ما را به هدفمان نرساند، سعی کنید کمی متفاوت تر باشید، یکی از راههای برجستهسازی نمای تجاری شکستن مرزهای تعریف شده برای نمای مغازه است، اگر طراحی مغازه را طوری طراحی کنیم که از قاب ساختمان بیرون بزند و موجب توجه بیشتر می شود؛ در مورد طراحی نمای مغازه بهتر است طراحی به گونه ای باشد که بیشتر نگاه ها را مجذوب خود کند به عنوان مثال ،از خطوط مورب در نما استفاده شود و یا ادامه دادن خطوط در فروشگاه راه حل مناسبی است.

و با دایر کردن نمایشگاه دائمی در محل کارخانه واقع در منطقه اتحاد تهران شرایط ویژه ای برای مشتریان خود فراهم نموده است. با این وجود می توانید شما جز اولین افرادی باشید که این کار را انجام می دهید. انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون نیز به حالوهوا، سبک، نوع کار و مشتریان بستگی دارد. زیبایی و جذابیت ویترین تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر مشتریان شما دارد. لباس های بچگانه به خودی خود دارای جذابیت خاصی هستند حال اگر طراحی داخلی مغازه لباس بچه به گونه ایی انجام شود که لباس های رنگارنگ و زیبا در آن وجود داشته باشد توجه همه را به خود جلب می کند. و به توجه به آنها چیدمانهای مختلفی را طراحی کرده و بهینهترین آنها را انتخاب کنيد. قابل درک است که مطمئن نباشید کدام متخصص را برای طراحی دکور مغازهتان انتخاب کنید؛ به همین دلیل، ما برای شما این امکان را فراهم کردهایم تا با مشاهده پروفایل متخصصان، قیمتهای پیشنهادی و نظرات مشتریان قبلی بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید، و بهترین انتخاب را داشته باشید.

شلوغ شدن بیش از حد مغازه و ویترین نه تنها فایدهای برای مشتری ندارد، بلکه شلوغی و اجناس زیاد او ر ا سردرگم، و تصمیم گیری را برایش سخت میکند. و استفاده از طرح های شلوغ و رنگی باعث سر درگمی مشتریان می شود. ⦁ استفاده از سبدهای تزیینی: مغازه های کوچک فضای زیادی برای آویزهای سقفی ندارند و سبب شلوغ نشان دادن فضای مغازه می شوند. طراحی داخلی یک فروشگاه محصولات آرایشی به تنهایی می تواند عاملی برای رونق و افزایش فروش باشد و بالعکس، باعث از میان رفتن کسب و کار و سرمایه این مجموعه شود. در مقابل تنگی بیش از حد نیز باعث می شود که انرژی زیادی جمع شود و مشتری احساس افسردگی و استرس کند و راه رفتن در آن دشوار است. در نظر گرفتن فضایی برای دیدن و تست کردن آنها و آینه­ی مناسب در فضای داخلی مغازه­­ روسری فروشی باعث بالا رفتن احتمال خرید مشتریان می­شود. پیش از اینکه به سراغ مسئلهی قفسه بندی مغازه شال و روسری برویم، لازم است که با این نوع محصول بیشتر آشنا شده و بدانیم بیشترین حجم مشتریانش چه کسانی هستند و به هنگام خرید به دنبال چه نکاتی میگردند. باعث می شود ذهنیتی اعم از با ارزش بودن و گران بودن مغازه در ذهن مشتری ایجاد کند.

بهتر است در هنگام چیدمان شال و روسری در رگال لباس، از ترکیب رنگهای مناسب استفاده کنید تا جذابیت محیط به شکل قابل توجهی افزایش پیدا نماید. حتی می تواند طوری طراحی شود که نسبت به سایر بانک ها جذابیت بیشتری داشته باشد. مهم نیست که شما در مغازه تان فقط شال و روسری می فروشید یا در کنارش لباس ها و اجناس دیگری هم برای عرضه دارید چیدمان خوب شال و روسری ها می تواند هم به مغازه تان جلوه زیباتری ببخشد و هم مشتریان زیادی برایتان جذب کند. مجموعه ی پایا دکور به تمامی صاحبان مشاغل ارجمندی که قصد راه اندازی این کسب و کار و یا ریدیزاین و بازسازی دکوراسیون مغازه خشکبار و آجیل فروشی را دارند، راهنمایی های لازم را ارائه خواهد داد. برای راه اندازی مغازه روسری فروشی دست شما باز است و میتوانید با رقم های کم هم وارد این کسب و کار شوید. آموزش راه اندازی مشاور املاک کاری پر سود را نیز میتوانید مطالعه نمایید. همینطور که گفتیم، اگر بتوانید محیط امن و دوستانهای را برای خریداران فراهم کنید، میتوانید به افزایش فروش خود نیز امیدوارتر باشید.

با سپردن پروژه های مهم به معماران داخلی و طراحان متخصص، نتیجه ی نهایی نیز بسیار رضایت بخش خواهد بود؛ برای مثال مراکز تجاری اصلی در شهر تهران و کرج را فرض بفرمایید، طراحان و ایده پردازان اجرای این پروژه ها، به خوبی توانسته اند اکثریت فاکتورهایی را که می تواند موجب چشم نواز تر شدن فضای داخلی و بیرونی این مراکز تجاری شوند و تاثیرات مثبت بر افزایش فروش مغازه های موجود در آن را به وجود آورند، به کار ببرند. به طور کل قنادی محلی است که مردم به سبب وجود شیرینی های رنگارنگ به گذراندن وقت در آن علاقه دارند. رنگ تابلوی سر در فروشگاه باید با تم کلی محصولات و کل مغازه همخوانی داشته باشد. برای آویختن روسری های ابریشمی باید از گیره استفاده کنید تا روسری ها از روی رخت آویز سر نخورند. همانطور که می دانید یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی، انتخاب رنگ مناسب دکور می باشد. برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون فروشگاه و مغازه رعایت نکات مهم و کاربردی و همچنین مشاهده مدل های متنوع و زیبای دکوراسیون های مختلف برای انواع مغازه ها، می تواند ایده جالب و قابل توجهی باشد.

که پنجره های بزرگ دارند از نور طبیعی استفاده کنید. پس سعی کنید در انتخاب دکور مغازه و طراحی ویترین منحصر به فرد و خاص باشید و توجهها را به خود جلب کنید. ویترین اصلی مغازه در حقیقت سبک کلی فروشگاه را معرفی می کند پس وجود یک ویترین مناسب که مشتریان بالقوه را از بیرون به رفتن داخل فروشگاه ترغیب کند، بسیار مهم است. برای آنکه روسری ها در بهترین حالت داخل کشو قرار بگیرند بهتر است آن ها را از جهت طول تا کنید تا به ارتفاع دوازده سانتیمتر یا کمتر برسند. بیشتر مشتری ها دوست دارند پیش از خرید روسری یا شال را امتحان کنند پس حتما یک نمونه از تمام رنگ ها و طرح های شال و روسری مغازه تان را برای امتحان کردن در دسترس قرار دهید. رنگ آبی یادآور آسمان و دریا است و می تواند آرامش را به مخاطب انتقال بدهد معمولا از رنگ آبی در بدنه کلی فضا استفاده می کنند. و استفاده از رنگ های مناسب تاثير گذارى روى مشترى دارد. شلف ها وسیله ای مناسب برای مرتب کردن همه چیز هستند. چون خانوما بیشتر از پاساژها و مراکز خرید، خرید می کنن و احتمال داره که خانومی برای خریدِ وسیله و یا لباسِ دیگری به پاساژ آمده باشد، اما با دیدن شال و روسری های مغازه شما، از شما هم خرید کند.

در ادامه مدل های متنوع و زیبای انواع دکوراسیون بوتیک مردانه را ملاحظه می فرمایید که با الگوبرداری از این طرح های شیک و زیبا می توانید بهترین دکوراسیون را برای فروشگاه پوشاک مردانه داشته باشید. داشتن تم برای پیاده سازی طرح از ضروریات است. در یک مغازه با متراژ بالا می توان طرح های ابتکاری زیادی را پیاده سازی کرد اما ابعاد فضا یکی از عوامل مهمی می باشد که نقش زیادی در طراحی و دکوراسیون داخلی خصوصا فضاهای کوچک و پر بازدید مانند مغازه های کوچک درسطح شهر دارد. این مجموعه امکان خرید و سفارش مستقیم از کارخانه را برای عموم فراهم کرده است.

در صورتی که هر کدام از این مولفه ها را از قلم بیاندازید، به احتمال زیاد دیگر نمی توانید انتظار یک طراحی مناسب و منحصر به فرد را داشته دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی بهداشتی باشید. شلوغ نکردن تابلوی مغازه از دیگر فاکتورهایی است که در طراحی نمای فروشگاه باید مورد توجه قرار گیرد. استفاده ماهرانه از رنگ در دکوراسیون مغازه، توجه هر رهگذری که از مقابل مغازه شما میگذرد را کاملا به خود جلب میکند. و توجه به راحتی صندلی های اداری مسئله ی مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. مثلا می خواهید لباس زنانه مجلسی بفروشید باید دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک زنانه مطابق با لباس مجلسی زنانه شیک و مدرن طراحی شود.

مثلا اگر دکور و ویترین کوچکی دارید استفاده از رنگهای سرد برای بزرگ دیدن دکور مغازه موثر است. برای درک بهتر پیشنهادات ما در رابطه با دکوراسیون و رنگ دکور مغازه، به عکسهایی که از کاربرد این نوع دکوراسیون در متن آورده شده، در دکوراسیون مغازه آرایشی توجه کنید و از آنها ایده بگیرید. میز و صندلی را هم از بین رنگ های روشن انتخاب کنید. بهتر است بدانید شکستن مرزهای تعریف شده یکی از راه های برجسته سازی نمای تجاری می باشد. چنانچه در فروشگاه فضای کافی در اختیار دارید از مبلمان مینیمال استفاده کنید و در طراحی فضای داخل مغازه چیدمان های پیشرفته امروزی را لحاظ کنید. چون ممکن است حس منفی استفاده از نورهای رنگی باعث شود مشتری احساس کند. چنانچه در مغازه محصولات آرایشی ارگانیک می فروشید، مشتری باید قبل از ورود به فروشگاه، با محصولات آشنایی پیدا کند. روش های مختلفی برای چیدن و نگهداری شال و روسری وجود دارد که از آن جمله می توان به استفاده از میله آویز، قفسه های کشویی ویژه شال و روسری، قفسه های باز، سبد و قلاب اشاره کرد.