طراحی سوپرمارکت طراحی هایپرمارکت dinagroupm Profile | elitarchgroup

طراحی سوپرمارکت طراحی هایپرمارکت dinagroupm Profile | elitarchgroup وجود خدمات پس از فروش علاوه بر اینکه نشان از اطمینان سازنده نسبت به محصول خود دارد، این اطمینان خاطر را در مشتری ایجاد می نماید که در صورت بروز عیب یا مشکل می تواند نسبت به رفع آن توسط تیم متخصص و کاربلد اقدام نماید. طراحی داخلی یک مکان از جمله حوزه های تخصصی است که علاوه بر نیاز به مهارت های معماری داخلی و دکوراسیون، نیازمند در اختیار داشتن اطلاعات و دانش کافی در زمینه روانشناسی و مسائل اجتماعی است. این مسأله برای طراحی مکان های عمومی اهمیت بیشتری نسبت به منازل و دفاتر خصوصی دارد.

طراحی سوپرمارکت طراحی هایپرمارکت

آرلو در تمامی مراحل تجهیز و راه اندازی فروشگاه با فراهم آوردن راه حل های بهینه و منطقی در عرضه، نمایش محصولات و خدمات در کنارتان خواهد بود. به عنوان مثال سبک فروشگاه‌ها و سلیقه در شهر شیراز و یزد با هم متفاوت است. به همین دلیل توجه به این نکته و استفاده در فروشگاه می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد. همچنین بهتر است اصول فاصله گذاری هنگام قفسه بندی رعایت شود تا امکان تردد چند فرد همراه با ترولی از بین قفسه ها وجود داشته باشد.

عامل مهم دیگر در این طراحی ها کنار هم قرار گرفتن فرهنگ و مدرنیته است که باعث می شود علاوه بر دسترسی آسان مشتریان به محصولات، حس راحتی به آن قراردادهای نوسازی ها القا شود. عموما قفسه‌ها نقش بسیار مهم و پررنگی در طراحی هایپر مارکت و تجهیزات فروشگاهی دارند. اندازه و عمق قفسه، دیزاین قفسه‌ها و جنس و طرح و رنگ آنها می‌تواند بر شکیل بودن یک فروشگاه تاثیر گذاشته و میزان خرید را کم و زیاد کند. از تفاوت‌های قفسه‌های هایپر مارکت و سوپرمارکت می‌توان استحکام قفسه‌های هایپر مارکت را مثال زد. همچنین از لحاظ طراحی و زیبایی قفسه‌های هایپرمارکتی نسبت به قفسه‌های سوپرمارکتی زیبایی خیره‌کننده‌ای دارند.

  • یکی از راه‌های اطمینان از اینکه می‌توانید با نیازهای در حال رشد مشتریان خود سازگار شوید، طرح‌بندی مدولار است.
  • شرکت سامان پیشرو تجهیز دی سال 1397 با هدف تولید تجهیزات فروشگاهی با کیفیتی ممتاز و قیمتی رقابتی نسبت به تجهیزات وارداتی تاسیس شد.
  • عامل مهم دیگر در این طراحی ها کنار هم قرار گرفتن فرهنگ و مدرنیته است که باعث می شود علاوه بر دسترسی آسان مشتریان به محصولات، حس راحتی به آن ها القا شود.
  • بعضی اوقات هایپرمارکت‌ها بعد از مدتی از راه‌اندازی اقدام به باز طراحی یا به اصطلاح ری‌دیزاین می‌کنند که استفاده از تجربیات طراحی قبلی و تلاش برای جلوگیری از رخداد اشتباهات گذشته می‌تواند برای طراحی هایپر مارکت بسیار مفید واقع گردد.

گاهی لازم است رنگ هایی که قرار است در فضای داخلی و یا بیرونی فروشگاه استفاده شود، همسو با استراتژی‌های برندسازی و استانداردهای از پیش تعیین شده باشد. به عنوان مثال اگر رنگ قرمز جزوی از استراتژی و رنگ سازمانی یک برند باشد، استفاده از آن به دلیل تاثیرات روانشناختی بر روی مشتری باید با احتیاط صورت پذیرد تا در عین اینکه در ذهن مشتری می‌ماند زیاد واضح نباشد. رویکرد همه جانبه و جامعِ ما به پروژه هایی که به عهده می گیریم، ویژگیِ جداناشدنیِ عملکرد ما بوده و همه ی جوانب کار را تحت تأثیر قرار می دهد. طـراحی دکـوراسیون و تجـهیزات فـروشگاهی ایـن مجموعه در افزایش سود دهی کسب و کار شما تاثیرگذار خواهد بود . تجسم کنید کـه از بکارگیـری تجهیزات بـا عملکرد و عمر بالا چه میزان سود عاید شما خواهـد شد. • پروژه در مرحله طراحی در اشل فوق لوکس و لاکچری است که یقینا شامل جذب و اجرای نظریات طرف شریک و یا خریدار و سرمایه گذار پروژه خواهد بود .

استفاده از تجهیزات فروشگاهی در طراحی هایپرمارکت