طراحی یک سیستم امنیتی انبار برای قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری – Dahua Technology USA Inc

لارسون به یاد آورد: «ما از ابتدا برای اینکه بخشی از آن باشیم هیجان زده بودیم. همه چیز در ساختمان، از کلیدهای چراغ گرفته تا جایی که دوربین ها می روند، بسیار مدبرانه برنامه ریزی شده بود. تیم رهبری کاستکس در دانستن همه چیزهایی که در آن مکان اتفاق می‌افتد بسیار دقیق بود و ما می‌خواستیم یک سیستم قابل اعتماد ایجاد کنیم که نیازهای پیچیده را برآورده کند و در عین حال استفاده آسان باشد.

استقرار سیستم

DSS Express داهوا به مدیران Costex دسترسی لازم را برای مدیریت بخش‌های خاص خود می‌دهد. گومز توضیح داد: “ما توانستیم 9 ایستگاه مشتری را فراهم کنیم که هر کدام قابلیت دسترسی به 20 تا 30 دوربین را داشتند که بخش آنها را پوشش می دادند – و به دوربین های سایر بخش ها دسترسی نداشتند.” «هر مدیر به دوربین‌های دفتر خود روی یک تلویزیون 50 اینچی با رایانه شخصی متصل به آن دسترسی داشت. در همان زمان، مدیر عامل کاستکس در دفترش مستقر شد تا بتواند از هر دوربینی فیلم برداری کند.

EGT&T قبلاً با داهوا کار کرده بود و آنها را به دلیل محصولات باکیفیت، قیمت اقتصادی و قابلیت اطمینان خود انتخاب کرده بود.

کاستکس از EGT&T نیز راضی بود: آنها به شرکت گواهینامه ای اعطا کردند که کار برجسته آنها را به رسمیت می شناسد. در این بیانیه آمده است: “برای قدردانی از سهم ارزشمند آنها در ساخت مقر قطعات تراکتور کاستکس”. “از شما برای کمک به تحقق رویای ما متشکرم.”


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62271

در پایان، Galvez یک سیستم کامل داهوا شامل 190 دوربین IP، ضبط کننده با مجموع 256 کانال ضبط، یک سرور سیستم نظارت دیجیتال (DSS) (DHI-DSS4004-S2)، یک سرور ویدئویی توسعه یافته (EVS) (DHI) مستقر کرد. -EVS5016S-R) و سیزده سوئیچ 16 پورت (DH-LR2218-16ET-240) یا 24 پورت (DH-LR2226-24ET-360).

این دستگاه های انتقال سوئیچ های لایه 2، مدیریت شده، PoE هستند که دارای دو پورت کمبو 1000 پایه و دو پورت T پایه 10/100/1000 سازگار با فیبر یا Cat5e/6 هستند. Galvez این سوئیچ‌ها را به دلیل قابلیت‌های فیبر و یکپارچگی ساده آن‌ها انتخاب کرد: آنها با پورتال مدیریت وب یکپارچه می‌شوند تا نظارت سیستم را آسان کنند، و ویژگی Discovery به سوئیچ‌ها اجازه می‌دهد دوربین‌ها و ضبط‌کننده‌ها را به سرعت و به طور خودکار کشف کنند.

هنگامی که گالوز سیستم را طراحی کرد، به لوئیس گومز و گرگ لارسون از شرکت Dahua Technology ایالات متحده برای توصیه های محصول مراجعه کرد. آنها نه تنها راهنمایی می‌کردند که کدام دستگاه‌ها برای این کار مناسب‌تر هستند، بلکه به همراه او برای انجام نمایش‌های محصول از کاستکس بازدید کردند و توانستند پشتیبانی دوزبانه انگلیسی-اسپانیایی را ارائه دهند.

پلتفرم DSS به کاستکس اجازه می‌دهد تا به مکان‌های دوردست از مکان اصلی دسترسی داشته باشد، زیرا ردپای آنها بزرگ‌تر می‌شود – کاستکس قصد دارد به دو ساختمان دیگر گسترش یابد و در حال حاضر دوربین‌های بیشتری را اضافه می‌کند. با نزدیک به 200 دوربین، قابلیت ذخیره سازی و قابلیت اطمینان بسیار مهم است. کل فضای ذخیره سازی مورد نیاز بیش از 240 ترابایت خواهد بود. بنا به توصیه داهوا، Galvez یک 16 HDD EVS (DHI-EVS5016S-R) را به سیستم اضافه کرد تا افزونگی ایجاد کند.

علاوه بر این، Costex می‌خواست سیستمی را پیاده‌سازی کند که مقیاس‌پذیر باشد – با رشد امکانات آنها، آنها می‌خواستند بتوانند به راحتی دوربین‌ها و دستگاه‌های ذخیره‌سازی بیشتری را اضافه کنند و آنها را به طور یکپارچه با سیستم موجود ادغام کنند.

نقش داهوا

NVR های 32 کاناله (DHI-NVR6A08-32-4KS2) که هر کدام دارای فضای ذخیره سازی داخلی 24 ترابایتی هستند و می توانند تا رزولوشن 4K را در خود جای دهند، همچنین بر روی هارد دیسک های خود افزونگی کامل دارند. گومز اهمیت این پیکربندی را برجسته کرد:

وقتی امکاناتی با مساحت بیش از 300000 فوت مربع دارید، چگونه می‌توانید پوشش امنیتی مورد نیاز خود را دریافت کنید، آن را به طور کارآمد مدیریت کنید و خیالتان راحت باشد که هیچ داده‌ای را از دست ندهید؟ Costex Tractor Parts از میامی، فلوریدا با EG Telecommunications & Technologies، یک نصب کننده امنیتی و مخابراتی، قراردادی را برای استقرار یک راه حل امنیتی کامل Dahua که مقیاس پذیر، آسان برای استفاده و قابل اعتماد بود، منعقد کرد.

به گزارش گالوز، کاستکس از توانایی اختصاص دسترسی دوربین به کاربران خاص، تا دانستن اینکه از داده‌های ویدیویی آنها دو برابر پشتیبان‌گیری می‌شود، تا امکان مقیاس‌بندی آسان، از راه‌حل Dahua خود راضی بود.

قطعات تراکتور کاستکس دارای سابقه چهل ساله به عنوان توزیع کننده قطعات و موتورهای تعویضی تجهیزات سنگین کاترپیلار و کوماتسو. زمانی که آنها در حال آماده سازی برای ساخت یک دفتر مرکزی جدید با مساحت 350000 مربع در میامی، فلوریدا بودند، می دانستند که به یک سیستم امنیتی پیشرفته نیاز دارند که به طور خاص برای این مرکز طراحی، نصب و پیکربندی شده باشد. آنها به Evaristo Galvez، بنیانگذار و رئیس EG Telecommunications & Technology (EGT&T)، برای ارائه راه حلی که نیازهای آنها را برآورده می کند و فراتر از انتظارات آنها است، تکیه کردند.

الزامات پروژه

یکی دیگر از تأثیرات چنین ساختمان بزرگی این بود که در حالی که به پوشش دوربین زیادی نیاز داشت، کاستکس می خواست که مدیران هر بخش بتوانند تنها به دوربین هایی دسترسی داشته باشند که بخش های مربوطه خود را پوشش می دادند. در همان زمان، مالک و مدیر عامل کاستکس می خواست که بتواند از راحتی دفتر خود به همه دوربین ها دسترسی داشته باشد.

گالوز گفت: “من از حمایتی که از داهوا دریافت می کنم قدردانی می کنم.” زمانی که کار بر روی قرارداد را شروع کردم، آنها با من به ساختمان آمدند – تظاهرات زنده آنها واقعاً مهم بود. وقتی یک پروژه را مشخص می کنید، می توانید همه چیز را روی کاغذ بنویسید، اما مردم می خواهند واقعیت را ببینند. داهوا با یک سیستم نمایشی آمد و کاستکس توانست همه چیز را ببیند.

او توضیح داد: “سیستم آنقدر بزرگ است که مجبور شدم آن را با فیبر نوری طراحی کنم – باید مسافت های 600 تا 800 فوتی را طی کنم.” “در پایان، ما 20000 فوت فیبر نصب کردیم.”

“اگر آسیبی به یک NVR وارد شود، فقط 32 دوربین را قربانی می کنید. ما مطمئن شدیم که هر ضبط‌کننده ورودی‌هایی را از دوربین‌های چند بخش دریافت می‌کند – بنابراین اگر NVR از کار بیفتد، کاستکس هرگز تمام فیلم‌های یک بخش را از دست نمی‌دهد.

موفقیت

کاستکس بلافاصله متوجه مزایای سیستم جدید داهوا شد. در حین ساخت انبار جدیدشان، یک پنجره شکسته شد. با استفاده از قابلیت جستجوی هوشمند NVR، آن‌ها توانستند به‌طور مؤثر حادثه را از فیلم‌های سه روزه خارج کنند و ثابت کنند که پنجره خود به خود شکسته است – و سپس ضمانت آن را درخواست کنند. آنها همچنین یک کارگر ساختمانی را که در حال ایجاد خسارت بود دستگیر کردند و ماجرا را با شرکت ساختمانی در میان گذاشتند.

گومز گفت: “این به Costex یک سیستم ضبط شکست خورده داد.” “اگر برای هر یک از NVR ها یا مین فریم اتفاقی افتاد، به آنها اجازه ضبط را ادامه دهید.”

قبل از شروع ساخت، گالوز طرحی برای سیستم امنیتی جدید ارائه کرد. با توجه به متراژ عظیم این مرکز که شامل دفاتر، انبار و پارکینگ بود، تصمیم گرفت از کابل فیبر نوری استفاده کند.

گالوز خاطرنشان کرد: زمانی که یک شرکت به شما سه سال گارانتی برای تعویض و دو سال دیگر برای تعمیر می دهد، به این معنی است که می توانید روی آنها حساب کنید.

“همه چیز عالی کار کرده است و سیستم قابل اعتماد است. داهوا در اینجا از ما پشتیبانی بزرگی می‌کند: در کمتر از 24 ساعت می‌توانیم هر چیزی را که مربوط به دوربین‌ها باشد برطرف کنیم.» گالوز خاطرنشان کرد.