طرح قانون سایبری مورد استقبال قرار گرفت | امنیت حرفه ای


تعهد دولت به معرفی یک دفاع قانونی به عنوان بخشی از اصلاحات مورد انتظار قانون منسوخ سوء استفاده از رایانه 1990 (CMA) مورد استقبال قرار گرفته است. در طول پیش بینی او صورت بودجه بهارصدراعظم به هر 9 توصیه ارائه شده توسط سر پاتریک والنس به عنوان بخشی از بررسی مقررات فناوری دیجیتال متعهد شد. توصیه بررسی برای امنیت سایبری گنجاندن یک دفاع قانونی از منافع عمومی در CMA بود.

این بررسی که دیروز در کنار بودجه منتشر شد، توصیه می‌کند «اصلاح قانون سوء استفاده از رایانه در سال 1990 برای گنجاندن دفاع قانونی از منافع عمومی که حمایت‌های قانونی قوی‌تری را برای محققان و متخصصان امنیت سایبری فراهم می‌کند و تأثیر کاتالیزوری بر نوآوری در بخش‌هایی با قابل‌توجه دارد. پتانسیل رشد.” معرفی دفاع قانونی تنها یکی از 9 توصیه ارائه شده در بررسی است. جرمی هانت، صدراعظم دیروز در بیانیه خود در پارلمان گفت که “همه 9 توصیه فناوری دیجیتال ارائه شده توسط سر پاتریک والانس را می پذیرد. مرور در بیانیه پاییز از او خواستم این کار را انجام دهد.»

بررسی همچنین تایید می کند مشاوره دفتر خانه در مورد اصلاحات (که در 6 آوریل بسته می شود). این بررسی به بررسی نقض داده‌های DCMS در ژوئیه 2022 اشاره می‌کند که نشان می‌دهد در سال گذشته، 39 درصد از کسب‌وکارها نقض یا حمله سایبری را گزارش کرده‌اند، که «شدت تهدیدی را که چنین حملاتی برای امنیت اقتصادی و ملی ما ایجاد می‌کند نشان می‌دهد». همچنین کشورهای دیگری مانند فرانسه، اسرائیل و ایالات متحده با رژیم‌های سهل‌گیرانه‌تر را برجسته می‌کند و بیان می‌کند که اصلاحات به صنعت سایبری بریتانیا اجازه می‌دهد تا در یک زمینه بازی برابر رقابت کند.

اولی وایت هاوس، نماینده کمپین CyberUp گفت: «معرفی یک قانون دفاع از منافع عمومی بخش کلیدی هر اصلاح قانون سوء استفاده از رایانه است. بنابراین، خوشحالم که صدراعظم در بودجه خود متعهد به اجرای توصیه‌هایی در بررسی مقررات فناوری دیجیتال سر پاتریک والنس است که شامل معرفی چنین دفاعی می‌شود.

ما موافقیم که مزایای بالقوه اصلاحات شامل افزایش رشد صنعت امنیت سایبری در بریتانیا و حصول اطمینان از اینکه این بخش قادر به رقابت در عرصه بین المللی است. اصلاحات بریتانیا را قادر می سازد تا با تهدیدات سایبری آینده روبرو شود. ائتلاف سایبرآپ متشکل از حامیان پارلمانی و صنعتی به همکاری با دولت در طول مشاوره زنده و برنامه کاری ادامه خواهد داد. ما امیدواریم که آنها به سرعت با پیشنهادات پیش بروند.”

درباره CyberUp

این کمپین نمایندگان پارلمان و ارگان های صنعت امنیت سایبری را گرد هم می آورد و از حمایت CBI و بخش techUK برخوردار است. قانون سوء استفاده از رایانه که تاریخ آن از سال 1990 شروع شده است، قانون اساسی است که بر جرایم سایبری بریتانیا حاکم است – با این حال، این قانون زمانی نوشته شد که تنها 0.5 درصد از جمعیت بریتانیا به اینترنت دسترسی داشتند. در حالی که این قانون از بسیاری جهات امتحان خود را پس داده است، ظهور صنعت سایبری بریتانیا را پیش‌بینی نمی‌کرد و همانطور که نوشته شده است، اغلب متخصصان امنیت سایبری بریتانیا را از انجام تحقیقات اطلاعاتی تهدیدات که می‌تواند به اجرای قانون کمک اساسی کند، باز می‌دارد. جلوگیری از افزایش حملات سایبری از سال 2019، کمپین CyberUp خواستار اصلاح قانون سوء استفاده از رایانه برای گنجاندن دفاع قانونی برای تحقیقات حسن نیت است، تا زمانی که پادمان ها رعایت شود. بازدید کنید www.cyberupcampaign.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/cyber-law-proposal-welcomed/