طیف جدید مانیتور | امنیت حرفه ای


دسترسی به محصولات امنیتی، توزیع کنندگان رسمی انگلستان از استاد اینترکام ها دارای طیف جدیدی از مانیتورهای داخلی به نام Astro هستند که مکمل اینترکام هستند.

مجموعه Astro با طراحی جدید، عملکرد پیشرفته و سهولت استفاده همراه است. توزیع کنندگان می گویند با دکمه های بزرگ، گوشی ارگونومیک، سیگنال های درخشان با نمادهای بصری. خط شامل:

– مانیتور صوتی با گوشی؛
– مانیتور ویدیویی با گوشی و صفحه نمایش 4.3 اینچی؛ و
– مانیتور صوتی هندزفری

توزیع کنندگان اضافه می کنند که Astro با تمام اینترکام های درب فارفیسا در تاسیسات DUO System ارتباط برقرار می کند و با خط تلفن های داخلی درب آلبا به خوبی پیش می رود. جیم فاستر، MD محصولات امنیتی Access گفت: “Hero and Astro بهترین بازی برای سبک و عملکرد است و از حالت برنامه نویسی از طریق بلوتوث برای همه عملکردها پشتیبانی می کند.”

برای اطلاعات بیشتر، با Access Security Products در 1327 358888 +44 (0) یا [email protected] تماس بگیرید.

در مورد شرکت

Access Security Products Ltd یک ارائه دهنده محصول کنترل دسترسی و ورود درب در نورث همپتونشایر است. فارفیسا از سال 1967 در حال طراحی، تولید و توزیع در بیش از 60 کشور جهان بوده است. خطوط تولید آنها عبارتند از ورود درب تصویری، ارتباطات، اتوماسیون خانگی و کنترل دسترسی.

ASP توزیع کنندگان فارفیسا اینترکام در بریتانیا هستند که پشتیبانی فنی، نظرسنجی سایت، آموزش محصول و پیش برنامه ریزی کیت ها را ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد محدوده محصولات، با شماره فروش 1327 358888 +44 (0) تماس بگیرید یا به [email protected] ایمیل بزنید یا به آدرس مراجعه کنید. www.accesssecurityproducts.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/door-entry-access-control/new-range-of-monitors/