عرضه و تقاضا | امنیت حرفه ای


از اوایل سال 2020، نوسانات زنجیره تامین جهانی صنایع را با مشکل مواجه کرده است. ساخت و ساز با کمبود مواد و زمان طولانی که هزینه های ساخت و ساز را افزایش می دهد و محدودیت ها – و تاخیر – را در پروژه ها ایجاد می کند، قدرت آن را احساس کرده است.

ساخت و ساز همچنان با اختلاف بین عرضه و تقاضا مواجه است. در نتیجه، هزینه های سالانه برای کارهای ساختمانی از مارس 2021 تا مارس 2022 به میزان 24.5 درصد افزایش یافته است، با توجه به اینکه هزینه مواد خام برای کارهای فولاد، بتن، چوب و شیشه در 12 ماه منتهی به سپتامبر 2021 23 درصد افزایش یافته است. به وزارت راهبرد تجارت، انرژی و صنعتی (BEIS).

به نظر می رسد این روند تا پایان سال جاری ادامه یابد، با افزایش هزینه ها و کاهش تولید تولید که به تازگی در فوریه 2022 ثبت شده است.BMF) و انجمن محصولات ساختمانی که این نگرانی را مطرح کرد که تقاضا برای محصولات ساختمانی تا سال 2022 به خوبی از عرضه فراتر خواهد رفت.

عرضه ضعیف محصولات کلیدی ساختمان وقتی که ایمنی و امنیت زندگی را در نظر بگیرید مشکل‌سازتر می‌شود. چه یک پروژه جدید، چه نگهداری از یک ساختمان و سخت افزار آن، تامین پایدار مواد، قطعات و محصولات سخت افزاری با کیفیت باید در اولویت باقی بماند، اگرچه یکی از آنها با چندین شکست مواجه شده است. بله، عوامل خارجی می‌توانند شرایط غیرقابل کنترلی را ایجاد کنند، اما صنعت باید به تمرکز بر کنترل کیفیت ادامه دهد تا پیشرفت‌هایی را که به‌سوی زیرساخت‌های ساخت‌وساز ایمن‌تر انجام شده از دست ندهد.

دانیل می از سخت افزار معماری Consort، در تصویر می گوید: «از نقطه نظر ساخت و ساز، یک زنجیره تامین با مواد خام شروع می شود، حاوی هزاران شرکت است و به کالاهای نهایی برای صنعت و کاربر نهایی ختم می شود – که بسیاری از آنها اجزای حیاتی برای ایمن سازی ساختمان های ما هستند. و ایمن کار کند. در میان بسیاری از چیزها، همه‌گیری ویروس کرونا به ما آموخت که زنجیره تامین چقدر می‌تواند شکننده باشد، زیرا چرخ‌دنده‌های مختلف در دستگاه تحت تأثیر شرایط غافلگیر شده‌اند. به نوبه خود، این امر عقب ماندگی ایجاد کرده و منجر به افزایش تقاضا برای مواد و محصولات کلیدی شده است که عرضه همیشه نتوانسته است با آنها همراه شود.

“به عنوان یک تولید کننده، دو عنصر اصلی بخش سخت افزار ایمنی و امنیت آتش سوزی را تحت فشار قرار داده اند، که هزینه و خروجی تولید است. بسیار مهم است که تقریباً همه سازمان‌ها دارای پیوندهایی با زنجیره تأمین بین‌المللی هستند و صرف نظر از اینکه محصولات در کجا تولید می‌شوند، کمبود مواد خام تأثیر منفی داشته است، به خصوص وقتی قیمت‌گذاری را در نظر می‌گیریم.

“هزینه مواد خام و همچنین هزینه حمل و نقل افزایش یافته است، جایی که کمبود کانتینر و افزایش زمان حمل بار کمتر از تقاضا است. به نوبه خود، و هنگامی که با یک خروجی تولید متفرقه همراه شود، ما شاهد انبوهی از سفارشات بوده‌ایم که منجر به تاخیر در پروژه می‌شود که می‌تواند جریمه‌های بیشتری را برای افراد درگیر در پی داشته باشد.

برای مثال آهن‌فروشی یک عنصر کلیدی برای ایمنی آتش‌سوزی است و علی‌رغم فشارهای زمانی، تصمیم‌گیران باید به ضرورت راه‌حل‌های قابل اعتماد پی ببرند. برای پروژه‌های حساس زمانی، کسانی که با تاخیر مواجه می‌شوند ممکن است در دام انتخاب محصولات ارزان‌تر و غیر استاندارد برای حرکت پروژه‌ها و اجتناب از جریمه‌های دیرهنگام بعدی بیفتند. اینجاست که ممکن است ایمنی پروژه ها در آینده دچار تزلزل شود. تصمیم گیری دقیق اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است، انتخاب راه حل هایی که کیفیت و در نتیجه قابل پیش بینی بیشتری را ارائه می دهند، در مقابل محصولات ضعیفی که به دلیل راحتی انتخاب می شوند و ممکن است بعداً مشکلاتی را ایجاد کنند.

با در نظر گرفتن این موضوع، زنجیره تامین جهانی باید با احتیاط و برنامه ریزی پیشرفته برای حفاظت از یکپارچگی محیط ساخته شده در حال حرکت رو به جلو باشد. همانطور که ما با این مسائل روبرو می شویم، تشخیص اهمیت تصمیمات و چگونگی تاثیر مستقیم آنها بر پروژه های ساخت و ساز و در نهایت، ایمنی و امنیت ساختمان های ما و افراد داخل آن ضروری است.

آینده؟ دانیل می افزاید: «واقع بینانه، دلایل متعددی وجود دارد که چرا زنجیره تأمین ممکن است برای برخی همچنان تغییر کند – حتی پس از اینکه هزینه ها و تولید مواد تثبیت شد. را لایحه ایمنی ساختمان قرار است امسال بگذرد و نحوه اجرای بسیاری از پروژه ها را تغییر دهد، که از خرید محصول شروع می شود. به طور مشابه، چارچوب‌های جدیدی مانند قانون زیست‌محیطی 2021 و اهداف خالص صفر نیز نحوه در نظر گرفتن ساخت‌وساز پایدار را تغییر می‌دهند و بنابراین مسئولیت منبع راه‌حل‌های مسئولانه عمیق‌تر خواهد شد.

در طول این دوره بی‌ثباتی، برای تولیدکنندگان سخت‌افزار، اکنون برنامه‌ریزی موجودی کالا از قبل ضروری است تا هر گونه مشکل احتمالی موجودی را برای مشتریان در زنجیره تامین حذف کند. انجام این کار به حمایت از مشتریان کمک می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که آنها به محصولات سخت‌افزاری دسترسی دارند که سطوح سخت‌گیرانه استانداردهای ایمنی را رعایت می‌کنند – بنابراین خطر استفاده از راه‌حل‌های ضعیف را از بین می‌برد.

با این حال، حفظ ایمنی زندگی و استانداردهای امنیتی یک تلاش جمعی است، تلاشی که باید با رویکردی مشترک انجام شود. از نوآوری در صنعت گرفته تا تصمیم گیرندگانی که انتخاب های آگاهانه ایمنی را انجام می دهند، همه ما نقشی داریم، حتی زمانی که محیط خارجی ما را با مشکلاتی مواجه می کند. اگرچه تصمیم‌گیری اقتصادی نقش خود را در فرآیند ساخت و ساز ایفا می‌کند، اما ایمنی، امنیت و پایداری آتش‌سوزی همیشه کلیدی باقی می‌ماند و اجزای مکرر پروژه‌های ساختمانی موفق هستند – و خطر استفاده از یک محصول نامناسب بسیار بیشتر از هر تعهدی برای چرخش سریع است.

بازدید از: www.consort-hw.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/168192-2/