عصر IFPO انگلستان | امنیت حرفه ای


مارک رو می نویسد: من عاشق دیدن یک دنیای آزاد هستم که به شب تبدیل می شود، Simple Minds را در آهنگ عالی Speed ​​Your Love To Me خواندم، و مهمانان دعوت شده در یک رویداد اجتماعی IFPO UK در اوایل عصر سه شنبه توانستند این کار را انجام دهند.

زیرا آنها در طبقه نهم شعبه شهر لندن بانک چین جمع شدند و از مناظر زیبای شهر لذت بردند. پس از گوش دادن به سخنرانان مختلف، گردهمایی برای لذت بردن از غذا و نوشیدنی و با منظره کلیسای جامع سنت پل (تصویر، با بازتاب پنجره) به قسمت دیگری از طبقه منتقل شد.

همه اینها به لطف مهمان نوازی اشلی واتسون، مدیر عملیات امنیتی در بانک، و توسط پیمانکار نگهبان Securitas بود. سخنرانان پس از مقدمه ای توسط مایک هرست از IFPO انگلستان بودند: از فلوریدا، بنیانگذار بنیاد بین المللی افسران حفاظت در آمریکای شمالی، سندی دیویس. از بانک، تیم اسکیت؛ و الیور لینکلن از Securitas.

سپس به روز رسانی های متعددی از جمله از چندین نهاد صنعتی آمد. پروفسور مارتین گیل از تحقیقات Perpetuity به گزارش های تازه منتشر شده ابتکار تحقیقات امنیتی خود در مورد بودجه امنیتی (قابل دانلود رایگان) اشاره کرد. جان جفری و دیگران از پلیس شهر لندن برخی از کارهای نیروی پلیس اسکوئر مایل را شرح دادند. و لورا استیونز از Securitas تصویری از سرویس های اطلاعاتی ارائه شده توسط چند ملیتی ارائه کردند. به‌روزرسانی‌های مختصر در زمینه‌های خود از سوی تیم مولدن (ASIS UK، که AGM خود را در 55 برادوی، سنت جیمز هفته آینده برگزار می‌کند)، اولی کوران (Aucso و امنیت مشترک المنافع)، دارن کارتر (موسسه مدیریت امنیت هتل، که AGM خود را در 2 دسامبر در لندن برگزار می کند، ساتیا رای، مدیر عامل جدید انجمن بین المللی امنیت حرفه ای (IPSA)، دکتر دیوید روبنس، از ISRM (موسسه مدیریت ریسک استراتژیک) که او تأسیس کرد و اکنون دارای 35 فصل است، مایک. White of G4S در ابتکار Security Minds Matters برای رفاه روانی کارکنان. و روث ریپلی، هفته گذشته فینالیست جوایز زنان در امنیت، در انجمن امنیت زنان، در تابستان دوباره راه اندازی شدند.

در حالی که صنعت امنیت خصوصی بریتانیا دارای یک تقویم کامل است که به ویژه در این زمان از سال فرصت زیادی برای معاشرت فراهم می کند، چیزی که این بخش فاقد آن است رویدادی کاملاً مختصر مانند این است که به موجب آن آن دسته از داوطلبان عمدتاً از ده ها یا چند گروه صنعتی هستند. که اغلب اما نه لزوماً برای یکدیگر شناخته شده اند، می توانند در یک محیط لذت بخش به یکدیگر برسند. مثل همیشه، شما هرگز نمی دانید با دانستن چه چیزی خواهید آمد. بنابراین به IFPO UK برای این شب تبریک می گویم و مطمئناً فرصت برای یک یا دو سال دیگر وجود دارد.




منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ifpo-uk-evening/