عضویت IziCash توسط انجمن CIT SA – شماره 5 2022

اراسموس همچنین به نقش CITASA برای پر کردن شکاف بین صنعت CIT، ذینفعان خارجی و سازمان‌های مجری قانون و اطمینان از برقراری و اجرای مقررات و استانداردهای صنعتی ضروری اهمیت می‌دهد. اراسموس می گوید: “با پیوستن به انجمن، ما متعهد می شویم که فعالانه در بهبود صنعت خود مشارکت کنیم.”

مدیر عامل IziCash Solutions، آلبرت اراسموس گواهی رسمی عضویت را از گرانت کلارک، رئیس CITASA دریافت می کند.

آلبرت اراسموس، مدیر عامل هلدینگ ایزی کش می گوید: «ما کاملاً از اصولی که CITASA از آنها حمایت می کند، به ویژه حداقل استانداردها، همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات، حمایت می کنیم. جرایم CIT تأثیر مخربی بر جامعه ما به طور کلی و بر ما به عنوان شرکت ها، کارکنان و دارایی های ما به طور خاص دارد. این مشکلی است که هیچ کس نمی تواند به تنهایی با آن مقابله کند. ما باید منابع را روزانه به اشتراک بگذاریم، و این چیزی است که امیدواریم با عضویت در CITASA بتوانیم به آن کمک کنیم.”

برای CITASA، پایگاه عضویت در حال گسترش اعتبار و توانایی فزاینده‌ای برای صدای صنعت را به ارمغان می‌آورد. کلارک می‌گوید: «اعضای اجباری ارزش زیادی می‌افزایند زیرا تمام جنبه‌های مختلف تأثیرگذار بر صنعت ما را به میز می‌آورند. شرکت‌های فناوری که وسایل نقلیه ایمن‌تر و انعطاف‌پذیرتر و فناوری روسازی متقاطع را طراحی و تولید می‌کنند، نمونه‌ای از این موارد هستند.

برای اطلاعات بیشتر با IziCash Solutions تماس بگیرید، +27 10 595 9421، [email protected]، www.izicash.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17147R

گرانت کلارک، رئیس CITASA می‌گوید: «به طور خلاصه، ما برای نجات جان افرادی که برای حمل و نقل پول نقد کار می‌کنند، و برای تأمین پول نقد مشتریان دفاع می‌کنیم. “افزایش سطح جرم و جنایت در صنعت ما، و به ویژه تشدید خشونت علیه کارکنان صنعت، همکاری در سراسر زنجیره نقدی را مهم تر از همیشه می کند.”

عضویت IziCash توسط انجمن CIT SA

شماره 5 2022 اخبار

IziCash Solutions، ارائه دهنده خدمات تدارکات نقدی و مدیریت پول نقد به بخش خرده فروشی و بانکی، به اولین عضو اجباری CITASA تبدیل شده است، انجمن Cash-In-Transit آفریقای جنوبی، که هدف آن نمایندگی تمام شرکت های CIT فعال در آفریقای جنوبی است. .

که توسط G4S Cash Solutions، Fidelity Cash Solutions و SBV Services تأسیس شده است، یکی از مهم ترین موفقیت های CITASA در چند وقت اخیر، پس از تبدیل شدن به یک نهاد حقوقی در نوامبر 2021، با موفقیت با SAPS برای هماهنگی و بسیج منابع CIT در هنگام افزایش جرایم نقدی کار می کند. .