علائم Growthpoint Properties Parket – شماره 2/3 2023

علامت های Growthpoint Properties پارکت

شماره 2/3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

جاشوا رافائل.

پلت فرم مدیریت پارکت پارکت به طور خودکار تخصیص پارکینگ، پرداخت و کنترل دسترسی را از طریق فناوری تشخیص پلاک مدیریت می کند. این، و این واقعیت که خلیج های خالی را می توان به صورت ساعتی، روزانه یا ماهانه مدیریت و کسب درآمد کرد، از منظر تجاری جذاب است.

«آنچه که بسیاری از مشتریان ما به آن علاقه دارند، علاوه بر صرفه جویی در سرمایه و اپکس، کارایی آن است. رافائل توضیح می‌دهد که کاملاً خودکار است، به این معنی که مدیریت پارکینگ برای همه سهامداران بسیار ساده‌تر می‌شود.

صرفه جویی در هزینه و سهولت استفاده یک نقطه فروش قوی بود، اما این واقعیت نیز وجود داشت که این پلتفرم به دلیل بدون کاغذ بودن و کاهش زمان بیکار ماندن خودروها در پارکدهای بالا و پایین و تولید گازهای گلخانه ای، سازگار با محیط زیست است. به عنوان یک رهبر بازار و بزرگترین REIT فهرست شده در JSE، Growthpoint همیشه به دنبال راه هایی برای حمایت از نوآوری پایدار در آفریقای جنوبی است. این را می توان از طریق مشارکت های استراتژیک که راه های جدید و بهبود یافته ای برای ساده سازی و بهبود تجربه مستاجر ایجاد می کند، به دست آورد.

برای اطلاعات بیشتر با پارکت تماس بگیرید، www.parket.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19097R

او می گوید که این راه حل در حال حاضر نه تنها به پارک های اداری، بلکه به بخش های مسکونی نیز خدمت می کند. این پلت فرم برای تمام صنایع، از جمله خرده فروشی، جایی که نیاز به مدیریت کارآمد پارکینگ وجود دارد، ایده آل است. با توجه به رشد فراتر از کیپ تاون، رافائل می‌گوید که به طور قطع برنامه‌هایی برای گسترش کسب‌وکار در شهرهای دیگر وجود دارد که مقدمات آن فراهم شده است و پارکت در مسیر رشد بعدی در سطح بین‌المللی است.

این راه حل عملیات در پارکینگ ها را ساده و بهبود می بخشد و کارایی و سود بیشتری را برای اپراتورها ارائه می دهد. این یک راه حل دیجیتالی است که شامل مدیریت از راه دور، پرداخت ها، اتصال رانندگان و پارکینگ های خالی در زمان واقعی از طریق یک برنامه، کنترل دسترسی و کسب درآمد از فضاهای خالی و زمین های خالی است.

جاشوا رافائل، بنیانگذار و مدیر عامل پارکت می گوید که شاید بزرگترین اختلال در چشم انداز مدیریت پارکینگ فعلی این باشد که پلت فرم پارکت به میزان قابل توجهی ضریب سرمایه را به میزان 10 کاهش می دهد، در حالی که هزینه های عملیاتی تقریباً وجود ندارد، که در تضاد مستقیم با سیستم های فعلی است. مبتنی بر کاغذ هستند و به سیستم‌های قدیمی قدیمی که نیاز به نگهداری و نگهداری دارند متکی هستند.

Growthpoint Properties، بزرگترین REIT اولیه فهرست شده در JSE آفریقای جنوبی، در حال آزمایش Parket، یک پلت فرم مدیریت دیجیتال پارکینگ کلید در دست در پارک اداری Longkloof خود در کیپ تاون است. این جدیدترین مورد از یک سری مشتریان برجسته است که جذب یک پلتفرم دیجیتالی می شوند که به طور خودکار کنترل دسترسی را مدیریت می کند و صاحبخانه ها را قادر می سازد فضاهای خالی را با رانندگانی که به دنبال پارکینگ هستند متصل کنند و راهی بدون دردسر برای کسب درآمد از امکانات آنها فراهم کند.