عملکرد سرور پیشرفته و طراحی کارآمد انرژی – شماره 8 2022

سرورهای جدید Dell PowerEdge برای پاسخگویی به نیازهای طیف وسیعی از بارهای کاری سخت از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل تا پایگاه های داده در مقیاس بزرگ طراحی شده اند. مجموعه گسترده‌ای که در نوامبر 2022 اعلام شد، شامل سرورهای خانواده PowerEdge XE با پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA H100 Tensor Core و مجموعه نرم‌افزاری NVIDIA AI Enterprise برای پلتفرم هوش مصنوعی تولیدی، مبتنی بر پیشرفت‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است.

Dell CloudIQ– نرم‌افزار Dell نظارت فعال، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده را ترکیب می‌کند و در عین حال دید جامعی از سرورها در هر کجا که ساکن هستند ارائه می‌دهد. به‌روزرسانی‌ها شامل پیشرفت‌هایی در پیش‌بینی عملکرد سرور، انتخاب عملیات نگهداری و تجسم مجازی‌سازی جدید است.

عملکرد سرور پیشرفته و طراحی کارآمد انرژی

شماره 8 2022 انتخاب سردبیرزیرساخت فناوری اطلاعات, محصولات

سرورهای نسل بعدی PowerEdge به تسریع پذیرش Zero Trust در محیط های IT سازمان ها کمک می کنند. دستگاه ها دائماً دسترسی را تأیید می کنند، با این فرض که هر کاربر و دستگاه یک تهدید بالقوه است. در سطح سخت افزار، ریشه اعتماد سخت افزار مبتنی بر سیلیکون، با عناصری از جمله تأیید مؤلفه ایمن Dell (SCV)، به تأیید امنیت زنجیره تأمین از طراحی تا تحویل کمک می کند. علاوه بر این، احراز هویت چند عاملی و iDRAC یکپارچه کاربران را قبل از اعطای دسترسی تأیید می‌کند.

• Dell iDRAC9 – از آنجایی که مشتریان به دنبال افزایش خودکارسازی و هوشمندی سرور هستند، کنترل‌کننده دسترسی از راه دور Dell (iDRAC) سیستم‌های Dell را برای استقرار و تشخیص آسان‌تر می‌کند، مجهز به ویژگی‌های به‌روز شده مانند اعلان انقضای گواهی، تله متری برای کنسول‌های دل و نظارت بر GPU.

جف بودرو، رئیس و مدیر کل گروه راه‌حل‌های زیرساخت، Dell Technologies گفت: «مشتریان برای سرورهای ساده و در عین حال پیچیده و کارآمد با قابلیت‌های پیشرفته برای تقویت بار کاری حیاتی تجاری خود به دل می‌آیند. «سرورهای نسل بعدی Dell PowerEdge ما نوآوری بی‌نظیری را ارائه می‌کنند که سطح راندمان انرژی، عملکرد و قابلیت اطمینان را بالا می‌برد و در عین حال نحوه اجرای رویکرد Zero Trust را برای مشتریان برای امنیت بیشتر در محیط‌های IT خود ساده می‌کند.»

معرفی سرورهای Dell PowerEdge HS5610 و HS5620 راه حل های بهینه ای را ارائه می دهد که برای ارائه دهندگان خدمات ابری که مراکز داده در مقیاس بزرگ و چند فروشنده را مدیریت می کنند، ارائه می دهد. این سرورهای جدید و دو سوکت که در هر دو فرم 1U و 2U موجود هستند، دارای پیکربندی‌های قابل سرویس دهی در راهروهای سرد هستند و با Dell Open Server Manager، یک راه‌حل مدیریت سیستم مبتنی بر OpenBMC برای ساده‌سازی مدیریت ناوگان چند فروشنده، در دسترس هستند.

سرورهای رک، برج و چند نود PowerEdge نسل بعدی، با پردازنده‌های نسل چهارم Intel Xeon Scalable، شامل نرم‌افزار Dell و پیشرفت‌های مهندسی، مانند طراحی جدید Smart Flow، برای بهبود بهره‌وری انرژی و هزینه است. قابلیت‌های توسعه‌یافته Dell APEX به سازمان‌ها کمک می‌کند تا رویکردی به‌عنوان یک سرویس داشته باشند و به عملیات‌های فناوری اطلاعات مؤثرتر اجازه می‌دهد که از منابع محاسباتی حداکثر استفاده را ببرد و در عین حال ریسک را به حداقل برساند.

Dell Technologies در حال گسترش سبد سرورهای خود با 13 سرور نسل بعدی Dell PowerEdge است که برای تسریع عملکرد و قابلیت اطمینان برای محاسبات قدرتمند در مراکز داده اصلی، ابرهای عمومی در مقیاس بزرگ و مکان‌های لبه طراحی شده‌اند.

سرورها عملکرد بهبود یافته ای را ارائه می دهند، از جمله Dell PowerEdge R760، که تا 2.9 برابر استنباط هوش مصنوعی بیشتری را بر روی پردازنده های نسل چهارم اینتل Xeon مقیاس پذیر با تقویت یادگیری عمیق اینتل و برنامه های افزودنی ماتریس پیشرفته اینتل ارائه می دهد. PowerEdge R760 همچنین تا 20 درصد افزایش کاربران VDI و بیش از 50 درصد کاربران فروش و توزیع SAP را در یک سرور در مقایسه با نسل قبلی ارائه می دهد. سیستم‌های PowerEdge ممکن است با واحدهای پردازش داده NVIDIA Bluefield-2 سفارش داده شوند تا ایده‌ای برای قابلیت‌های جداسازی بار اضافی، شتاب و جداسازی بار کاری برای بهره‌وری انرژی برای استقرار خصوصی، هیبریدی و چند ابری ارائه کنند.

سرورهای Dell PowerEdge با در نظر گرفتن پایداری طراحی شده‌اند و در مقایسه با سرورهای نسل چهاردهم PowerEdge با پردازنده‌های Intel Xeon Scalable که در سال 2017 راه‌اندازی شدند، به مشتریان بهبود عملکرد 3 برابری ارائه می‌دهند، که منجر به فضای کمتر مورد نیاز و فناوری قدرتمندتر و کارآمدتر در تمام سیستم‌های نسل بعدی می‌شود. .

خدمات Dell ProDeploy – سرویس Dell ProDeploy Factory Configuration سرورهای PowerEdge را آماده نصب و از پیش پیکربندی شده با سیستم عامل دلخواه مشتری، نرم افزار Hypervisor و تنظیمات RAID، BIOS و iDRAC ارائه می دهد. سرویس Dell ProDeploy Rack Integration سرورهای PowerEdge طبقه بندی شده و شبکه ای آماده تولید را ارائه و نصب می کند که برای شرکت هایی ایده آل است که محیط های مرکز داده خود را گسترش می دهند یا تحت نوسازی فناوری اطلاعات هستند.

سرورهای جدید برای ارائه دهندگان خدمات ابری

یک زنجیره تامین ایمن همچنین مشتریان را قادر می سازد تا رویکرد اعتماد صفر خود را پیش ببرند. Dell SCV تأیید رمزنگاری اجزا را ارائه می دهد که امنیت زنجیره تأمین را به سایت مشتری گسترش می دهد.منبع: https://www.securitysa.com/18309R

بهبود نرم افزار نظارت Dell و خدمات جدید مدیریت سرور را آسان تر می کند: