غرفه انگلستان در Intersec | امنیت حرفه ای


سازنده امنیت دسترسی TDSi در میان غرفه داران در Intersec 2023این رویداد از 17 تا 19 ژانویه در دبی برگزار می شود. TDSi آخرین نسخه‌های اکوسیستم امنیتی GARDiS خود را از محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نمایش می‌دهد و به عنوان بخشی از پاویون بریتانیا (Stand S3 – B45) برای اولین بار در یک دهه اخیر ظاهر می‌شود و بخشی از ارتقای امنیت بریتانیا توسط BSIA است. فن آوری.

جان دیویس، مدیر عامل TDSi گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که در ژانویه به پاویون بریتانیا در Intersec در دبی می‌پیوندیم، این رویداد مهمی در تقویم سالانه ما است زیرا مشتریان و شرکای زیادی در خاورمیانه داریم. به عنوان یک تجارت، TDSi با BSIA همکاری نزدیکی برای ارتقای صادرات امنیتی بریتانیا در سراسر جهان دارد، بنابراین این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ما است تا بهترین سیستم های امنیتی بریتانیا را به مخاطبان گسترده ای از بازدیدکنندگان ارائه کنیم. من همچنین مدیر بخش کنترل دسترسی و حفاظت از دارایی BSIA هستم، بنابراین این یک فرصت عالی برای من است که هم سازمان و هم TDSi را در اولین رویداد امنیتی مهم سال 2023 نمایندگی کنم.

غرفه TDSi که از سال 2006 در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است (و تنها سال 2021 را به دلیل همه گیری کووید و لغو رویداد از دست داده است)، آخرین موارد اضافه شده به نرم افزار GARDiS (نسخه 2.5)، از جمله ادغام جدید با سوپرما سیستم های بیومتریک و پلکو VideoXpert VMS (نرم افزار مدیریت ویدیو)، با پیشرفت هایی در عملکرد Mantrap و ویژگی های اضافی.

اکنون در بیست و چهارمین سال خود، Intersec دارای ارائه دهندگان امنیتی از بیش از 50 کشور و با ده پاویون رسمی کشور – به جز بریتانیا، کانادا، فرانسه، آلمان، آفریقای جنوبی، جمهوری چک، ترکیه، چین، سنگاپور و ایتالیا است.

جان دیویس افزود: من همیشه شگفت زده می شوم که چقدر مردم برای شرکت در Intersec چقدر سفر می کنند، نه فقط از خاورمیانه و اروپا، بلکه از آسیای جنوب شرقی و فراتر از آن. از آنجایی که این رویداد تقویم رویدادهای امنیتی سالانه را آغاز می کند، همیشه دارای سر و صدایی سالم از بازدیدکنندگان و غرفه داران مشتاق است، بنابراین ارزش بازدید را دارد. اگر در ژانویه 2023 شرکت می‌کنید، حتماً از TDSi در استند S3-B45 در غرفه بریتانیا دیدن کنید تا آخرین محصولات ما را در عمل ببینید.

بازدید از: www.tdsi.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/uk-pavilion-at-intersec/