غلبه بر مخالفت های قیمتی در اقلیم امروزی


یک سناریوی رایج در هر آب و هوایی، اما امروزه حتی بیشتر از آن: مشتری شما دوربین مداربسته و راه حل امنیتی شما را می خواهد، اما نه به قیمتی که شما می خواهید. شما خستگی ناپذیر برای ایجاد راه حل امنیتی پیشرو در بازار کار کرده اید و تیم های فروش، عملیات و ارائه خدمات خود را آماده کرده اید. اکنون تنها چیزی که باقی مانده این است که دفترچه های سفارش را پر کنید. اما بین خیره شدن خالی به تابلوی دیواری مجلل فروش شما و زمزمه های گاه و بیگاه “می بینم مدیرم چه می گوید” از میز کسب و کار جدید، به نظر می رسد مشکلی وجود دارد.

راه حل امنیتی شما یک شاهکار است، اما قیمت گذاری شما آن را برای کسب و کارهای کم بودجه کاهش نمی دهد. با توجه به زمان و تلاشی که تاکنون انجام داده‌اید، روح بسیار ویران‌کننده‌ای است، به غیر از آموزش پشت صحنه، اهداف حجمی و تعهدات قراردادی تعیین‌شده توسط فروشندگان.

همچنین – شما قبلاً بازار را بررسی کرده اید. قیمت رقابتی است و حتی اگر کمی بالاتر باشد، به این دلیل است که راه حل کاملا منحصر به فرد و بهترین در کلاس است، درست است؟ خوب، از مارس 2020 ما در زمان‌های بی‌سابقه‌ای زندگی کرده‌ایم و هنوز از جنگل بیرون نیامده‌ایم.

با نزدیک شدن به Q3، کسب و کارها و مصرف کنندگان به طور یکسان با تصمیمات دشواری روبرو هستند. چه چیزی بخریم، چه چیزی بفروشیم، چگونه در طول یک بحران انرژی و رکود ترکیبی بالاتر از آب نگه داریم. و بنابراین، بدون بی احترامی به آنچه که کسب و کار شما ارائه می دهد، خریداران و مالکان چیزهای زیادی در ظرف خود دارند. این وظیفه شماست که چشم انداز خرید از خود را تا حد امکان جذاب کنید و در این شرایط، محصول شما تنها نیمی از کار است.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده، احتمالاً با مشتریانی روبرو خواهید شد که محصول امنیتی شما را دوست دارند، اما نمی‌توانند هزینه‌ها را توجیه کنند. شاید بودجه آنها محدود باشد، شاید آنها خوشحال هستند که در کنار فناوری موجود خود پیشرفت کنند – زیرا “هنوز کار می کند”. بنابراین زمانی که به نظر می رسد بحث با مشتری به خوبی پیش می رود، اما قیمت به نقطه گیر تبدیل می شود، چه گزینه هایی دارید؟

1. هیچ کاری نکنید، موضع خود را حفظ کنید

سکوت در طول هر شکلی از مذاکره مالی می تواند منجر به تسلیم شدن طرف مقابل شود، این یک تاکتیک رایج در مذاکرات حقوق و دستمزد و خرید خانه است. در تجارت، اگر شهرت عالی شما برای خدمات و کیفیت مقدم بر شما باشد، کمک می کند. اگر این شما هستید، پس به احتمال زیاد مشتری شما قبلاً تصمیم گرفته است که شما تامین کننده امنیت آنها باشید و بنابراین در نهایت زمانی که نیازهای آنها ضروری تر می شود، به سراغ شما می آیند. گفته می‌شود، در یک آب و هوای سخت، احتمال خرید مشتری دو برابر بیشتر است در حالی که سکوت شما غالب است و بنابراین ثابت ماندن روی قیمت شما ممکن است یک مانور خطرناک باشد.

2. قیمت را تخفیف دهید

این باید همیشه آخرین راه حل شما باشد، فقط اگر همه گزینه ها را در اینجا در نظر گرفته باشید و تنها در صورتی که کسب و کار شما بتواند به طور مداوم کاهش را حفظ کند، فرسایش حاشیه را در نظر بگیرید.

3. شرایط تمدید شده را پیشنهاد دهید

اگر ارزش فاکتور برای مشتری شما زیاد است، چرا به مشتری خود امکان پرداخت در دو یا سه قسط یا حتی افزایش شرایط پرداخت را به 30 یا 90 روز ارائه نمی دهید؟ البته انجام این کار خطراتی دارد. اقساط مجاز سرمایه شما را در معرض خطر قرار می دهد و تا زمانی که موجودی به طور کامل پرداخت نشود، با کسری مواجه خواهید شد. به همین ترتیب، با شرایط پرداخت تمدید شده.

کسب‌وکارهای موفق به دنبال رسیدن به سود هستند و در عین حال خطرات را تا حد امکان به حداقل می‌رسانند، حتی بیشتر از آن در دوران رکود. فقط شرایطی را در نظر بگیرید که در آن مشتری از وضعیت مالی قوی برخوردار است و قراردادهای شما کاملاً محکم است.

4. یک گزینه مالی ارائه دهید

برای کسانی که در حال حاضر با یک گزینه مالی در محصولات امنیتی خود پیشرو هستند، به شما خواهند گفت که این واقعاً بی‌معنی است. از طریق امور مالی، مشتری شما به سادگی می تواند هزینه فاکتور را در مدت زمانی مناسب تقسیم کند و خرید را جذاب تر و متناسب با بودجه خود کند. Finance را می توان در کل راه حل ارائه کرد و به مشتری شما یک بدهی مستقیم ماهانه ساده برای تمام هزینه های سخت افزار، نرم افزار و نصب می دهد.

استفاده از یک شرکت مالی مانند Lease Group برای تکمیل معامله نیز مزایایی را برای شما، تامین کننده، اضافه کرده است. مهمتر از همه، شما ارزش کامل فاکتور را از قبل دریافت خواهید کرد و بدهی بازپرداخت را به وام دهنده منتقل خواهید کرد. این بدان معناست که اگر مشتری شما در شرایط سخت تری قرار بگیرد و در نهایت بازپرداخت ها را نکول کند، هیچ عواقبی برای شما نخواهد داشت، زیرا وام دهنده مسئولیت کامل بدهی را بر عهده می گیرد. بنابراین، امور مالی واقعاً هم برای شما و هم برای مشتری شما یک برد-برد است.

دوربین مداربسته و کسب و کار امنیتی شما را با اضافه کردن منابع مالی در محل فروش، مقاوم در برابر رکود، استفاده از آن سریع، آسان است و نرخ آن می تواند تا 3 عدد باشد. از طریق لینک شروع کنید: https://www.leasegroup.co.uk/partner-service/.

درباره Lease Group

Lease Group یک شرکت مالی نوآورانه و تجهیزات مالی است که در Hove انگلستان مستقر است. ما بیش از 1000 تامین کننده، توزیع کننده و تولید کننده را قادر می سازیم تا محصولات و خدمات فناوری خود را از طریق راه حل اجاره ای سریع، مارک دار و انعطاف پذیر به فروش برسانند. علاوه بر پشتیبانی درجه یک، پورتال شریک با برچسب سفید پیشرو در بازار ما، امور مالی تجهیزات را مانند ساعت انجام می‌دهد، با تصمیم‌گیری فوری اعتبار، ردیابی سفارش در زمان واقعی و پرداخت صورت‌حساب در همان روز به کانال خدمات ارائه می‌دهد.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/cctv/overcoming-price-objections-in-todays-climate/