فراتر رفتن از امنیت – شماره 6 2022 – سیستم های نقطه عطف

Milestone ضمن حفظ ایمنی و امنیت اصلی خود، راه حل های ویدئویی را از سال 2023 به بعد برای صنایع مختلف معرفی خواهد کرد. سال آینده، راه‌حل‌های جدیدی را با هدف صنعت مراقبت‌های بهداشتی راه‌اندازی می‌کند، که با راه‌حل‌های فعال ویدئویی برای بیمارستان‌ها شروع می‌شود.

فراتر رفتن از امنیت

شماره 6 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

به عنوان بخشی از این استراتژی رشد، شرکت مستقر در دانمارک – که در سال گذشته از 1000 کارمند در سراسر جهان فراتر رفت – قصد دارد تا گردش مالی سالانه خود را در پنج سال آینده بیش از دو برابر کند. مدیر عامل Milestone همچنین متعهد به ادامه تقویت موقعیت شرکت به عنوان یک سازمان فناوری مسئول است.


راهکارهای تخصصی جدید


رفتار اخلاقی قوی

با نگاهی به آینده، ما در حال آماده شدن برای متحول کردن دوباره صنعت خود با استفاده از فناوری ویدئویی مبتنی بر داده در امنیت و فراتر از آن هستیم. همراه با شرکایمان، نقش ما ارائه نتایج تجاری است – که در مورد تمرکز بر ارزشی است که به مشتریان خود ارائه می دهیم – که به تولید بیشتر جوامع کمک می کند.

وام)

«صنعت فناوری کمی شبیه غرب وحشی بوده است. در طول 20 سال گذشته، شرکت های فناوری بسیار قدرتمند و شاید بیش از حد قدرتمند شده اند. «نتیجه تکلش بود – واکنشی متقابل علیه شرکت‌های فناوری با جوامعی که خواستار تنظیم قدرتشان بودند.

با نگاهی به آینده، ما می خواهیم مردم با دانستن اینکه می توانند به فناوری ما اعتماد کنند، احساس امنیت کنند. به همراه شرکایمان، ما با معرفی ابتکارات بیشتر و تمرکز بیشتر بر نحوه توسعه فناوری و نحوه استفاده مشتریان از فناوری ما، راه را برای تقویت تعهد خود به فناوری مسئولانه هدایت خواهیم کرد.

Milestone که سال آینده 25 سالگی خود را جشن می گیرد، همیشه رفتارهای اخلاقی قوی به عنوان بخشی از DNA خود داشته است. جنسن خاطرنشان کرد که مایل استون در سال 2017 نامه کپنهاگ را نوشت، بیانیه ای که از شرکت های فناوری می خواهد که در طراحی و استفاده از فناوری، افراد را در اولویت قرار دهند. سپس این تعهد در قراردادهای مجوز کاربر نهایی Milestone گنجانده شد.


منبع: https://www.securitysa.com/17834R

Milestone Systems از برنامه‌های خود برای فراتر از بازار امنیتی سنتی با راه‌حل‌های تخصصی جدید، از جمله راه‌حل مراقبت‌های بهداشتی ویژه، پرده برداری کرده است.

جنسن در گردهمایی برترین فروشندگان شریک Milestone، یکپارچه‌سازان سیستم، متخصصان امنیتی و ارائه‌دهندگان خدمات گفت: «ما آینده‌ای را می‌بینیم که در آن فناوری ویدیویی مبتنی بر داده، تغییردهنده‌ای بازی است که به تبدیل جهان به مکانی بهتر برای همه ما کمک می‌کند. .

جنسن با تأمل در استراتژی رشد بلندپروازانه Milestone اشاره کرد که چگونه این شرکت در گذشته مرزهای جدید را شکسته است: «به همراه شرکای خود و تعداد انگشت شماری از شرکت‌های فناوری پیشگام، به تعریف نظارت تصویری مدرن کمک کردیم. ما در صنعت ایمنی و امنیت به تحول از فناوری آنالوگ به فناوری IP کمک کردیم.

توماس جنسن، مدیرعامل مایلستون سیستمز، طی سخنانی در اجلاس 2022 Milestone Partner Summit (MIPS) در دبی، جزئیاتی از چگونگی هدف ارائه‌دهنده XProtect، یک نرم‌افزار مدیریت ویدیو با پلتفرم باز، برای توانمندسازی افراد، مشاغل و جوامع با داده‌محور را فاش کرد. نرم‌افزار فناوری ویدیویی که به کاربران نهایی هم در صنعت امنیت ویدیویی سنتی و هم فراتر از آن خدمت می‌کند.

جنسن گفت: «ما در حال آماده‌سازی برای متحول کردن صنعت خود با استفاده از فناوری ویدیویی مبتنی بر داده‌ها در امنیت و فراتر از آن هستیم.

جنسن توضیح داد که چگونه XProtect، که می‌تواند با وسیع‌ترین انتخاب دستگاه‌ها و سایر راه‌حل‌های امنیتی ادغام شود، در حال حاضر به مردم این امکان را می‌دهد تا با مشاهده داده‌های ویدیویی ضبط‌شده یا بلادرنگ، دنیایی را که می‌بینند، درک کنند. از طریق استفاده مسئولانه از فناوری ویدئویی مبتنی بر داده، XProtect به زودی می‌تواند رویدادها را پیش از وقوع پیش‌بینی کند، که این امر باعث افزایش بیشتر پیشنهاد Milestone در داخل و خارج از امنیت خواهد شد.

تکلش یک هشدار بود – غرب وحشی به پایان رسیده است. نتیجه برای ما این است که نسل های فعلی و آینده انتظارات بسیار متفاوتی از شرکت های فناوری نسبت به پنج سال پیش دارند. این چالش صنعت بعدی است. ما آن را فناوری مسئول می نامیم.»