فرصت هایی برای استعدادهای متنوع در آفریقای جنوبی – شماره 5 2022 – انتشارات Technews

چهل و پنج درصد از افراد مورد بررسی گزارش دادند که در گذشته در مشاغل و حرفه هایی غیر از امنیت سایبری کار می کردند، اگرچه بیش از نیمی از آنها در محیط های عمومی فناوری اطلاعات نقش داشتند.


منبع: https://www.securitysa.com/17422R

بولزونلو ادامه می دهد: “این الهام بخش است که می بینیم 92٪ از متخصصان امنیت سایبری معتقدند که مربیگری، کارآموزی و کارآموزی بیشتر باعث تشویق تنوع بیشتر در نقش های امنیت سایبری می شود.” آنها همچنین بر این باورند که سه گام مهم برای تشویق نامزدهای جدید در این صنعت، افزایش آگاهی از مشاغل امنیت سایبری، تشویق دانش‌آموزان به دنبال کردن مشاغل مرتبط با STEM در طول سفر تحصیلی خود و بودجه بیشتر برای حمایت از یادگیری است. واضح است که هیچ راه حل سریعی برای چالش مهارت های امنیت سایبری وجود ندارد، اما راه های متعددی برای مقابله با چالش های مختلف وجود دارد.

کارلو بولزونلو

افراد مورد بررسی دریافتند که سازمان‌های آنها می‌توانند کارهای بیشتری را برای تشویق افراد بیشتری به صنعت انجام دهند، از جمله انگیزه‌های استخدام گسترده‌تر، راهنمایی‌های جامعه در مدارس، و باز بودن بیشتر برای در نظر گرفتن متقاضیان شغلی از پیشینه‌های غیر سنتی امنیت سایبری. بولزونلو، به عنوان یک متخصص امنیت سایبری خودآموخته، اضافه می‌کند که بسیاری از شرکت‌های محلی نسبت به سرمایه‌گذاری در توسعه مهارت‌های امنیت سایبری محتاط هستند، زیرا با توجه به اینکه تقاضا برای تخصص بسیار زیاد است، می‌ترسند که کارگران تازه‌ماهر به زودی به مراتع سبزتر (پرداخت بهتر) بروند. همانطور که آنها واجد شرایط هستند.

بیش از نیمی از متخصصان امنیت سایبری موافقند که افراد برای داشتن یک حرفه موفق در امنیت سایبری نیازی به مدرک دانشگاهی ندارند، علیرغم اینکه 85 درصد از این متخصصان دارای مدرک مرتبط با علوم کامپیوتر هستند.

این بر اساس تحقیقات مربوط به کمبود استعداد در صنعت امنیت سایبری است که از طرف Trellix انجام شده است. کارلو بولزونلو، رهبر کشور Trellix در آفریقای جنوبی می گوید: «دنیای امنیت سایبری به سرعت تغییر می کند که مطالعه نظریه در دانشگاه و سپس به کار بردن آن دانش در دنیای کار دشوار است. “موفقیت در امنیت سایبری به شخصیتی کنجکاو و تحلیلگر، همراه با توانایی حفظ خونسردی و آرامش در زیر فشار نیاز دارد.”

بولزونلو می‌گوید: «به‌عنوان فردی که کار خود را در حوزه امنیت سایبری با کار در یک خرده‌فروش رایانه آغاز کرده‌ام و مدرک دانشگاهی ندارد اما دارای تعدادی مدارک خاص در صنعت است، من آفریقای جنوبی را تشویق می‌کنم تا شغلی در حوزه امنیت سایبری داشته باشند.» “آفریقای جنوبی به دلیل اخلاق کاری قوی و تمایل آنها برای انجام هر کاری، حتی اگر فراتر از شرح شغل آنها باشد، شهرت جهانی دارند. ما همچنین به طور طبیعی کنجکاو و مصمم هستیم که تقریباً برای هر موقعیتی راه حلی پیدا کنیم – همه ویژگی‌هایی که یک حرفه‌ای امنیت سایبری قوی می‌سازد.»

با وجود این انگیزه‌ها، کمی بیش از یک سوم از متخصصان مورد بررسی احساس می‌کردند که در میان جامعه به‌خاطر اهمیت کاری که انجام می‌دهند، شناخت کافی وجود ندارد.

پاسخ دهندگان به این نظرسنجی، حرفه ای در امنیت سایبری را «هدفمند و انگیزشی» توصیف می کنند و بیش از نیمی از آن بخش را انتخاب می کنند زیرا این بخش پیشرو است و دائماً در حال تحول است و از کاوش در روندهای چالش برانگیز جدید لذت می برند. از هر 10 نفر، چهار نفر بر اهمیت امنیت سایبری در زمانی که کسب و کار، صنعت و دولت به طور فزاینده‌ای به صورت دیجیتالی پلتفرم می‌شوند، تاکید کردند، و از هر پنج نفر، یک نفر گفت که این رشته را انتخاب کرده‌اند، زیرا برای انجام کاری که به جامعه در جهت منافع بیشتر کمک می‌کند، ارزش قائل هستند.

این امر باعث می شود که شغل در امنیت سایبری فرصتی بالقوه برای کسانی که در بین آمارهای بیکاری بالا در آفریقای جنوبی قرار دارند، که در غیر این صورت ممکن است این رشته را در نظر نگرفته باشند، زیرا معتقدند این رشته به تحصیلات رسمی نیاز دارد که ممکن است توانایی پرداخت آن را نداشته باشند.

فرصت هایی برای استعدادهای مختلف در آفریقای جنوبی

شماره 5 2022 امنیت سایبری، آموزش و آموزش

بیش از 90 درصد از متخصصان امنیت سایبری تاکید می‌کنند که با وجود تقاضای فزاینده برای ایفای نقش‌های مرتبط با امنیت، شکاف مهارتی در حرفه‌شان وجود دارد، در حالی که بیش از یک سوم اشاره می‌کنند که در مورد صلاحیت‌ها و گواهی‌های مورد نیاز، پشتیبانی محدودی وجود دارد. وارد صنعت شوند.

مشارکت و آموزش را تشویق کنید

شرکت‌ها باید دائماً حقوق‌ها را بر اساس نرخ‌های بازار بررسی کنند تا مهارت‌های خود را حفظ کنند، اما آنها همچنین باید به خاطر داشته باشند که ماهیت سریع تغییر این بخش به این معنی است که برخی از بهترین متخصصان در این بازی خودآموخته هستند، بدون هیچ گونه گواهینامه رسمی. اصرار بر پاداش دادن به افراد بر اساس صلاحیت‌هایشان در این زمینه کاملاً غیر شهودی است – افراد نیز باید براساس مهارت و تجربه‌شان پاداش بگیرند.»وام)

هدفمند و با انگیزه