فروش تلویزیون شهری با بهترین قیمت طراحان نور و نمایش | asilight

در ادامه به معرفی انواع تلویزیون شهری از نظر کاربرد آن خواهیم پرداخت. شرکت یکتا پارس پیام نخستین و تنها شرکت در ایران بود که به ساخت و عرضه تلویزیون شهری روی آورد. اما متاسفانه به دلیل کیفیت پایین قطعات و هزینه تمام شده بسیار بالا، نتوانست به فعالیت خود ادامه دهد و در سال 1392 تعطیل شد. در حال حاضر تمام نمایشگرهای شهری موجود در ایران وارداتی بوده و ساخت کشور چین و یا شرکت‌های معتبری مانند اپل و سامسونگ هستند.

ترکیب ماژول و روند ساخت تلویزیون شهری p4

این قطعات در صورت بروز مشکل در طول مدت گارانتی به صورت رایگان با قطعه نو جایگزین می شود و محدودیتی در تعداد تعویض قطعات وجود ندارد . استفاده از مرغوب ترین قطعات ریز داخلی باکیفیت و قیمت های کاملا رقابتی ، رضایتمندی مشتریان را فراهم آورده است . همچنین در زمینه فروش و اجاره این نمایشگرها با برخورداری از امکانات وسیع و گسترده و با استفاده از ماهرترین اکیپ های فنی – تخصصی در نصب و اجرای تلویزیون های شهری آماده ارائه بهترین نوع خدمات تلویزیون های شهری در سراسر کشور و به صورت همزمان در چندین شهر مختلف را دارا هستیم تلویزیون شهری . این موفقیت و رضایت مشتریان را در گرو عنایت الهی و تلاش بی وقفه متخصصان این صنعت می دانیم. در ساخت تلویزیون های شهری، موارد و المان های بسیاری را باید در نظر گرفت و صرفا اعلام قیمت بدون در نظر گرفتن عوامل محیلی و جوی و محل نصب نمایشگر به صورت تقریبی اعلام می گردد. ذکر این نکته الزامی می باشد که همیشه قیمت خیلی بالا در فروش تلویزیون شهری دلیل بر کیفیت بالا و قیمت خیلی پایین دلیل بر کیفیت پایین نیست و شما می توانید با در نظر گرفتن خواسته هایتان و جلسات که با کارشناسان فنی ما می گذارید بهترین انتخاب را جهت خرید تلویزیون شهری انجام دهید.

داخل شرکت ASI نیز یک بخش نمایشگاه وجود دارد که تمامی ماژول ها در آنجا به نمایش گذاشته شده اند . بله این امکان وجود داره ، البته باید باید به این نکته توجه داشت که ماژولی که می خواهید به کار اضافه کنید باید با ماژولی که قبلا استفاده کردید یک کد داشته باشند. بله ما هم قطعات رو داریم و هم امکان اجرای پروژه را به صورت حرفه ای ، در صورت نیاز با بخش فروش مجموعه هماهنگ نمایید. سایت ما بعلت وارد کننده بودن اجازه درج قیمت به صورت مستقیم را ندارد و در صورت نیاز به استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. بله با وجود پروسسور های آنلاین این امکان در تلویزیون های شهری وجود دارد.

تلویزیون شهری داخل سالن

بنابراین هرچقدر که میزان عدد P کمتر باشد، بدین معناست که فاصله smd ها از هم کمتر می شود و در نتیجه تعداد smdهای تلویزیون شهری استفاده شده در متر مربع هم بیشتر است که با این سطح تراکم و تصویری که در نهایت در تلویزیون شهری شما ایجاد میشود شفاف تر و واضح تر است. انتخاب نوع ماژول یا تلویزیون شهری به ارتفاعی که تابلو از سطح زمین نصب خواهد شد بستگی دارد که این تراکم تلویزیون با فاصله از زمین رابطه عکس دارد. یعنی هرچه ارتفاع تابلواز زمین کمتر باشد تلویزیون‌های با تراکم بیشتر، مناسب تر است که واضحتر دیده شود و هرچه فاصله از زمین بیشتر باشد، می توانیم از تلویزیون شهری با تراکم کمتری استفاده کنیم که وضوح زیادی لازم نیست. در تلویزیون های شهری هر چه ابعاد نمایشگر بزرگتر باشد با توجه به تعداد بالاتر پیکسل ها کیفیت تصاویر بیشتر می شود ، به طور معمول برای دستگاه های خیلی بزرگ نیازی به تراکم پیکسل خیلی بالا نیست و خود افزایش سایز و نمایش تصاویر در سایز بزرگتر باعث کیفیت تصویر بالاتر می باشد. برای مثال یک تلویزیون شهری با فاصله پیکسل یک سانتیمتر (که تراکم پایینی می باشد) اگر ارتفاع این دستگاه ۷۲۰ سانت باشد تصویری با کیفیت (معادل HD) به شما نمایش خواهد داد. ولی همین تراکم برای یک دستگاه کوچکتر مناسب نمی باشد و شاید در سایز های خیلی کوچک شاید با این تراکم نتوان تصویر نمایش داد.

فناوری تولید چیپست را تعداد اندکی از کشورها در اختیار دارند که ایران جزو آنها نیست. ما قطعات رو از مجموعه دیگری گرفته ایم و متاسفانه موقع نصب اذیت کردند و وسایل رو رها کردند . برای اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان فنی شرکت ASI تماس بگیرین.

  • تلویزیون شهری بدون محدودیت در نمایش تصاویر و فیلم ها ، محدودیت های بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی را نداشته و میتواند با اتصال به کامپیوتر و همچنین داشتن ورودی های مختلف ، کیفیت بالایی از تصاویر را ارائه دهد.
  • همین امر دلیل خوبی بر قدرت غیر‌قابل مقایسه این محصول با سایر محصولات هم‌رده خود است و موجب کنار‌زدن رقبا شده است.
  • نمایشگر شهری معمولا در تقاطع‌های پر رفت و آمد و میادین شهری نصب می‌شود.
فروش تلویزیون شهری با بهترین قیمت طراحان نور و نمایش | asilight