فروش توزیع انگلستان | امنیت حرفه ای


تولید کننده محصول کنترل دسترسی و امنیت TDSi دن چپمن را به عنوان فروشنده توزیع بریتانیا منصوب کرده است. دان، در تصویر، با شرکای توزیع TDSi کار خواهد کرد تا محصولات، خدمات و پشتیبانی آن را به نصابان و کاربران نهایی بریتانیا تحویل دهد.

او از توزیع‌کننده Norbain SD به TDSi می‌پیوندد، جایی که او مدیر فروش منطقه‌ای بود. دن سابقه فروش فناوری و چندین سال سابقه کار در این صنعت را دارد. الکس رامسی، مدیر فروش TDSi گفت: «دان با ترکیب دانش فنی عالی، تجربه فروش خوب، و مهارت‌های سازمانی و انسانی درجه یک که در حمایت از شرکای توزیع بریتانیا ما ضروری است، مناسب تیم ما است. کانال توزیع برای TDSi بسیار مهم است، بنابراین دن نقشی اساسی در حصول اطمینان از رسیدن محصولات ما به بازار و ادامه رهبری صنعت دارد – ما خوشحالیم که از او به تیم خود استقبال می کنیم.

مستقر در شمال غربی انگلستان، دان مسئول تمام بریتانیا خواهد بود. او گفت: «با گستره وسیع نقش جدیدم، سفرهای بالا و پایین کشور را خواهم داشت و از دفاتر مرکزی و شعب مختلف شرکای توزیع خود بازدید خواهم کرد. من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با نصب کنندگان و توزیع کنندگان برای توسعه آگاهی و فروش از اکوسیستم کنترل دسترسی GARDiS ما، به ویژه سیستم های تعبیه شده وب GARDiS هستم که ثابت کرده اند به طور خاص بین نصاب ها و کاربران نهایی محبوب هستند.”

“من جذب این نقش شدم زیرا TDSi واقعاً به عنوان یک سازنده بریتانیایی معتبر با توسعه و پشتیبانی داخلی بسیار موفق برجسته است. همچنین پیشرفت شغلی عالی را در صنعت امنیت ارائه می دهد و با تجربه قبلی من در کار در یک توزیع کننده بریتانیا مطابقت دارد. من مشتاق هستم از تجربیات قبلی خود در زمینه توزیع استفاده کنم تا روابط دیرینه TDSi با شرکای توزیع بریتانیا را تقویت و توسعه دهم. TDSi دارای سابقه اثبات شده در بازار امنیت و شهرت رشک برانگیز در صنعت به عنوان یک تولید کننده نوآور کنترل دسترسی است – پلت فرم کنترل دسترسی GARDiS نمونه کامل این تعهد به توسعه مداوم است.

اکوسیستم GARDiS Web Embedded خود را به مدل توزیع می‌دهد، زیرا طراحی، نصب و راه‌اندازی آن یک سیستم واقعاً آسان است. میزبانی نرم افزار کنترل دسترسی بر روی ACU هزینه راه اندازی قابل توجهی را در مقایسه با یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر نرم افزار سنتی کاهش می دهد زیرا نیازی به کامپیوتر اختصاصی نیست. این تضمین می کند که راه اندازی و عملکرد سیستم آسان و راحت است.

بازدید کنید www.tdsi.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/access-control/uk-distribution-sales/