فناوری تشخیص ورید کف دست PALMKI – شماره 6 2022

استیون باینز، مدیر محصولات Tactile Technologies، می‌گوید: «سنسور Palmki سریع و بسیار شهودی کار می‌کند. آموزش کاربران بسیار کم یا بدون نیاز خواهد بود. راه حل امن است و می تواند به سرعت اجرا شود. ما شاهد فرصت‌های فوری در امنیت مرکز داده، ثبت هویت و کنترل دسترسی هستیم که در آن Palmki قطعاً ارزش افزوده خواهد داشت.

Marc Strackx از PerfectID می‌گوید: «یک واحد ثبت‌نام، نرم‌افزار ما و حسگر Palmki ما: این تمام چیزی است که برای نصب فناوری تشخیص کف دست Palmki نیاز دارید. پس از ثبت نام، اسکن ساختار ورید کف دست دارای کد هش است و به این ترتیب داده های بیومتریک شما با خیال راحت ذخیره می شود. پس از انجام این کار، کاربران فقط باید دست خود را ارائه دهند. نرم افزار Palmki با تطبیق آن با کد هش ذخیره شده، تشخیص بیومتریک دست را انجام می دهد. بیش از 5 میلیون نقطه مرجع در کف دست شما در کسری از ثانیه ثبت می شود و نرم افزار شناسایی بیومتریک هوشمند ما بقیه موارد را بر عهده می گیرد. وقتی مطابقت داشت، دسترسی داده می‌شود.»

برنامه های موجود مانند نشان ها دیگر امنیت کافی را ارائه نمی کنند. تشخیص چهره معایب زیادی در خصوص حفظ حریم خصوصی و تایید کاربر دارد. عیب بزرگ اسکن عنبیه این است که گران است و کاربر پسند نیست. اثر انگشت را می توان کپی کرد و تشخیص برای همه کاربران کار نمی کند. از طرف دیگر، Palmki بسیار کاربرپسند (همیشه در دسترس)، بدون تماس (بهداشتی و ایمن در برابر کووید)، ایمن (حتی امنیت بالاتر از اسکن عنبیه)، بسیار سریع کار می کند و به طور گسترده قابل استفاده است.

Tactile Technologies Palmki را راه‌اندازی کرده است، یک راه حل تشخیص رگ کف دست که توسط PerfectID، یک شرکت بلژیکی توسعه یافته و به بازار عرضه شده است.

فناوری تشخیص رگ کف دست PALMKI

شماره 6 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

برای اطلاعات بیشتر با Tactile Technologies، +27 10 900 3991 تماس بگیرید، [email protected]، www.tactiletechnologies.comمنبع: https://www.securitysa.com/17602R