فناوری مدیریت محل پارکینگ لککر محلی – شماره 4 2022

در حال حاضر، همه می دانند که ایده Uber در یک شب زمستانی به وجود آمد، زمانی که بنیانگذاران در یک کنفرانس سرگردان شدند و این سوال را پرسیدند: اگر بتوانید با تلفن همراه خود یک سواری را سازماندهی کنید، چه؟ بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری پارکت جاشوا رافائل می‌گوید: «این قدرت فناوری است که در نهایت منجر به اختلالی می‌شود که ما شاهد آن بوده‌ایم که در صنایع گسترده شده است. فناوری که برای حل یک مشکل واقعی استفاده می‌شود، برای ارتباط تامین‌کنندگان با خریداران، می‌تواند اساساً نحوه انجام کارها را تغییر دهد.»

محلی فناوری مدیریت خلیج پارکینگ لککر را می سازد

شماره 4 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

جاشوا رافائل.

رافائل می‌گوید که در حالی که بدون شک بزرگ‌ترین وجه امتیاز این پلت‌فرم، مدیریت بی‌وقفه و بی‌درنگ اکوسیستم کامل پارکینگ است، اما تشخیص پلاک خودرو ستاره نمایش است. کارایی پلتفرم اینترنت اشیا ما عامل شگفت انگیزی است. پس از وارد کردن جزئیات شماره پلاک خود در برنامه، همه شک و تردیدها از بین می‌روند، وقتی آنها به پارکی می‌روند و فوراً رونق برای آنها باز می‌شود، و این اغلب مردم را شگفت‌زده می‌کند.»

در حالی که برخی از سیستم‌ها کنترل دسترسی را مدیریت می‌کنند و برخی دیگر تخصیص ساعتی بدون کاغذ محل‌های پارک یا بازاری برای جایگاه‌های خالی را مدیریت می‌کنند، Parket به‌طور یکپارچه همه این قابلیت‌ها را در یک رابط واحد ادغام می‌کند، که به راحتی با اپلیکیشن موبایل پارکت قابل مدیریت است، در حالی که 100% است. شکایت PoPIA

این پلتفرم به صاحبخانه‌ها اجازه می‌دهد تا جایگاه‌ها را اختصاص دهند، و مستاجرین بتوانند بسیاری از کارمندان را با تعداد محدودی جایگاه پارک در زمان واقعی مدیریت کنند، در حالی که دسترسی بازدیدکنندگان را به صورت یکپارچه و امکان دریافت گزارش‌ها از یک داشبورد کاربرپسند را ممکن می‌سازد. رافائل می‌گوید، توانایی افزوده برای فروش خلیج‌های خالی بر اساس تقاضا، به دلیل سودی که از یک دارایی راکد به دست می‌آورد، بسیار محبوب شده است.

پارکت با موفقیت این پل را ساخته است و محصولی را ارائه می دهد که هزینه های سرمایه ای را تا 10 برابر کاهش می دهد و در عین حال یک رابط کاملا دیجیتال و بدون تماس برای کاربران جایگاه های پارکینگ ارائه می دهد. پارکت که در آفریقای جنوبی توسعه یافته و به اثبات رسیده است، اکنون آماده گسترش در سراسر SA و خارج از کشور است، که زیربنای آن فناوری تشخیص پلاک خودرو و دسترسی به کد QR کاربر، و نرم افزار مدیریت هوشمند است که همگی در یک برنامه تلفن همراه قرار دارند.

در نهایت، مانند سایر صنایع، فناوری سیستم های مدیریت پارکینگ موجود را به دایناسورهای گران قیمت تبدیل کرده است. پارکت که یک شریک مبتنی بر محصول است و با استقرار موفقیت آمیز در شهر کیپ تاون کامل شده است به این سوال پاسخ داده است: چگونه می توانم دردسرهای ناشی از مدیریت پارکینگ را برطرف کنم در حالی که عرضه را با تقاضا در زمان واقعی وصل می کنم؟ علاوه بر این، دو گام جلوتر برداشته است، در هسته خود با پایداری و انطباق عمل می‌کند و در عین حال در مقادیر هنگفتی در capex و opex صرفه‌جویی می‌کند، با پتانسیل ایجاد یک جریان درآمد جدید.منبع: https://www.securitysa.com/16840R

پارکینگ برای دنیای سبزتر

با این حال، علاوه بر فاکتور wow، دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای تشخیص پلاک نیز مهم هستند، زیرا اکثر مالکان یا مستاجران آن‌ها برای مقابله با کارت‌های دسترسی گم‌شده، خودروهای جدید و اشتراک‌گذاری برچسب‌ها یا کارت‌های دسترسی، دردسرهای بی‌شماری دارند. «تکنولوژی به ما اجازه می دهد تا تمام نقاط اصطکاک را کاهش دهیم و تجربه مشتری را به شدت بهبود دهیم. پلت فرم به طور تصاعدی کارآمدتر است. صاحبخانه‌ها جایگاه‌های پارکینگ را اختصاص می‌دهند، مستاجران از محل تخصیص خود جایگاه‌ها را اختصاص می‌دهند و سپس کاربران با وارد کردن اطلاعات پلاک خودرو خود با استفاده از برنامه، دسترسی خود را مدیریت می‌کنند.»

رافائل می‌گوید پیدایش سکوی پارکت یک روز در حالی اتفاق افتاد که رانندگان را در خیابان‌های شلوغ بالا و پایین می‌کردند، در حال مذاکره در مورد ترافیک در ساعات اوج ترافیک و پرداخت هزینه‌های گزاف برای پارک در کنار خیابان، در حالی که پارک‌های سرپوشیده خالی در فاصله‌ای دور و بدون استفاده ایستاده بودند. من این سوال را پرسیدم: اگر در کنار آن تقاضا و عرضه زیادی وجود دارد، چه کاری می‌توانیم انجام دهیم تا این تقسیم و دارایی‌ها را برای شرکت‌ها و سایر سازمان‌ها کسب کنیم تا دارایی‌های غیرفعال به منبع سود تبدیل شوند؟

او می‌گوید که پارکینگ در حال حاضر یک تمرین کار و کاغذ فشرده است، البته در مورد هزینه، امنیت و نگهداری ماشین‌های مدیریت پارکینگ فعلی گران نیست. او می گوید: «صفحات گسترده، سیستم های مبتنی بر کاغذ و ماشین های بسیار گران قیمت وجود دارد.

سود حاصل از دارایی های راکد

از آنجایی که آفریقای جنوبی و جهان با کار ترکیبی جایگزین مدل قدیمی کارمندان تمام وقت اداری می شوند، تأثیرات منفی صاحبخانه ها و شرکت های سرمایه گذاری دارایی را مجبور کرده است که استفاده کارآمد از املاک تجاری را دوباره تصور کنند. مدیریت پرهزینه و مدیریت فشرده محل های پارکینگ. پلتفرم فناوری متولد و پرورش یافته در آفریقای جنوبی، پارکت، پلی یکپارچه بین عرضه و تقاضای رو به افزایش، اما سیال – و اغلب موقتی – برای جایگاه های پارکینگ ایجاد می کند.

تغییر به یک پلتفرم مدیریت پارک هوشمند باعث کاهش سطح بی پایان و انتشار کربن مربوط به وسایل نقلیه در حال حرکت می شود و در عین حال مواد مصرفی مانند کاغذ را نیز از بین می برد. این یک نگرانی بزرگ برای تعدادی از شرکت‌های شرکتی است که با آنها درگیر هستیم – آنها باید راه‌هایی برای کاهش ردپای کربن خود بیابند و در عین حال هزینه‌ها را کاهش دهند. این واقعیت که ما می توانیم همزمان برای کسب و کارها درآمد ایجاد کنیم، یک پیشنهاد قانع کننده است.»

پارکت محوریت کاربر را در جلو و مرکز قرار داده است، به این معنی که اگر یک کسب و کار یک بازدیدکننده یکباره یا نادر داشته باشد، کد دسترسی QR می تواند از طریق متن یا پیام فوری برای سهولت دسترسی بدون نیاز به دانلود برنامه ارسال شود. باز هم، همه اینها قابل ردیابی است و صاحبخانه‌ها می‌توانند در مواقعی که راحت باشند، آشتی کنند.