فناوری و آینده نصب امنیتی در آفریقای جنوبی – شماره 6 2022

مرحله 3: ارتباطات معنی دار

ممکن است دور از ذهن به نظر برسد اما اینطور نیست. شرکت هایی مانند snap-it (https://www.snap-it.app) لوله کشی را در انگلستان متحول می کنند و زمان و تلاش برای سفارش و جمع آوری قطعات لوله کش را کاهش می دهند. دیری نمی‌گذرد که کسب‌وکارهای امنیتی می‌توانند به جای صرف ساعت‌ها رانندگی و صف برای خرید قطعات، روی شغل‌ها تمرکز کنند.

مرحله 1: انزوای سعادتمندانه

توسط چارلز فریدمن، مدیرعامل ServCraft.

بنابراین چه معنایی برای صنعت نصب امنیتی در آفریقای جنوبی دارد؟ فن آوری ها و روندهایی که تیم های نصب، خدمات و نگهداری را در سطح جهانی شکل می دهند، چیست و چگونه کسب و کارهای آفریقای جنوبی را امروز و در آینده شکل خواهند داد؟

این آینده نیست امروز است. در ایالات متحده، 48٪ از مشاغل خدمات میدانی از نرم افزار مدیریت شغل استفاده می کنند – و 90٪ از آنها می گویند که در نتیجه رشد را تجربه کرده اند. در ServCraft، ما تخمین می زنیم که کمتر از 10٪ از کسب و کارهای نصب امنیتی آفریقای جنوبی از نرم افزار برای تقویت عملیات خود استفاده می کنند. فرصت ایجاد ارزش و تمایز واقعی است.

مرحله 4: مشارکت های مبتنی بر پلت فرم

چارلز فریدمن مدیرعامل ServCraft (www.servcraft.co.za)، یک نرم افزار مدیریت شغل طراحی و ساخته شده در آفریقای جنوبی برای تاسیسات امنیتی و سایر مشاغل خدمات میدانی.منبع: https://www.securitysa.com/17573R

این چشم انداز از آینده علمی تخیلی نیست. تکنولوژی برای دستیابی به آن امروزه وجود دارد. پیشرفت صنعت نیازمند همکاری نزدیک‌تر بین تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و نصب‌کنندگان است. ما باید فعالیت در انزوا را متوقف کنیم و نه تنها بخواهیم

“چگونه برش های بزرگتر از پای را برداریم؟” اما همچنین “چگونه آن را برای همه بزرگتر کنیم؟”

این سطح باید آشنا به نظر برسد. سرنخ های مشتری روی کاغذ نوشته شده است. کارت های شغلی کاغذی که به صورت فیزیکی توزیع می شوند. خط خطی ها به نقل قول ها و فاکتورهای تولید شده در سیستم حسابداری یا اکسل شما تبدیل می شوند. ایمیل و واتس اپ برای مدیریت تیم ها و تامین کنندگان استفاده می شود.

فناوری و آینده نصب امنیتی در آفریقای جنوبی

شماره 6 2022 انتخاب سردبیرراه حل های یکپارچه، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

مرحله 2: فردگرایی بهینه شده

اگر آنقدر بزرگ شده‌اید (مثل من) که بتوانید دنیای قبل از تلفن همراه را به خاطر بسپارید، احتمالاً با سرعت تنبلی که انجام می‌دادید، دچار تنبلی خواهید شد. ابتدا تلفن های همراه، سپس نرم افزارها، گوشی های هوشمند، ابر و اپلیکیشن ها آمدند. امروز یک برنامه برای (تقریبا) همه چیز وجود دارد. نحوه کار جهان – و نحوه کار مردم در سراسر آن – تغییر کرده است و همچنان با سرعت تصاعدی تغییر می کند.

در ServCraft ما روزهای خود را با تفکر عمیق در مورد اینکه چگونه تامین کنندگان، توزیع کنندگان، نصب کنندگان و کاربران نهایی می توانند از فناوری بهره ببرند تا ارزش بیشتری برای خود و صنعت ایجاد کنند، می گذرانیم. ما شاهد انجام چهار مرحله در طی چند سال آینده هستیم که هم دیدگاه ما را برای فضای نصب امنیتی و هم نحوه تکامل آن را نشان می دهد.

اینجاست که همه چیز جالب می شود. همانطور که نصب کنندگان امنیتی بیشتری از فناوری استفاده می کنند، فرصت فزاینده ای برای ارتباط آنها با تامین کنندگان وجود دارد. امروزه، تکنسین ها به مدیران می گویند که چه چیزی را نقل قول کنند، آنها قیمت ها را تولید می کنند و سپس سفارشات خرید از طریق واتس اپ و ایمیل ارسال می شوند. مشتریان از اینکه باید روزها یا هفته ها منتظر بمانند تا قیمت را دریافت کنند، شکایت دارند. یکپارچه‌سازی نرم‌افزار نصاب‌ها با تأمین‌کنندگان به نصاب‌کنندگان امکان دسترسی به قیمت و در دسترس بودن اقلام را در زمان واقعی می‌دهد. نصب‌کنندگان می‌توانند قیمت‌ها را بالا ببرند و تأیید کنند، سهام بخرند و تحویل را برنامه‌ریزی کنند – در حالی که در مقابل مشتری ایستاده‌اند.

این را برای نصب امنیتی تصور کنید. تصور کنید نصاب ها از تولید سرنخ، بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت شغل و ابزارهای یادگیری بهره می برند. معاملات یکپارچه بین نصاب ها، تامین کنندگان و مشتریان را تصور کنید. تصور کنید برای رشد کسب و کار خود به سرمایه در گردش و فاکتورهای مالی دسترسی داشته باشید. تصور کنید گزینه‌های «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» ارائه می‌دهید.

احساس بدی می کند چون اینطور است. سیج تخمین می زند که نصاب های امنیتی آفریقای جنوبی به طور متوسط ​​750 000 روپیه برای مدیریت هزینه می کنند. علیرغم دستاوردهای حاشیه ای در کارایی و اثربخشی با استفاده از ایمیل، واتس اپ و نرم افزار حسابداری، فعالیت ها در داخل و بین کسب و کارها، تامین کنندگان و مشتریان ناهمگون باقی مانده است. فرصت‌ها از بین می‌روند و برای برنده شدن در کار، سفارش، جمع‌آوری سهام و دریافت دستمزد زمان زیادی صرف می‌شود، در حالی که مشتریان تجربه متوسطی دارند.

پلتفرم‌های فناوری به شرکت‌های مختلف اجازه می‌دهند تا محصولات و خدمات را از یک مکان وصل کنند. آنها جدید نیستند اوبر پلتفرمی است که ماشین‌ها، اسکوترها، پیک‌ها، رانندگان و رستوران‌ها را به کاربران نهایی متصل می‌کند. آنها همیشه مالک این سرویس نیستند، اما آن را به افرادی که از آن ارزش می گیرند، متصل می کنند.

چارلز فریدمن.

الان داریم حرف میزنیم نرم افزار همه چیز را به سطح جدیدی می برد. سرنخ‌ها، شغل‌ها، قیمت‌ها و فاکتورها در یک مکان جمع‌آوری و مدیریت می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا در کارهای بیشتری برنده شوید، سریع‌تر دستمزد دریافت کنید و مشتریان خوشحال‌تری داشته باشید. ادغام با نرم افزار حسابداری شما به معنای بینش در زمان واقعی از وضعیت مالی شما و عدم ورود دوگانه است. ارتباطات خودکار مشتریان را در هر مرحله از راه در جریان نگه می دارد. پرداخت های مشتری از طریق فاکتورهای دیجیتال مستقیماً از تلفن آنها انجام می شود.